داستان سنگربان ایتالیایی ادامه دارد؛ تمدید قرارداد بوفون برای دو فصل دیگر

داستان سنگربان ایتالیایی ادامه دارد؛ تمدید قرارداد بوفون برای دو فصل دیگر

6392
20:32
12 فروردین 1398
جانلوئیجی بوفون در آستانه امضای قرارداد دو ساله ای با پی اس جی است.

به گزارش وبسایت نود، جانلوئیجی بوفون به زودی قرارداد دو ساله جدیدی با پاریسن ژرمن به امضا می رساند و تا سال 2021 به فوتبالش ادامه خواهد داد.

بوفون در تابستان گذشته با قراردادی آزادی راهی پاریسن ژرمن شد، قرارداد ابتدایی او با باشگاه پاریسی تنها یک فصل اعتبار داشت ولی حالا طبق گفته ESPN، قرار است بندهای موجود در قرارداد او با پاریسن ژرمن فعال شود و به این ترتیب او برای دو سال دیگر در پاریس حضور خواهد داشت. بوفون در سال 2021، 43 ساله خواهد شد.

هر چند بوفون در این فصل اشتباهاتی هم داشته است و به خصوص در جریان شکست 3-1 مقابل منچستریونایتد در لیگ قهرمانان، او روی یکی از گل های خورده تیمش مقصر بزرگ بود ولی تاثیر او در تیم از زمان حضورش در این تیم، موجب شده تا سران باشگاه بخواهند او همچنان در این سن و سال در پاریس حضور داشته باشد.

در عین حال ذکر شده است که فقط تمدید قرارداد صورت نمی‌گیرد و او در طی دو سال آینده دستمزد بیشتری هم خواهد گرفت.

1878

نظرات کاربران
طرفدار
بنده یکی از طرفداران بوفون از بچگی هستم و عنوان دروازبان قرن واقعا شایسته اش هست اما بزرگترین اشتباهش جدایی از یونتوس بود که البته بنوعی بخاطر رفتار بعضی از تماشاگران در فصل آخر حضورش طبیعیم بنظر میرسید!! اما اینو باید بدونه که دستهای پشت پرده در لیگ قهرمانان اجازه قهرمانی به سیتی و پاریس رو نخواهند داد بخاطر اینکه با بهم زدن فیرپلی مالی حق تیمهای با برنامه بلند مدت خورده میشه و این خوشایند اروپایی ها نیست بنابراین شانس قهرمانی یونتوس در مقایسه با سیتی و پاریس بیشتر از ده برابره حتی اگه یک تیم معمولی و فاقد ستاره باشه!!! فوتبال باشگاهی اروپا این روزها توسط دستهای پشت پرده(بخوانید اسپانسرها) کنترل میشه و پولهای نفتی عربی و روسی و حتی چینی معادلات و برنامه ریزی اونها رو بهم میزنه!!!
۱۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۲۶:۵۲
پاسخ
7
15
پرسپولیس
ای جونم به بهترین دروازه بان تاریخ عشق منی
۱۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۹:۲۸
پاسخ
1
20
عشقپولیس
بوفون تمام نشدنیه آرزوی هر تیمی داشتن یا همچین دروازه بانیه
۱۲ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۴:۱۲
پاسخ
1
59
Wien
انصافا باید یه چمپیونزلیگ افتخاری بهش بدن،چون درسته با تیمی قهرمان نشده،ولی اینهمه سال بازی کرده،چندبار تا نزدیکی قهرمانی پیش رفت،ولی فوتبال روی خوشش را بهش نشون نداد،هرچند قهرمانی ج.ج بهترین هدیه این چندسال تلاشش بود.
۱۲ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۲:۳۲
پاسخ
2
46
مهدی
بوفون یکی از بهترین گلرای تاریخه ولی به حقش نرسید
۱۲ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۴:۴۶
پاسخ
1
60
اریک
انصافا بیاید دست به دست هم بدیم سی ال بعدی رو تقدیم بوفون کنیم وگرنه اینقدر بازی میکنه تا فسیل بشه
۱۲ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۱:۴۱
پاسخ
19
41
عشقممم نیمار
از عمو خلیف میخام ک قراردا بوفون تمدید نکنن:-P چرا؟؟؟.. چون دیگ این دروازبان تموم شدست و عملکرد ضعیفش ..در کنار امباپه ..باعث حذف پاریس از اروپا شد..:-P پ خواهشا قراردادشه تمدید نکنید و ب دنبال دروازبان اتلتیکو مادرید باشید ..چون ارزشش هزاربرابر ..از بوفون تموم شده و پیر ..بیشتره !!!:-)
۱۲ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۳:۴۹
پاسخ
120
2
اسلاویا پراگ
عمو خلیف!!!نمی دونستیم ناصر الخلیفی یه برادر زاده ایرانی داره.شاید تو با نیمار مذاکره کردی و اوردیش پی اس جی(با توجه به اسمت)
۱۲ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۸:۵۹
1
78