داستان غیبت غیرموجه سروش رفیعی با فولاد به کجا رسید؟

داستان غیبت غیرموجه سروش رفیعی با فولاد به کجا رسید؟

11525
11:07
15 مهر 1397
هافبک تیم فوتبال فولاد خوزستان امور درمانی خود را پیش می‌برد اما بحث غیبت او در مقطعی از فصل همچنان مطرح است.

وبسایت رسمی برنامه نود - هافبک تیم فوتبال فولاد خوزستان امور درمانی خود را پیش می‌برد اما بحث غیبت او در مقطعی از فصل همچنان مطرح است.

 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، بعد از بازگشت سروش رفیعی به اهواز اخبار مختلفی در مورد وضعیت این بازیکن مطرح شد.

سروش رفیعی طبق اعلام خودش برای درمان پایش به قطر سفر کرده و بعد از مدتی به اهواز بازگشته است. او در شرایطی چنین اقدامی انجام داده که نه به صورت شفاهی و نه به صورت کتبی چیزی به مسئولان باشگاه اعلام نکرده است.

در همین راستا رفیعی امور درمانی، فیزیوتراپی و ... را پیگیری می‌کند و هر زمان که شرایط بازی را داشته باشد با صلاحدید کادرفنی برای فولاد بازی می‌کند اما بحث غیبت او و سفر به قطر بدون اطلاع باشگاه بحثی است که همچنان مطرح است و باشگاه به دنبال حق قانونی خود در این مورد است. این موضوع تاثیری روی بازی کردن رفیعی ندارد اما باشگاه برابر با حقی که برای خود دارد با این مسئله برخورد می‌کند.

 

2051

نظرات کاربران
تراختور
فولاد توقع داشت این بازیکن براش بازی کنه؟ نه عمو این فقط پولکیه و اینکه بره تیم بی التمال نابود کن پایتخت برا همین ما جذبش نکردیم چون بازیکن نیس بازیکن باید حرفه ای باشه
۱۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۵:۵۵
پاسخ
4
4
سروش رفیعی نه فولادی، نه پیروزی، نه تراکتوری فقط پولی!
امان از دست مدیران تیم پیروزی...
۱۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۲:۲۷
پاسخ
86
28
رائول
سروش رفیعی از وقتی رفت الخور قطر، خیلی افت کرده، حتی اگه نیم فصل هم برگرده پرسپولیس، باید نیمکت نشین بشار و نعمتی آماده بشه.
۱۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۴:۱۰
پاسخ
5
84