دانشگر: فکر نمی‌کردم گلم به العین را آفساید اعلام کنند/ تیم ملی برای ما الگو شد

دانشگر: فکر نمی‌کردم گلم به العین را آفساید اعلام کنند/ تیم ملی برای ما الگو شد

2256
11:58
24 اسفند 1397
محمد دانشگر، مدافع تیم فوتبال استقلال تصور نمی‌کرده است که گلش در دیدار مقابل العین امارات آفساید اعلام شود.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، محمد دانشگر درباره تساوی یک - یک استقلال مقابل العین امارات در هفته دوم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: در هر بازی که هفت موقعیت گل داشتیم، سه چهار گل زده‌ایم، اما در این بازی توپ‌های‌مان گل نشد. همه‌ی بازیکنان زحمت کشیدند و خیلی خوب بازی کردیم، اما نشد که نشد! متأسفانه شرمنده هوادارانی شدیم که از همه جای ایران، خودشان را به ورزشگاه رسانده بودند. ان‌شاء‌الله بتوانیم جبران کنیم و مطمئن باشید همه تلاش‌مان را به کار می‌بریم که خنده روی لبان هواداران بگذاریم.

وی در مورد گلی که زد و آفساید گرفته شد، گفت: موقعی که گل زدم، اصلاً فکر نمی‌کردم آفساید اعلام کنند. وقتی روی زمین افتاده بودم، پژمان منتظری گفت که داور آفساید گرفته است. خیلی دوست داشتم چه با گل من یا هر بازیکن دیگری، العین را ببریم یا حتی با تک گل فرشید باقری. متأسفانه بازی راحت مساوی شد، اما مطمئن باشید جبران می‌کنیم.

مدافع تیم فوتبال استقلال در خصوص اینکه چقدر تیم‌شان شانس صعود را دارد، تصریح کرد: اگر فوتبالی بخواهیم بگویم، می‌توانیم صعود کنیم. بازی‌های تیم ملی برای ما یک نوع انگیزه و درس عبرت شد که جلوی تیم‌های قدرتمند نترسیم و فوتبال‌مان را بازی کنیم. مقابل الدحیل قطر تیم دسته و پا بسته نبوده و موقعیت‌هایی برای گلزنی داشتیم. متأسفانه فشاری ایجاد کرده‌اند که حریفان بازیکنان خوبی گرفته‌اند، اما فوتبالی ما بهتر بازی می‌کنیم و می‌توانیم صعود کنیم.

دانشگر درباره دیدار فردا (شنبه) استقلال مقابل نساجی مازندران گفت: لیگ امسال خیلی سخت است و پنج تیم مدعی قهرمانی هستند. تراکتورسازی تیم قوی شده است و پدیده با مربی بادانشی که دارد، با تاکتیک بازی می‌کند. سپاهان هم از زمان حضور امیر قلعه‌نویی، تیم خوبی شده است. استقلال و پرسپولیس نیز به مانند همیشه که از آنها انتظار می‌رود، مدعی هستند. بازی‌ها فشرده و سخت است و تیم‌ها رودررو باید با هم بازی کنند که همین بازی‌ها تکلیف قهرمانی را مشخص می‌کند.

1870

نظرات کاربران
M.g
صد در صد آفساید بود و پنالتیم نبود بازیکن العین پشت به بازیکن استقلال بود گل اول السد سالم بود گل دومش آفساید بود همیشه سعی کنید منطقی نظر بدی نه تعصبی
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۸:۴۵
پاسخ
27
2
سرخ
اتفاقاً برعکس گفتی... گل دانشگر کاملا صحیح بود
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۰:۰۰
1
27
ابی به رنگ اسمان
استقلال فقط هواداراشو داره رسانه نداره که رو پنالتی نگرفته و گل به اشتباه افساید استقلال حرف بزنن و ازش حمایت کنن در عوض یه تیمی هست که بازی اخری یه گل کاملا سالم رو براش افساید گرفتن و یه افساید رو گل حساب کردن ولی کلی رسانه ها ازش حمایت کردن که اقا گل افساید بوده
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۹:۰۱
پاسخ
3
56
شاهد اولین قضاوت منصفانه بازی شیشچرخهRED MRE
فقط کافیه که زانوی دانشگر و زیر آسمان آبی تو تصویر فیریز شده ببینی.
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۴:۱۶
39
3
مرجان
من که بعید میدونم استقلال بتونه تو آسیا از گروهش صعود کنه
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۴:۱۴
پاسخ
47
2
P
من زیاد اهل فوتبال نیستم ولی خدایی گلتون افساید بود
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۷:۵۰
پاسخ
51
2
زرد سپاهان
کاملاً گل درست بود استقلال حقش بود برنده بشه ...
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۳:۰۱
1
14
مسعود گل باشی
اهل فوتبال نیستی حق نظر دادن نداری برو واترپلو ببین عمویی اصلا میدونی افساید چیه؟
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۵:۴۷
2
17