دانشگر: گلم را به نوروزی تقدیم می‌کنم

دانشگر: گلم را به نوروزی تقدیم می‌کنم

1924
13:58
19 مهر 1394
مدافع تیم ملی فوتبال امید ایران گفت: گلم در دیدار نیمه نهایی رقابت‌های قهرمانی غرب آسیا را به هادی نوروزی کاپیتان فقید پرسپولیس تقدیم می‌کنم.

وبسایت رسمی برنامه نود - مدافع تیم ملی فوتبال امید ایران گفت: گلم در دیدار نیمه نهایی رقابت‌های قهرمانی غرب آسیا را به هادی نوروزی کاپیتان فقید پرسپولیس تقدیم می‌کنم.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، تیم ملی امید ایران شب گذشته با کسب پیروزی 2 بر یک مقابل یمن در مرحله نیمه نهایی رقابت‌های غرب آسیا راهی فینال این رقابت‌ها شد.

محمد دانشگر بازیکن نفت تهران که به عنوان یکی از فوتبالیست‌های آینده‌دار فوتبال ایران معرفی می‌شود دیروز عملکرد بسیار خوبی داشت و توانست گل دوم ایران را به ثمر برساند.

وی صحبت‌های زیر را انجام داد.

* بازی دیروز چطور بود؟

عملکرد خوبی در مسابقه روز گذشته به نمایش گذاشتیم، یمن تیمی است که 5 ماه در داخل قطر و با هزینه قطر اردو برگزار کرد و همه امکانات را در اختیار داشته است. آنها به جو مسابقه به طور کامل آشنا بودند، دیروز از لحاظ آب و هوا شرایط زمین و حضور هواداران همه چیز برای برگزاری یک مسابقه خوب مهیا بود اما ما ایران بودیم و توانستیم با انگیزه‌ای که داریم عملکرد خوبی ارائه کنیم.

* گل زودهنگام هم به بازیکنان تیم انگیزه زیادی داد.

گل اول را در دقیقه 8 و بهترین زمان به ثمر رساندیم، پس از این گل قصد داشتیم نتیجه را حفظ کنیم و اگر موقعیتی به دست آمد تا قبل از پایان نیمه اول گل دیگری را به ثمر برسانیم. در نیمه دوم عملکرد خوب ما تداوم پیدا کرد و در دقیقه 49 گل دوم را به ثمر رساندیم. حدود 42 دقیقه توپ و میدان در دستمان بود، دو گل زدیم و 5-6 گل به ثمر نرساندیم. در یک صحنه عجیب روی یک رفت و برگشت توپ مقابل پای بازیکن یمن افتاد که در همین صحنه آنها توانستند تنها گل خود را به ثمر برسانند. 

* یمن یک پنالتی مشکوک به دست آورد که به نظر می‌رسید داور به اشتباه خطای هندت را اعلام کرده است.

فکر می‌کنم همه صحنه را دیدند و متوجه شدند که داور چه اشتباه بزرگی کرده است. در آن صحنه توپ را با پا کنترل کردم ولی متأسفانه داور خطای هند اعلام کرد.به نظر می‌رسید او قصد دارد بازیکنان ما را برای دیدار فینال 2 اخطاره کند که در این راستا موفق شد و من با گرفتن کارت زرد و دو اخطاره شدن فینال را از دست دادم.

* از دست دادن فینال غرب آسیا یکی از خاطرات بد دوران ورزشی‌ات می‌شود؟

واقعاً‌ از این بابت ناراحت هستم، تمام عشقم بازی برای تیم ملی و رسیدن به مقام قهرمانی بود اما داور با تصمیم اشتباه خود این شانس را از من گرفت، دیگر کاری نمی‌توان کرد و فقط دعا می‌کنم بازیکنان بتوانند عملکرد خوبی داشته باشند و به مقام قهرمانی برسیم. در طول 85 دقیقه بازی تا هنگام پنالتی تمرکزم را به طور کامل حفظ کرده بودم تا کارت زرد نگیرم اما متأسفانه داور با اشتباهی که انجام داد یک کارت زرد به من داد که باعث شد فینال را از دست بدهم.

* در اواخر مسابقه درگیری زیادی بین بازیکنان به وجود آمد.

مورد خاصی نبود. در یک صحنه بازیکن یمن به بازیکن ما بی‌احترامی کرد و چون کرملاچعب بچه اهواز بود و عربی می‌دانست متوجه این موضوع شد و به این فرد انتقاد کرد اما او ضربه‌ای به بازیکن ما زد و ما هم جلو رفتیم تا مانع اتفاق دیگری شویم در کل اتفاق خاصی نبود.

* با زدن گل دوم نقش ویژه‌ای در صعود تیم به فینال داشتی.

از این مسئله خیلی خوشحالم روی تلاش بازیکنان گل دوم را به ثمر رساندم، این گل را به هادی نوروزی کاپیتان فقید پرسپولیس تقدیم می‌کنم.

* در پایان آیا با این عملکرد می‌توانیم امیدوار باشیم تیم به المپیک صعود کند؟

به این مسئله خیلی امیدوارم ما به این تورنمنت آمده‌ایم تا خودمان را برای حضور در رقابت‌های انتخابی المپیک آماده کنیم. در رقابت‌های انتخابی المپیک هم همین شرایط و جو وجود دارد در آن مسابقات هم برای صعود به المپیک شاید در مرحله‌ نیمه نهایی به میدان برویم. بازی دیروز از لحاظ روانی به ما کمک می‌کند که در مرحله نیمه‌نهایی آن مسابقات هم آمادگی ذهنی داشته باشیم و بتوانیم موفق عمل کنیم. امیدوارم همین روند را حفظ کنیم و با ادامه تمرینات و تدارکات لازم بتوانیم به المپیک صعود کنیم تیم ما پتانسیل المپیک شدن را دارد.

 

 

2051

نظرات کاربران