داور بازی ایران و آرژانتین، فینال لیگ قهرمانان را سوت می‌زند

داور بازی ایران و آرژانتین، فینال لیگ قهرمانان را سوت می‌زند

3571
15:21
17 اردیبهشت 1397
وبسایت رسمی برنامه نود - میلوراد ماژیچ، داور اهل صربستان قضاوت بازی فینال لیگ قهرمانان اروپا میان رئال مادرید و لیورپول را به عهده خواهد داشت.

وبسایت رسمی برنامه نود -  میلوراد ماژیچ، داور اهل صربستان قضاوت بازی فینال لیگ قهرمانان اروپا میان رئال مادرید و لیورپول را به عهده خواهد داشت.

به گزارش وبسایت نود، یوفا اعلام کرد که ماژیچ، داور صربستانی بازی پنجم خرداد میان رئال و لیورپول در شهر کیف را قضاوت خواهد کرد. این داور 45 ساله که از سال 2009 بین المللی شده این فصل چهار بازی در چمپیونزلیگ و دو بازی در لیگ اروپا را سوت زده است. وی داور فینال جام کنفدراسیون های سال گذشته میان شیلی و آلمان بود.میلووان ریستیچ و دالیور یوریویچ کمک های وی خواهند بود. کلمنت تورپین فرانسوی داور چهارم بازی است.

ماژیچ سوپرجام اروپای 2016 میان رئال و سویا را برای رئال قضاوت کرد. قبل از آن در مرحله گروهی 15-14 بازی رئال و بازل را سوت زده بود که رئال با نتیجه یک بر صفر پیروز شد. این فصل دو بازی اتلتیکو درخانه رم و اسپورتینگ لیسبون را قضاوت کرد و داور بازی بارسا و یووه در مرحله گروهی بود.

ایرانی ها او را با اشتباهاتش در بازی مقابل آرژانتین در مرحله گروهی جام جهانی 2014 می شناسند.

از سویی کوپیرس داور هلندی نیز قضاوت فینال لیگ اروپا میان اتلتیکو مادرید و مارسی را به عهده خواهد داشت.

1140

نظرات کاربران
حمید مسی
منتظر یه فاجعه دیگه برای شانس داورید باشید.دیگه همه فهمیدن در یوفا چه خبره و اینفانتینو که قبلاً دبیر یوفا بود و الان رئیس فیفا شده و از طرفدارای سرسخت پنالفسایدانو و شانس داورید هستش با الکساندر سفرین(رئیس یوفا)چه دوستان صمیمی هستند "عشق و سلطان قلبم، لیونللللللللللل مسییییییییییی"=بهترین بازیکن جهان و تاریخ رونالدو=پنالفسایدانو=پنالتیانو=دروازه خالی=یه نفر را نمیتونه دریبل کنه و 5 متر با توپ راه بره زمین میافته=آماده خور به تمام معنا=پاس رونالدینیویی و بساط خنده=سایه زن==تازگیا ریباند گل
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۲:۱۶
پاسخ
29
34
Mm
از فاجعه استاد بزرگ داور دیشب گرفته تا بازی با پاریسو ۴ توپ طلای ناحق پشت سرهم و اخراج و محرمیت اشتباه رونالدو تو سوپر کاپ و گل سالم بیل که تو الکللسیکو ۲ سال پیش مردود شد و ... فقط فک کنم تنها داوری به ضرر بارسا بازی بتیس پارسال بود که توپ از خط رد شد گل نگرفت.
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۳:۲۴
8
8
Zahra
من خودم طرفدار بارسام ولی درست کلا درست نیست یه بازیکن رو اینطور خطاب کرد .منم قبول دارم که رونالدو همش تو محوطه جریمه س و منتظر پاس گله ولی این طور که نمیشه اسم بذارم روش. خواهشا دیگه اینطور نگید شخصیت بارسایی ها رو اینطوری نبرین زیر سوال
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۴:۲۲
3
12
مستاجر خدا
داور ها 3 دسته اند یا کانالونی هستن یا دوست دارن کانالونی بشن:)) یا کاتالونیشون میکنن:))
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۹:۴۹
پاسخ
44
24
Ali6027
والا من فکر می کنم دو دسته هستن یا رئالی هستن یا به زور رئالی میشن !!
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۵:۰۸
7
20
آتوسااااا
یوفا هم معلوم نیس داره چیکار میکنه ! اصلا اشتباهات داوران براشون ذره ای اهمیتی نداره و تازه بعد اشتباهاتشون ، بدتر حمایتشون میکنن . عجباااا
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۷:۳۶
پاسخ
3
50
پنج الغرافه یا چهار الهلال ده نفره
مگه داور قحطیه؟؟!!!!!!!!!!!!!!! بازی رو واسه رئال در نیاره خوبه
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۶:۲۳
پاسخ
22
51
Mm
گفته میشه لوییز سوارز هنوز داره دایو میزنه و داور به بقیه بازیکنا کارت میده
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۷:۲۵
9
11