داور دربی ایتالیا مشخص شد

داور دربی ایتالیا مشخص شد

1063
17:37
15 آذر 1397
ماسیمیلیانو ایراتی دربی بزرگ ایتالیا را قضاوت خواهد کرد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فوتبال ایتالیا، حساس ترین بازی هفته پانزدهم سری آ ایتالیا جمعه شب میان دو تیم یوونتوس و اینتر در ورزشگاه آلیانز تورین برگزار خواهد شد. قضاوت این دیدار که به دربی ایتالیا شهرت دارد برعهده ماسیمیلیانو ایراتی داور 39 ساله اهل فلورانس خواهد بود.

در کنار ایراتی که قضاوت این دیدار را به عهده خواهد داشت، مارکو گوئیدا نیز داور VAR در این مسابقه خواهد بود. 

ایراتی در این فصل 6 مسابقه در سری آ قضاوت کرده و برای هر یک از دو تیم اینتر و یوونتوس یک دیدار را داوری کرده که از قضا، دیدار این دو تیم برابر لاتزیو بوده است. یوونتوس در هفته دوم با قضاوت ایراتی با 2 گل از سد لاتزیو گذشت و اینتر در هفته دهم با نتیجه 3-0 این حریف رمی را شکست داد. 

ایراتی یکی از داوران VAR جام جهانی 2018 بود و با حضور در 14 دیدار، بیش از هر داور دیگری نظارت بر سیستم کمک داور ویدیویی را به عهده داشت. او هم در دیدار افتتاحیه روسیه در برابر عربستان و هم در دیدار فینال کرواسی برابر فرانسه، داور VAR بود. 

در دیگر دیدار های مهم، جان‌لوکا مانگانیلو داور دیدار ناپولی برابر فروزینونه خواهد بود، پائولو ماتزولنی دیدار رم برابر کالیاری را سوت می‌زند و دنیله اورساتو قضاوت دیدار میلان برابر تورینو را به عهده خواهد داشت.

جان‌لوکا روکی و مایکل فابری، داور و داور ویدیویی دیدار هفته گذشته رم برابر اینتر که با تساوی 2-2 و جنجال های داوری فراوان به پایان رسید، در این هفته قضاوتی نخواهند داشت.

7712

نظرات کاربران