دایی: به‌دلایل شخصی نمی‌توانم مسئولیت گل‌گهر را قبول کنم/آینده این تیم را خوب می‌بینم

دایی: به‌دلایل شخصی نمی‌توانم مسئولیت گل‌گهر را قبول کنم/آینده این تیم را خوب می‌بینم

4216
21:53
15 مهر 1398
علی دایی در جلسه امروز خود با مدیران گل گهر سیرجان ضمن تشکر از لطف اعضای هیات مدیره این تیم به دعوت همکاری آنها پاسخ منفی داد.

به گزارش وب‌سایت نود، علی دایی که خبر رسیده بود مذاکراتی را با باشگاه گل گهر سیرجان داشته است، ضمن تشکر از لطف هواداران گل گهر و اعضای هیات مدیره این تیم در صحبت‌های از قبول هدایت این تیم عذرخواهی کرد.

وی در صحبت‌هایی عنوان کرد: تشکر می‌کنم از دوستان عزیزم ایمان عتیقی( رییس هیات مدیره باشگاه گل گهر سیرجان) و محمد جواهری( مدیرعامل باشگاه) در منطقه سیرجان  و سایر دوستانی که به من لطف داشتند و حسن نیت داشتند و از من درخواست داشتند به این تیم بیایم، متاسفانه الان آمادگی حضور در خدمت این عزیران را ندارم و آرزوی من بود که در خدمت این دوستان باشم. فعلا من را از این ماموریت کنار بگذارید و آرزو می‌کنم موفق باشید.

دایی خطاب به هواداران گل گهر افزود: با هیات مدیره خوب و دلسوزی که به فکر تیم است، می‌توانید در کنار بازیکنان داخلی و خارجی خود باشید و این تیم می‌تواند نتیجه خوبی بگیرد و این تیم آینده خوبی دارد که می‌تواند باعث افتخار مردم جنوب شرق ایران شود.

نظرات کاربران
محب
دلایل شخصی ؟ منتظری یه تیم تهرانی نربیش اخراج شه , جان هر کی دوست داری مربیگری را بذار کنار و خودت را خراب نکن ، مگر اینکه یه پست در شأنت تو فیفا بهت بدن
۱۵ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۶:۰۳
پاسخ
50
19
قلب اردبیل به عشق پرسپولیس میتپد
درود بر دایی اسطوره ی پرسپولیس
۱۵ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۲:۱۹
پاسخ
26
40
یک قدم جلو
منتظره ببینه، کالدرون با پیروزی سرانجامشان به کجا میکشه. بد خبر قطعیشو خواهد داد. رابطه دایی با انصاری فر نسبتا خوبه
۱۵ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۸:۳۲
پاسخ
49
17