دایی:  تیم بهتری را برای نیم‌فصل دوم می‌سازیم

دایی: تیم بهتری را برای نیم‌فصل دوم می‌سازیم

810
17:55
23 آذر 1397
علی دایی، سرمربی تیم فوتبال سایپا مدعی شد تیمش حداقل توانایی کسب تساوی در خانه صنعت نفت آبادان را داشته است.

به گزارش وبسایت نود، علی دایی پس از شکست 2 بر یک تیم فوتبال سایپا مقابل صنعت نفت آبادان اظهار داشت: فکر کنم می‌توانستیم حداقل بازی را مساوی کنیم و بر اثر اشتباهات‌مان در نیمه دوم، دو گل خوردیم. پیش از این گل‌ها، یک توپ را در محوطه شش قدم به بالای دروازه زدیم که اگر این توپ وارد دروازه می‌شد، روند بازی تغییر می‌کرد.

وی ادامه داد: نیمه اول را خوب شروع کردیم و بهتر از صنعت نفت بودیم، اما حریف در نیمه دوم بهتر از ما بود، روی دروازه ما فشار آورد و از اشتباهات ما استفاده کرد. مدافعان ما در صحنه گل اول، توپ را خوب دفع نکردند و گل دوم را هم به حریف هدیه دادیم تا به ما حمله کند. در خط حمله هم خیلی تلاش کردیم به گل برسیم، اما متأسفانه نتوانستیم گل بزنیم. از ابتدا بازی خیلی سختی را پیش‌بینی می‌کردیم، اما متأسفانه تیم هفته قبل نبودیم، به راحتی اشتباه کردیم و گل‌های بدی خوردیم.

سرمربی سایپا درباره اینکه آیا این تیمش در نقل‌وانتقالات نیم‌فصل تقویت خواهد شد یا خیر، تصریح کرد: تیم ما نیاز به تقویت دارد. ما حداقل چهار پنج بازیکن مصدوم داشتیم و چندین هفته نمی‌توانیم از آنها بهره ببریم. مجبوریم از بازیکنان جوان خود استفاده کنیم که این بازیکنان هم تا به شرایط لیگ برسد، باید سختی آن را بکشیم. تلاش می‌کنیم در نیم‌فصل نقاط ضعف خود را با نفراتی که می‌گیریم و باشگاه کمک می‌کند، برطرف کرده و تیم خیلی بهتری برای نیم‌فصل دوم دست و پا کنیم.

دایی در مورد برگزاری فینال مسابقات جام حذفی در شهر خرمشهر خاطرنشان کرد: الان باید زمین خرمشهر را آماده کنند تا در فینال به مشکل نخوریم. اگر امکانات را درست کنند، این اتفاق بدعت خوبی است. متأسفانه چند روز قبل از بازی فینال می‌خواهند چمن را درست کنند یا آن را رنگ بزنند. نباید این اتفاقات بیفتد و به احترام خرمشهر، شرایط برگزاری بازی باید از لحاظ سخت‌افزاری و نرم‌افزاری خوب باشد تا تیم‌ها بتوانند بازی خوبی ارائه کنند.

«ما مدیون خرمشهر، آبادان و سایر شهرهای مرزی هستیم.»، وی با بیان این جمله گفت: مردم این شهرها در جنگ مقاومت کردند و لیاقت این مردم، خیلی بیشتر از این‌هاست. باید بهتر از این را برای نقاط مرزی بخواهیم. چون اگر خدای ناکرده اتفاقی بیفتد، مردم شهرهای مرزی در خط مقدم هستند. آنها قابل احترام و ستودنی هستند و باید بهترین امکانات را داشته باشند.

سرمربی تیم فوتبال سایپا در مورد پیش‌بینی خود از عملکرد تیم ملی ایران در جام ملت‌های 2019 آسیا اظهار داشت: آرزو می‌کنم تیم ملی ایران به فینال جام ملت‌های آسیا برسد. تیم‌های خیلی خوبی چون کره جنوبی، ژاپن، عربستان و امارات در این مسابقات حضور دارند. شرایط سختی داریم، اما به نظر من تیم ملی ایران بهترین تیم آسیاست و می‌تواند قهرمان جام ملت‌های آسیا شود.

1004

نظرات کاربران
ایرانی أصیل
آقایی علی آقا ، تنها ، یک دونه ای .
۲۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۶:۳۲
پاسخ
2
3