دایی: حواشی روی ترابی اثر گذاشته/ از اخباری خبری ندارم

دایی: حواشی روی ترابی اثر گذاشته/ از اخباری خبری ندارم

3725
23:06
18 مرداد 1397
سرمربی سایپا می‌گوید تیمش می‌توانسته ذوب‌آهن را شکست دهد.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی سایپا می‌گوید تیمش می‌توانسته ذوب‌آهن را شکست دهد.

 

به گزارش وب سایت نود، علی دایی در نشست خبری بعد از تساوی تیمش برابر ذوب آهن گفت: بازی برابر و سختی داشتیم. هر دو تیم شناخت خوبی از هم داشتند. ذوب‌آهن در بازی‌های قبلی‌اش موقعیت‌های زیادی داشت اما در این بازی فرصتی نداشت. بدشانس بودیم که در نیمه اول به گل نرسیدیم. در انتهای بازی تعویض کردیم و رو به جلو حرکت کردیم. فکر می‌کنم اگر فوتبالی حق را می‌دادند باید ما برنده می‌شدیم. به بازیکنانم تبریک می‌گویم که خیلی زحمت کشیدند.

او ادامه داد: مسائل زیادی دخیل است که ترابی هنوز آماده نیست. مثل دوران بدنسازی و بازی‌های جام جهانی که موثر هستند. ترابی به ما کمک خواهد کرد و ما روی او حساب کرده‌ایم. او زحمت می کشد. باید تلاش کنیم تا او به آمادگی برسد. مطمئنا حواشی اخیر روی او تاثیر گذاشته است. سعی می‌کنیم که او این حواشی را رد کند.

دایی در مورد اسدی هم اظهار کرد: اسدی از نظر فنی بازیکن خوبی است و می‌تواند به تیم ملی هم کمک کند. رو حساب جوانی‌اش یک اشتباه کرد. با صحبت‌هایی که با او کردیم این هفته خوب تمرین کرد و امروز هم خوب بازی کرد.

دایی در مورد سلیمانی هم تصریح کرد: ما امروز روی نیمکت زهیوی را داشتیم که می‌توانستیم از او استفاده کنیم. در کل بازیکنان جوان زیادی داریم که به ما کمک می کنند. معین عباسیان را هم داریم. سلیمانی هم باید بیشتر یاد بگیرد. او بازیکن خوبی است.

سرمربی سایپا درباره وضعیت اخباری گفت: خیلی وقت است که از اخباری خبری ندارم. فلاح زاده امسال هم خوب کار کرده است. اینجا رقابت داریم و هر دروازه‌بانی بهتر باشد از او استفاده می‌کنیم.

 

۲۰۵۱

نظرات کاربران
عشقممم نیمار
خب ترابی میخاست با چن تا باشگاه ..همزمان قرارداد نبنده...و خودشم فک کنم میدونه ک جریمه سنگینی خواهد شد . .بخاطر همین امشب تمرکز نداشت.. :-) نمیدونم هر کی میاد هشتپولیس ..با جعل سندو ..حاشیه ..غیر قانونی میاد شیشپولیس... اول طارمی...بعد رفیعی..الانم ترابی... تعجب میکنم ک چرا راحت و‌بدون حاشیه شیشپولیس بازیکن نمیگیره!!؟؟ :-P
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۰۸:۱۰
پاسخ
7
22
مسعود
تو که دیروزمیگفتی این حرفها روی ترابی اثر نمیکنه حالا که نتیجه نگرفتی این حرفها رو میزنی.
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۵۷:۲۲
پاسخ
7
20
دوستدار صیادمنش
چه عجب دایی نگفت مقصر داور هستش
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۵۷:۱۹
پاسخ
6
19
✔✰✰سجاد✰✰✔ ✰S47✰
ترابی خودت رو در هچل انداختی. میرفتی تراکتور راحت.
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۵۱:۵۲
پاسخ
6
21
بابک
تراکتور با وجود فورستر-دژاگه-شجاعی-سوگیتا-سیدی-اسماعیلی فر-پهلوان حتی واسه چیدن هافبک های هجومی توی زمینش دچار مشکل هست-دیگه ترابی رو میخوان چیکار؟؟؟؟؟؟ به جای این کارا برید دنبال مدافع که خط دفاع شبیه آزاد راه تهران-کرجه!!!! ادمین...
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۴۱:۳۹
پاسخ
18
10
میثم بارسایی
وقتی با دو تیم همزمان قرارداد میبنده همین میشه دیگه!!! پس پسیا دعا کنن کار به فیفا نکشه چون این دفه میرن جای اصلیشون یعنی دسته یک..
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۴۰:۰۶
پاسخ
7
28