دایی: خیران در احداث فضاهای آموزشی به دولت کمک کنند

دایی: خیران در احداث فضاهای آموزشی به دولت کمک کنند

3096
16:31
23 اردیبهشت 1394
اسطوره تیم فوتبال ایران با اشاره به کم بودن فضاهای آموزشی کشور گفت: از خیران مدرسه‌ساز تقاضا دارم تا در احداث فضاهای آموزشی یاری‌گر دولت باشند.

وبسایت رسمی برنامه نود - اسطوره تیم فوتبال ایران با اشاره به کم بودن فضاهای آموزشی کشور گفت: از خیران مدرسه‌ساز تقاضا دارم تا در احداث فضاهای آموزشی یاری‌گر دولت باشند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، علی دایی امروز در حاشیه جشنواره خیران مدرسه ساز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه ساخت مدرسه توسط خیران و افراد نیکوکار ارزش معنوی بالایی دارد، اظهار داشت: ساخت مدرسه توسط خیران اجر دنیوی و اخروی را برای انسان به همراه دارد.

وی با اشاره به کم بودن فضاهای آموزشی کشور گفت: از خیران مدرسه‌ساز تقاضا دارم تا در احداث فضاهای آموزشی یاری‌گر دولت باشند.

اسطوره تیم فوتبال ایران خیران را بهترین الگو برای افراد جامعه دانست و بیان کرد: بنا به دلایلی ساخت و احداث فضاهای آموزشی از دست دولت خارج است به گونه‌ای که دولت قادر به ساخت مدرسه در مدت زمان مشخصی نیست در نتیجه کمک به احداث اینگونه فضاها کمک به بهبود وضعیت آموزشی در کشور است.

وی تلاش خیران مدرسه‌ساز در راستای احداث فضاهای آموزشی را با اهمیت و لازم برای جامعه سالم کشور دانست و افزود: خیران با کارخداپسندانه خود گام موثری در راستای علم‌اندوزی به فرزندان این مرز و بوم برداشته‌اند.

دایی اقدامات انجام شده در راستای فرهنگ‌‌سازی در زمینه ورزشی را مطلوب عنوان کرد و گفت: اهمیت دادن به بحث ورزش و آموزش از ویژگی‌های جامعه سالم است.

وی ضمن آرزوی حضور تیم فوتبال استان زنجان در لیگ برتر کشور به بازی تیم بارسلونا و بایرن مونیخ آلمان اشاره کرد و افزود: باید بگویم که من طرفدار تیم بارسلونا هستم.

اسطوره تیم فوتبال ایران اظهار داشت: به هنگام بازی دو تیم من هر بار برای گل‌های بارسلونا نیم خیز شدم.

 

2051

نظرات کاربران
بهنام کرمان
پولدارترین ورزشکار آسیا چی؟؟؟!!! اونم باس کمک کنه یا بالاشهر تهران برج و رستوران و فروشگاه بسازه و ما آدمای ماهی 1 و خورده ای رو بفرسته وسط؟؟؟!!!
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۰۶:۱۰:۱۳
پاسخ
5
0