دایی: داور چند پنالتی برای ما نگرفت

دایی: داور چند پنالتی برای ما نگرفت

1304
20:05
16 آذر 1397
سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: ما مربیان در کنار زمین عروسک نیستیم و احساس داریم.

به گزارش وبسایت نود، علی دایی بعد از پیروزی ۳ بر یک مقابل نفت آبادان در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی در نشست خبری گفت: بازی سنگینی بود.

* خدارو شکر که بعد از چند بازی موفق شدیم که ببریم

وی ادامه داد: خدا را شکر توانستیم بعد از چند بازی موفق به برد شدیم. نیمه اول بازی پایاپای بود و نیمه دوم ما خوب بودیم و می‌توانستیم به گل برسیم. داور یک پنالتی برای نفت گرفت که دروازه بان ما خیلی خوب توپ را مهار کرد و بعد از گلزنی تیم نفت توانستیم ما هم گل بزنیم و خدا را شکر به بازی برگشتیم و توانستیم به مرحله بعدی صعود کنیم.

* ما عروسک نیستیم و احساس داریم

دایی در مورد اعتراضش به داور گفت: ببخشید؛ چون بازیکن من را زدند اعتراض کردم، فیلم بازی را چند بار ببینید، داور می‌توانست چند پنالتی برای ما بگیرد که متأسفانه نگرفت، داور هم سوت‌هایش به سود صنعت نفت بود. یک پنالتی دیگر روی سلیمانی انجام شد که داور آن را اعلام نکرد، یک بار هم توپ به دست بازیکن صنعت نفت خورد که باز هم داور آن پنالتی را نگرفت، ما عروسک نیستیم، احساس داریم، برای تیم زحمت کشیده ایم و دوست داریم نتیجه‌اش را ببینیم.

* نمی‌توانم مانند خیار کنار نیمکت باشم

دایی تصریح کرد: متأسفانه این سوت‌ها می‌تواند خیلی چیزها را عوض کند، من به کسی اهانت نمی‌کنم، اما نمی‌توانم عین خیار کنار نیکمت بایستیم، کدام مربی وقتی چنین صحنه ای برای پنالتی تیمش نگیرند بی‌تفاوت می‌ایستند، متأسفانه شما چون از فوتبال نیامده‌ای این صحبت‌ها را می‌کنی، هر کسی که در فوتبال باشد و فوتبال بازی کرده باشد و دیده باشد می‌داند که فوتبال چقدر هیجان دارد،‌ این هیجان برای تماشاگر، داور، بازیکن و مربی است. ما فوتبالمان را بازی می‌کنیم، البته نمی‌توانم کنار زمین بایستم و نسبت به مسائلی که درون زمین اتفاق می‌افتد واکنشی نشان ندهم. 

* بازی بعدی مان مقابل نفت آبادان دیدار سخت‌تری خواهد بود

سرمربی سایپا در مورد اینکه تیمش تا روز جمعه در آبادان می‌ماند یا به تهران برمی‌گردد اظهار داشت:‌ما امشب به تهران برمی‌گردیم، ما جزو سه چهار تیم آخر جدول از نظر مالی هستیم، جمعه بعد هم بازی سخت‌تری مقابل صنعت نفت داریم، این بازی حریف را به خوبی آنالیز کرده بودیم و بازی بعدی شناخت دو تیم از هم بیشتر است و بازی سخت‌تری خواهیم داشت. 

* برای ترابی در پرسپولیس آرزوی موفقیت دارم

دایی در مورد درخشش مهدی ترابی گفت: برای ترابی آرزوی موفقیت می‌کنم هر بازیکنی می‌آید و می‌رود و به دنبال پیشرفت خود است، ترابی در این چند هفته آخر خیلی برای ما خوب بازی کرد و زحمت کشید، برایش در پرسپولیس آرزوی موفقیت می‌کنم، امیدوارم نیم فصل بتوانیم با جذب بازیکنان جدید جای او را پر کنیم.

1004

نظرات کاربران
مدیوماه پرسپولیسی
بابا این دایی دیگه شورش رو در آورده ، یکی نیست بهش بگه وقتی دایم داری تو همه بازیها اعتراض الکی می کنی دیگه کسی تره هم خورد نمی کنه واسه اعتراضت . دایی خیلی وقته عصبیه چون هیچ موفقیتی بعد از رفتنش از تیم ملی به دست نیاورده
۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۳:۰۹
پاسخ
3
8
متی
دایی شورش درنیار دیونمون کردی بس ک اعتراض میکنی
۱۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۳:۱۷
پاسخ
13
13
Tractooor
شهریارم که همیشه ی خدا چن تا پنالتی طلبکا‌ره
۱۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۰:۲۸
پاسخ
11
13
یعنی از العین هم 6تا خوردید؟
ششتایی ها علاوه بر اخبار تیم سرورشون دارن اخبار سایپا را هم میخونند ببیند ترابی در چه وضعیتیه
۱۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۲:۲۱
پاسخ
15
30
حامدد
ترابی بدرخش که ما خوشحالیم و ششتاییا لرزان
۱۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۵:۰۲
پاسخ
14
29
TGP
دیالوگ همیشگی علی دایی : داور چند پنالتی برای ما نگرفت
۱۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۶:۴۴
پاسخ
27
29
استقلال سلحشور
دقیقا همش همینا را میگه
۱۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۴:۲۹
13
9