دایی: 90 درصد برد سپاهان به خاطر کی‌روش بود

دایی: 90 درصد برد سپاهان به خاطر کی‌روش بود

9146
19:08
18 آبان 1397
سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: 90 درصد برد سپاهان به دلیل حضور کی روش بود که دو گل زد، بازیکنان در مهار او خوب عمل نکردند.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: 90 درصد برد سپاهان به دلیل حضور کی روش بود که دو گل زد، بازیکنان در مهار او خوب عمل نکردند.

به گزارش وبسایت نود، علی دایی پس از شکست 3 بر صفر سایپا مقابل سپاهان اظهار داشت: فکر می کنم امروز یکی از بدترین بازی‌هایمان را انجام دادیم. در خط دفاع خیلی پراشتباه ظاهر شدیم و در خط حمله هم خوب نبودیم. به چیزهایی باختیم که در طول هفته با بچه ها کار کرده بودیم. گل‌هایی که خورده بودیم روی ارسال هایی بود که در طول هفته کار کردیم و گوشزد کردیم. 90 درصد این برد به دلیل حضور کی روش بود که دو گل زد. بازیکنان در مهار او خوب عمل نکردند.

سرمربی سایپا عنوان کرد: گلر ما هم در این مسابقه خوب نبود و هر توپی که روی دروازه آمد گل شد. یکی از بدترین بازی‌های ما بود. بازیکنان باید از خواب بیدار شوند. آنها هفته قبل را با پیروزی پشت سر گذاشتند و فکر کردند می‌توانند همه تیم‌ها را ببرند. اما این‌طور نیست باید به خودمان بیاییم و اشتباهاتمان را برطرف کنیم چون بازی‌های سختی در پیش داریم.

وی‌ ادامه داد: اختلاف ما در این بازی ۳ گل نبود اما متأسفانه خودمان خوب نبودیم و دقیقا از نقاطی گل خوردیم که در طول هفته بارها آن را تمرین کرده بودیم و از حریف شناخت داشتیم، اما متأسفانه گوش شنوایی در زمین نبود و برنامه‌هایمان اجرا نشد.

دایی با اشاره به اینکه درصد مالکیت توپ ما شاید بیشتر از سپاهان بود گفت: با این وجود نتوانستیم یک موقعیت هم روی دروازه حریف داشته باشیم. سپاهان خوب بازی کرد و بازی را بست.

 

1004

 

نظرات کاربران
فقط زرد طلایی
90 درصد بردهای رئال مادرید هم به خاطر رونالدو بود ، 90 درصد بردهای بارسلونا هم به خاطر مسی هست . کیروش استنلی فقط مهاجم هست ، دروازه بان و دفاع و هافبک نیست ! سایپا در 90 دقیقه یک موقعیت هم نداشت ، این قدرت سپاهان را نشون میده نه فقط خوب بودن کیروش
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۷:۰۷
پاسخ
14
149
...●
خوب این یعنی چی؟ خوب بود کیروشو بازی نده تا شما ببری البته که من عقیده دارم مربی خوبی هستی چون با هر تیمی خوب بودی به جز ملی
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۵:۲۶
پاسخ
18
106
حمید
غافلگیر شدم انتظار داشتم بگه تقصیر داور بود
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۳:۲۱
پاسخ
15
153
بی تعصب
منم با علی دایی موافقم اختلاف واقعی 3 گل نبود بلکه بیش از این حرفا بود بازیکن خوبی بود ولی مربی ضعیفی هستش با داد و فریاد که نمیشه کاش بره سمت مدیریت و بیزنس قطعا موفقیتش بیشتر میشه
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۸:۰۶
پاسخ
37
128