دخیا: منچستریونایتد برای شکست دادن بارسلونا باید پیشرفت کند

دخیا: منچستریونایتد برای شکست دادن بارسلونا باید پیشرفت کند

929
13:04
26 فروردین 1398
داوید دخیا سنگربان شیاطین سرخ به هم تیمی‌هایش هشدار داد که باید عملکرد مناسبی در ورزشگاه نیوکمپ برابر بارسلونا ارائه دهند.

به گزارش وب‌سایت نود، روز سه شنبه منچستریونایتد در دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی مهمان بارسلونا خواهند بود. نتیجه دیدار رفت 1-0 به سود بارسلونا در اولدترافورد به پایان رسید.

منچستریونایتد در آخرین دیدار خود در لیگ برتر به لطف 2 پنالتی پوگبا 2-1 از سد وست‌هم یونایتد گذشت. دخیا درباره دیدار برگشت با بارسلونا گفت: "البته بازی بسیار سختی است، اما اگر شما می خواهید به عنوان یک تیم بزرگ قلمداد شوید، باید در دیدار های بزرگ لیگ قهرمانان بازی کنید. باید متمرکز باشیم و خود را آماده این دیدار کنیم. فکر نمی کنم که عملکرد خوبی مقابل وست هم ارائه دادیم. باید از هر نظر بهتر شویم و حالا یک چالش بزرگ در سه شنبه شب داریم."

4416

نظرات کاربران
بارسلونا❤
بازی سختیه ولی بارسا بعد از چهار سال می‌خواد از این مرحله‌ی نحس عبور کنه ... و مطمئنم باشخصیت بازی خواهند کرد .... درحقیقت فینال برای بارسا یک‌چهارمه ... چون شک ندارم بعد از صعود قهرمان خواهد شد ... علتش اینه که بارسا نمیدونم چرا همیشه این مقطع از فصل کم میاره یعنی بازیکناش خسته‌ان ... و هم تو لالیگ و هم سی‌ال بد بازی می‌کنند ... ولی مقارن با مرحله‌ی نیمه‌نهایی یا فینال سی‌ال بارسا تو اوج خودش قرار میگیره دقیقا مثل اول فصل خوب میشند
۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۸:۰۷
پاسخ
1
12