درجلسه تابش با نویدکیا چه گذشت؟ / مذاکرات با قلعه نویی محور اصلی نشست شب گذشته

درجلسه تابش با نویدکیا چه گذشت؟ / مذاکرات با قلعه نویی محور اصلی نشست شب گذشته

3612
10:34
28 اردیبهشت 1397
مدیرعامل باشگاه سپاهان و کاپیتان سابق این تیم شب گذشته در هتل کوثر اصفهان با یکدیگر دیدار و گفت وگو کردند.

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیرعامل باشگاه سپاهان و کاپیتان سابق این تیم شب گذشته در هتل کوثر اصفهان با یکدیگر دیدار و گفت وگو کردند.

به گزارش وبسایت نود، به نقل از فارس، درحالی که هواداران سپاهان بعد از یک فصل ناکامی منتظر تصمیم جدید باشگاه برای فصل جدید هستند شب گذشته جلسه ای بین مسعود تابش مدیرعامل باشگاه با محرم نویدکیا برگزار شد.

محورهای این نشست ظاهرا بحث در مورد نحوه همکاری و پستی که محرم نویدکیا مایل است به زودی با آن عنوان در سپاهان فعالیت کند و همینطور بحث مذاکرات با امیر قلعه نویی بوده است.

این طور که از اصفهان خبر می رسد مذاکرات سپاهانی ها با قلعه نویی با چند مشکل و اختلاف نظر رو به رو شده و مسعود تابش از نویدکیا خواسته تا ضمن تماس و ارتباط با قلعه نویی برای برطرف سازی این موانع تلاش کند.

ناگفته نماند که باشگاه ذوب آهن هم از امیر قلعه نویی برنامه گرفته است اما شرط سرمربی فصل گذشته ذوب آهن برای ماندن در این تیم بستن یک تیم قوی و بودجه مناسب است هر چند که خبرهایی از این تیم اصفهانی به گوش می رسد که با برخی از مربیان ناکام سابق در لیگ برتر مذاکراتی داشته و حتی به توافقاتی هم رسیده اند. 

 

1004

نظرات کاربران
مسعود
کاپیتان برگرد
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۵:۲۶
پاسخ
1
12
علیرضا م.
به امید بازگشت سلطان به تیم این اسطوره‌ها حیف هستن که بیرون از فوتبال باشند
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۲:۵۳
پاسخ
0
14
اصفهان
بهتره یه مربی خارجی خوب برای سپاهان بیارید.
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۱:۳۴
پاسخ
2
3