درخواست برانکو از باشگاه پرسپولیس: فعلا خریدها را متوقف کنید

درخواست برانکو از باشگاه پرسپولیس: فعلا خریدها را متوقف کنید

44533
23:45
23 خرداد 1397
وبسایت رسمی برنامه نود - برانکو ایوانکوویچ به باشگاه پرسپولیس اعلام کرد فعلا با بازیکنی مذاکره نکنند و او پس از بازگشت به تهران نام نفرات مدنظر برای خرید در نیم فصل را اعلام خواهد کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - برانکو ایوانکوویچ به باشگاه پرسپولیس اعلام کرد فعلا با بازیکنی مذاکره نکنند و او پس از بازگشت به تهران نام نفرات مدنظر برای خرید در نیم فصل را اعلام خواهد کرد.

به گزارش اختصاصی خبرنگار وبسایت نود، برخلاف نگرانی های هواداران و باشگاه پرسپولیس، برانکو با اعتماد به اعضای تیمش اعلام کرد حتی در صورت لغو محرومیت تیمش مدعی قهرمانی است.

سرمربی پرسپولیس این حرف را در عمل هم ثابت کرده و به گرشاسبی اعلام کرده روند مذاکره با بازیکنان جدید متوقف شود. او گفته با تمدید قرارداد کامیابی نیا فعلا مذاکرات با علی کریمی که دو فصل نقل و انتقالاتی قبلی هم در لیست خریدش بود متوقف شود.

یک مقام باشگاه پرسپولیس با تایید این خبرها به سایت نود گفت: بعد از تمدید با رادوشوویچ، خلیل‌زاده و کامیابی‌نیا و جذب شریفی و شیری طبق خواسته آقای برانکو ایشان اعلام داشته مذاکره دیگری نداشته باشیم. ما فقط مذاکره با سروش رفیعی را ادامه می‌دهیم و به دنبال اتخاذ راهکاری برای به خدمت گرفتن مهدی ترابی در نیم فصل دوم هستیم و آقای گرشاسبی هم با آقای درویش در این خصوص صحبت کرده‌اند.

بنابر این اظهارات برانکو به باشگاه گفته در بازگشت به تهران جلسه ای با گرشاسبی خواهد داشت و نیازهای تیم را بررسی خواهد کرد. احتمال اینکه برانکو خواهان جذب بازیکن دیگری باشد اندک است.

وی ترجیح می دهد ادامه خریدهای زمستانی را به وقتش و در زمان مناسب بر حسب نیازهای فنی تیم و رفع کمبودها انجام دهد نه اینکه تحت تاثیر فشارهای روانی حاکم بر بازار نقل و انتقالات دست به تصمیم‌گیری و جذب بازیکن زده شود.

برانکو گفته تمرینات باید با حداکثر با 22 تا 24 بازیکن انجام شود و نباید تمرین شلوغ شود و برای تمدید قرارداد همین نفرات امید و جوانان هم به موقع اقدام شود. او در جلسه با گرشاسبی بعد ار بررسی نهایی لیست تصمیمات جدید را اتخاذ خواهد کرد و برای جذب بازیکن و اضافه شدن آنها در زمستان گفته که فعلا بازیکن دیگری مدنظر نیست. پس از نیم فصل باید دید بر اساس مصدومیت‌ها و کمبودهای تیم چه نیازهایی داریم و براساس آن اقدام کنیم.

وضعیت رفیعی هم بعد از جلسه برانکو، گرشاسبی و این بازیکن در باشگاه مشخص خواهد  شد. رفیعی پیشنهاد سپاهان و تراکتورسازی را چون حاضر به عقد قرارداد شش ماهه نبودند رد کرد و احتمال رفتنش به سایپا هم کمتر است. نساجی گزینه اول رفیعی است و او بعد از جلسه با برانکو تیم نیم فصل اول را انتخاب می کند.

ترابی هم اگر سرباز شود با احتساب کسری بسیج حداقل یک فصل باید سرباز باشد و بسیار بعید است که بتواند به اندازه ای کسر خدمت بگیرد که فقط  نیم فصل سرباز باشد.

برانکو نگران جدایی کامیابی نیا هم بود چرا که در این پست با کمبود بازیکن مواجه است و حالا با تمدید قرارداد کامیابی نیا و بازگشت عالیشاه او برای نیم فصل اول دغدغه های کمتری نسبت به دو هفته قبل دارد. این شرایط نشان می دهد مسئولان باشگاه امیدی به رفع محرومیت از نقل و انتقالات هم ندارند.

نظرات کاربران
امين
پستي كه پرسظوليس بيشترين نياز رو براي خريد بازيكن خوب داره دفاع وسط هست. نمي دونم چرا اكثر بازيكن هايي كه دنبالشون هستن بازيكن هاي هجومي هستن؟
۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۰:۲۱
پاسخ
2
6
فقط پرسپوایس
من نمیدونم چرا این شش تایی ها خودشون میندازند وسط وقتی پرسپولیسیها دارند درمورد مربی اشان نظر میدند اونم چه مربی تاپی دو قهرمانی ویک نایب قهرمان که اونم همه میدونند پرسپولیس قهرمان واقعی بود شماکه چندین ساله فکرکنم ده سال برید به فکر تیم خودون باشیدخخخخخ
۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۹:۴۱
پاسخ
1
8
ابدی 24
خدای هم کی‌روش هم برانکو مربیان با دانشی هستن.جفتشون کارشون رو بلدن.من تو این چند تا بازی تدارکاتی فکر میکردم خدای چرا آخه این ترکیب رو میچینه با این سبک بازی می‌کنه.تازه بعد از آیتم برنامه و آنالیز فهمیدم چرا آخه.و چرا ما بازی با بوسنی ضرر کردیم.چون پلن بی نداشتیم.والان فقط داشتیم پلن بی رو امتحان میکردیم
۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۰۵:۳۶
پاسخ
2
12
امیرحسین تاجی
امسال عیارت مشخص میشه!!! عشق است تاج
۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۳۴:۱۳
پاسخ
23
11
Ziba
تاژ مارک یه پودر لباس شوییه؟؟
۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۰:۲۷
4
17
ستاره واقعي
هرچي برانكو بگه
۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۰۹:۱۴
پاسخ
2
17
Saeed red
سلام خوب شد دوباره شروع كردين دلمون براى كرى خوانى تنگ شده بود
۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۰۵:۰۰
پاسخ
1
14
حمید
بنظرم تصمیم درستیه نیم فصل اول رو میتونیم رد کنیم و نیم فصل دوم بازیکن تاپ خارجی بگیریم.معلوم نیست مثلا کریمی تو نیم فصل اماده باشه یا تو افت باشه از الان نباید گرون بخریمش
۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۵۶:۲۶
پاسخ
3
17
آریا برزن پرسپولیسی
زنده باد برانکو
۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۵۴:۲۵
پاسخ
4
20
رومن رینز پرسپولیسی
هرچی تو بگی برانکوی عزیز
۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۴۸:۴۱
پاسخ
3
22
خسرو پرسپولیسی
پرفسور با هتریک قهرمانی در قلب هواداران ارتش سرخ جاودانه خواهد شد....❤❤❤❤❤❤
۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۴۸:۱۴
پاسخ
1
26
رضا تاجی
پنجره باز بشه یا نشه ، با شفر امسال مدعی اول قهرمانی هستیم، اینم بگم ک تیام داره میاااااااااد و ۲۹ تیر از انچه ک فکرش رو میکنید به شما نزدیکتره
۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۴۵:۳۵
پاسخ
33
12
برانکو
فقط سروش رفیعی جذب بشه کافیه تیم خوبه تیم قهرمان که نباید بازیکن جدید زیادی بگیره شیری هم به درد نمیخوره شریفی هم تو اوج نیست باید یک مهاجم خوب جذب بشه به همراه سروش جای خالی محرمی هم باید پر بشه در کل برانکو از ما بیشتر اشراف داره به تیم و هرکاری بکنه قطعا ب صلاح تیمه
۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۴۴:۳۵
پاسخ
12
25
مستاجر خدا
اون وقت اون ور فقط دارن بازیکن میخرن بدون علم و بررسی هوشمندانه و فوتبالی تهش وقتی همه قهر کردن و تیم رفت توی حاشیه تازه دنبال دلیل میگردن
۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۳۵:۴۷
پاسخ
28
95
تاجی دو ستاره **
مگ شیشپولیس کسی قهر بکنه؟ :) علمشو چند فصل دیگه میبینید که مجبور شدین سید جلال رو توی 40 سالگی هم تمدید بکنید در حالی که ما برای پژمان جانشین داریم :)
۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۲۶:۳۴
62
13
مافیای سرخ
حتما برانکو می خواد ببینه آقای شفر می خواد چی بخره بعد با قیمت ۲ سه برابر با کمک آقای عابر بانک اون بازیکنم رو بخره .... حالا جالبه ۴پولیسیا میگن استقلال از ما تقلید می کنه خخخخخ
۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۳۲:۲۸
پاسخ
178
32
Asad
حتما خخخخخخ حتما
۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۵۰:۵۸
16
97
قهرمان آسمونی
من کامل متوجه نشدم!! مگه پرسپولیس میتونه بازیکن بگیره که الان دستور توقف خرید دادن؟ احتمالا میخاد چنتا جای خالی باشه تا بتونن بازیکن آزاد بگیره، اونم 99درصد بازیکنای طرفای خودشون، مثل اون اوکراینیا که چاق بودن و اومدن فقط پول گرفتن رفتن! امسال چهره واقعیه برانکو را همه میبینیم...
۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۳۱:۴۶
پاسخ
137
28
ایمون زاید هستم
مگویان ۴میلیارد گرفته برای یک بازی؛ اگه گفتی کدوم بازی؟ دقیقا همون بازی شیشتای خارجی؛ خدایا توبه...
۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۸:۱۰
4
26
Ahmad
قرمان آسمانی تو که نمیدونی و متوجه نمی شی اطمینان داشته باش اهل فوتبال نیستی و اشتباهی اومدی اینجا
۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۹:۵۷
7
24
حمید
اره میخوایم بویان رو از شما بخریم خخخ
۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۳:۴۰
8
31