درخواست مالی اتلتیکومادرید، مانعی بر سر راه انتقال گریزمن به منچستریونایتد؟

درخواست مالی اتلتیکومادرید، مانعی بر سر راه انتقال گریزمن به منچستریونایتد؟

3598
13:31
03 خرداد 1396
گریزمن بند فسخ قرارداد 100 میلیون یورویی دارد.

وبسایت رسمی برنامه نود - گریزمن بند فسخ قرارداد 100 میلیون یورویی دارد.

به گزارش وبسایت نود، آنتوان گریزمن بند فسخ قرارداد 100 میلیون یورویی دارد و اگرچه این مبلغ سنگین به نظر می رسد ولی منچستریونایتد حاضر است تا برای جذب هدف اول مورینیو در فصل نقل و انتقالات، این مبلغ را بپردازد. ولی به نظر می رسد هنوز موانعی بر سر راه انتقال گریزمن وجود دارد.

با مصاحبه اخیر گریزمن درباره احتمال 60 درصدی انتقالش به منچستریونایتد و تمایلش برای ترک اتلتیکومادرید، به نظر می آمد که این بازیکن در چند قدمی پیوستن به الدترافورد قرار دارد ولی اکنون ESPN گزارش داده است هنوز یک مانع مالی پیش روی منچستریونایتد وجود دارد.

اتلتیکومادرید بیش از نیمی از مبلغ فسخ قرارداد را در همین تابستان می خواهد، که این برخلاف میل یونایتد است. در واقع طبق گزارش ها، اتلتیکومادرید مصر است تا حدود 58 میلیون یورو از مبلغ 100 میلیون یورویی فسخ قرارداد گریزمن را در تابستان 2017 به صورت یکجا دریافت کند که این برخلاف سنت همیشگی یونایتد در پرداخت مبلغ خرید بازیکن است. سیاست منچستریونایتد و اکثر باشگاه های بزرگ آن است که مبالغ سنگین را به صورت قسط بندی شده در طول قرارداد بازیکن، پرداخت کنند و این درخواست اتلتیکو ممکن است مانعی بزرگ در راه این انتقال شود.

1878

نظرات کاربران
رامین
واسه گریزمان صد وپنجاه میلیون هم یکجا بده خداییش ارزششو داره اخه فکر کنید برای پوگبا صد میلیون داد خداییش این دو تا اصلا قابل مقایسه نیستند
۰۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۳۶:۵۶
پاسخ
4
7
فوتبالیست آینده
امیدوارم تو منچستر ببینیمت ادمین جان بچاپ !
۰۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۱۳:۴۳
پاسخ
6
21
فوتبالی **
همون بهتر که نره یونایتد نابود میشه
۰۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۱۱:۲۲
پاسخ
21
7