دروازه‌بان سپیدرود، پیشتاز شماره یک‌ها/عبور حسینی از رحمتی و بیرانوند

دروازه‌بان سپیدرود، پیشتاز شماره یک‌ها/عبور حسینی از رحمتی و بیرانوند

14425
11:40
01 مهر 1396
در رقابت بین دروازه‌بانان لیگ برای ثبت بهترین رکوردها، دروازه‌بانی در صدر قرار دارد که کسی انتظار درخشش او را نداشت؛ محمد حسینی، کاپیتان سپیدرود رشت عملکردی بهتر نسبت به تمامی شماره‌یک‌های نامدار لیگ داشته‌است.

وبسایت رسمی برنامه نود - چهار دروازه‌بان در این هفته( هفته هفتم لیگ برتر) موفق به بسته نگه‌داشتن دروازه‌شان و به اصطلاح کلین‌شیت شدند.

به گزارش سایت نود، احسان مرادیان، دروازه‌بان جوان فولاد در غیاب حامد لک محروم به خوبی توانست دروازه تیمش در آبادان را بسته نگه دارد و در اولین حضورش در لیگ هفدهم موفق به ثبت کلین‌شیت شد، دقیقا مثل کاری که در لیگ شانزدهم انجام داد.

فرناندو ده‌خسوس، دروازه‌بان برزیلی گسترش فولاد برای دومین هفته متوالی گلی نخورد تا این تیم در جدول سروسامان بگیرد.

در دیدار استقلال خوزستان- سپیدرود هم گلی رد و بدل نشد تا هر دو دروازه‌بان موفق به ثبت کلین‌شیت بشوند.

وحید شیخ ویسی، گلر استقلال خوزستان که فصل را با دو کلین‌شیت شروع کرده بود پس از چند هفته و دریافت گلهای فراوان موفق به ثبت سومین کلین‌شیت شد.

ستاره دروازه‌بانان ایران در این روزها کسی نیست به غیر از سیدمحمد حسینی دروازه‌بان باتجربه سپیدرود رشت.

حسینی 36 ساله برای چهارمین هفته متوالی دروازه سپیدرود در لیگ برتر را بسته نگه داشت. او در بازی با پیکان، سپاهان، نفت آبادان و استقلال خوزستان گلی نخورد و با چهار کلین‌شیت بالاتر از دروازه‌بانان صاحب نامی مثل علیرضا بیرانوند و رشید مظاهری قرار گرفته است.

حسینی اولین دروازه‌بانی است که در این فصل به رکورد چهار کلین‌شیت می رسد.

جدول آقای کلین‌شیت هم اکنون به ترتیب زیر است؛

4 کلین‌شیت: سید محمد حسینی(سپیدرود)

3 کلین‌شیت: علیرضا بیرانوند(پرسپولیس)، شهاب گردان (پدیده)، رشید مظاهری(ذوب آهن)، فرناندو ده‌خسوس(گسترش فولاد)، وحید شیخ‌ویسی(استقلال خوزستان)

کاپیتان سپیدرود در این هفته یک رکورد دیگر را هم به نام خود ثبت کرد. او با گل نخوردن در اهواز به رکورد 370 دقیقه گل نخوردن در لیگ هفدهم رسید. در این فصل هیچ دروازه‌بانی به این مدت دروازه خود را بسته نگه نداشته است. رکورد قبلی متعلق به رحمتی با 310 دقیقه بود که محمد حسینی موفق به عبور از آن شد.

رکوردداران گل نخوردن در لیگ هفتم عبارتند از؛

سید محمدرضا حسینی(سپیدرود): 370 دقیقه

مهدی رحمتی(استقلال تهران): 310 دقیقه

شهاب گردان (پدیده): 277 دقیقه

حسینی همچنان این فرصت را دارد تا رکوردش را بهتر کند. او اگر در بازی این هفته مقابل استقلال گل نخورد از مرز 400 دقیقه هم عبور می کند.

عملکرد فوق العاده حسینی در این چهار هفته موجب شده تا سپیدرود در این چهار هفته 8 امتیاز بگیرد او حتی موفق شد در این 370 دقیقه یک پنالتی هم مهار کند.

دو دروازه‌بان دیگر فاصله کمی تا کلین‌شیت داشتند، محمدرضا اخباری و شهاب گردان مغلوب یک پنالتی دقایق پایانی شدند وگرنه آنها هم می توانستند به تعداد کلین‌شیت‌هایشان اضافه کنند.

گردان می توانست به چهار کلین‌شیت برسد و به همراه حسینی در صدر قرار بگیرد. اخباری هم برای ثبت دومین کلین‌شیتش تنها چند ثانیه کم آورد.

57189

 

 

 

نظرات کاربران
sajjad
پرچم گیلان بالاست
۰۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۲:۳۹
پاسخ
12
60
سوادکوهیج
به به آقا شهاب گردان جویباری.
۰۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۱:۳۱
پاسخ
22
21
پرستش s.s
عشق است سيد مهدي رحمتي (عقاب آسيا) ادمين لطفا(:
۰۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۹:۵۸
پاسخ
70
39
سپیدرودیم
این دروازه بان واقعا فوق العاده ست. تو لیگ یک پارسال کلی پنالتی و تک به تک گرفت و سپیدرودو نجات داد. امسالم فعلا یه پنالتی گرفته و کلی موقعیت صد درصد گل رو مهار کرده. حیف که سنش زیاده وگرنه بیرانوند و لک و سوشا و اینا خواب بازی تو تیم ملی رو نمی دیدن.
۰۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۳:۱۹
پاسخ
2
98
ایران
بهترین دروازه بان بیرانونده البته اگه توپی سمت دروازش نیاد
۰۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۷:۱۴
پاسخ
12
145