دروگبا: اگر مورینیو سرمربی منچسترسیتی بود، چند بار قهرمان می‌شد

دروگبا: اگر مورینیو سرمربی منچسترسیتی بود، چند بار قهرمان می‌شد

1547
13:28
01 آذر 1397
ستاره پیشین چلسی به دفاع از ژوزه مورینیو در مقابل انتقادات پرداخته است.

وبسایت رسمی برنامه نود - ستاره پیشین چلسی به دفاع از ژوزه مورینیو در مقابل انتقادات پرداخته است. 

به گزارش وبسایت نود، دیدیه دروگبا که شب گذشته رسما از دنیای فوتبال خداحافظی کرد عنوان کرده ژوزه مورینیو هنوز هم یکی از بهترین مربیان دنیا است و می تواند با ترکیب فعلی تیم منچسترسیتی به راحتی قهرمان انگلیس شود. 

دروگبا به نقل از اسکای اسپورت گفته:

بنظر من اگر مورینیو هدایت این تیم منچسترسیتی را بر عهده می گرفت، دو یا سه بار قهرمان انگلیس می شد. مورینیو همیشه برنده بوده و طبیعی است به محض اینکه نتواند جام ببرد مورد انتقاد قرار بگیرد. باید به عملکرد مربیان قبلی منچستریونایتد پس از دوران فرگوست توجه کرد. مربیگری پس از فرگوسن کار آسانی نیست و یونایتد به اندازه گذشته هم خرج نمی کند. مردم تنها به بهترین ها توجه می کنند و مورینیو هنوز هم یکی از بهترین ها است و برای همین مورد توجه قرار می گیرد. او چالش بزرگی را در یونایتد قبول کرده و فکر می کنم در حال تغییر سبک کاری خودش است. بهترین ها زمانی که نتیجه نگیرند سعی می کنند که اوضاع را تغییر دهند. 

۲۰۳۱

نظرات کاربران
محمود
اره نمیخواد با سیتی قهرمان بشه با همون یونایتد قهرمان بشه بیاد سیتی یکدست پپ رو به گند بکشه با فوتبال بزن زیرش...چرا اونجوری به قضیه نگاه میکنی حالا سیتی رو حذف کن با یونایتد در مقابل چلسی و ارسنال و تاتنهام و لیورپول چکار کرده الان از سیتی خیلی عقبتره ایا مقابل این تیمهای که اسم بردم نگاه کن ببین فوتبالی که بازی میکنه از این تیمها بهتره همین فردا جلو ارسنال و لیورپول بازی کنه ایا تیم برتر خواهد بود
۰۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۸:۲۱
پاسخ
16
9
barbood
شما یه نگاه به پولی که پپ خرج کرد نگاه کن ... مربیان چلسی . لیوپول . من سیتی هر بازیکنی که مربی خواست به هر قیمتی گرفتن ولی مورینو تمام گزینه های دوم سومش گرفتن .. من طرفدار من یو مورینیو نیستم طرفدار چلسی هستم . یه ضـرب المثـل هست : هـر چقـدر پـول‌ بـدهـی ، همـانقـدر آش‌ مـی‌خـوری‌ ... وضع تیم های لیگ برتر م همینجوره .
۰۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۰:۳۹
5
7
طرفدار شماره 1 چلسی
DROGBA LEGEND....
۰۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۸:۴۰
پاسخ
4
10