درویش: توفیقی عاشق این است که در عکس ها باشد!/ از باشگاه استقلال شکایت می کنیم

درویش: توفیقی عاشق این است که در عکس ها باشد!/ از باشگاه استقلال شکایت می کنیم

17408
18:33
22 خرداد 1397
مدیرعامل باشگاه سایپا گفت: آقای توفیقی خیلی دوست دارد در عکس‌ها باشد و در هر مقوله‌ای می‌خواهد عکس بیندازد اما اللهیار صیادمنش با ما قرارداد دارد.

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیرعامل باشگاه سایپا گفت: آقای توفیقی خیلی دوست دارد در عکس‌ها باشد و در هر مقوله‌ای می‌خواهد عکس بیندازد اما اللهیار صیادمنش با ما قرارداد دارد.

به گزارش وبسایت نود، به نقل از فارس، رضا درویش درباره عقد قرارداد پنج ساله الهیار صیادمنش با استقلال و عکس منتشر شده از وی کنار معاون باشگاه استقلال گفت: آقای توفیقی خیلی دوست دارد در عکس‌ها باشد و در هر مقوله‌ای می‌خواهد عکس بیندازد. اللهیار صیادمنش با ما قرارداد دارد و اینکه چطور به باشگاه استقلال رفته و قرارداد امضا کرده را باید از کسی که کنارش عکس انداخته بپرسید، مگر وقتی یکی با معاون یک باشگاه عکس بیندازد یعنی قرارداد گذشته اش فسخ می‌شود؟

وی در پاسخ به این سوال که چطور صیادمنش با وجود داشتن قرارداد با سایپا با باشگاه استقلال وارد مذاکره شده، عنوان کرد: صیادمنش هنوز بچه هست و خیلی مسائل را نمی‌داند، متأسفانه یک عده سودجو دوست دارند در عکس‌ها باشند و از ناآگاهی این بازیکن استفاده کرده‌اند. خود سازمان لیگ هم در جریان قرارداد صیادمنش هست.

مدیرعامل سایپا در خصوص تفاهم‌نامه‌ای که بین این باشگاه و این بازیکن صادر شده، گفت: ما این تفاهم‌نامه را برای رفتن صیادمنش به یک باشگاه ترکیه‌ای امضا کرده‌ایم و در آن قید کرده‌ایم که اگر او به این باشگاه نرود، وقتی بازگردد باید برای سایپا بازی کند. صیادمنش با ما قرارداد سه ساله دارد و بدون اجازه باشگاه سایپا نمی‌تواند به باشگاه دیگری برود.

درویش ادامه داد: تعجب من این است که دو شب پیش آقای افتخاری در خصوص صیادمنش با من تماس گرفت و گفت آیا روی قراردادتان پافشار هستید؟ من به او گفتم بله، قرارداد ما با صیادمنش پابرجاست، خود آقایان خوب می‌دانند ظاهرا آقایی که دوست دارد در همه عکس‌ها باشد در جایی دیگری فرصت عکس انداختن پیدا نمی‌کند و فکر می‌کند عکس انداختن با یک بازیکن جوان فرصت خوبی است که خود را نشان دهد.

درویش همچنین درباره شرایط نقل و انتقالات سایپا و وضعیت نقل و انتقالات برای فصل جدید اظهار داشت: آقای دایی چند اسم به ما داده است که در حال بررسی آنها هستیم، شاید ما یکی دو بازیکن دیگر جذب کنیم، چند تیم هستند که نرخ نقل و انتقالات را بالا برده‌اند.

وی در جواب به این پرسش که آیا سایپا مشکل مالی دارد، گفت: بله ما مشکل مالی داریم،‌ البته در جامعه اکنون همه مشکل مالی دارند. 

همچنین به نقل از مهر، درباره قرارداد ۵ ساله صیادمنش با باشگاه استقلال از این موضوع ابراز بی اطلاعی کرد و گفت: صیادمنش با ما قرارداد دارد و نمی تواند به تیم دیگری برود.

وی در خصوص اینکه سایت باشگاه استقلال به صورت رسمی جذب صیادمنش را اعلام کرده است، خاطرنشان کرد: چطور می توانند چنین کاری کنند؟ صیادمنش قرارداد دارد و ما حتما به فدراسیون فوتبال شکایت می کنیم.

مدیرعامل باشگاه سایپا تاکید کرد: البته این بازیکن «آش دهان سوزی» نیست ولی یقین دارم با این روش، او را خراب می کنند. مدیربرنامه های این بازیکن فصل گذشته صیادمنش را به ترکیه برد و برگرداند. حالا هم که بدون اطلاع ما او به استقلال پیوسته است. اینطور نیست که تیم ما بدون صیادمنش «لنگ بزند» ولی نحوه جدایی اش درست نبود.

درویش ادامه داد: بنده چند روز پیش با آقای افتخاری مدیرعامل استقلال صحبت کردم و گفتم صیادمنش با ما قرارداد دارد. حتی با آقای ملکی عضو هیات مدیره استقلال صحبت کردم که ایشان پیشنهاد معاوضه صیادمنش با یکی از بازیکنان استقلال را مطرح کرد. نمی توانم نام بازیکن استقلال را بگویم ولی من به ایشان عرض کردم در این خصوص باید علی دایی نظر بدهد.

وی با تاکید بر اینکه باشگاه سایپا برای احقاق حق خود از استقلال و صیادمنش به فدراسیون فوتبال شکایت می کند، گفت: باشگاه بزرگی مثل استقلال نباید بی اخلاقی کند و حتی اگر کسی اطراف این باشگاه بی اخلاق است را کنار بگذارد. باید از قواعد پیروی و حریم را رعایت کرد. بعضی از مدیران استقلال هم از رفیقان نزدیک به بنده هستند. حداقل به رسم رفاقت از ما در اینباره سئوال می کردند.

مدیرعامل باشگاه سایپا تصریح کرد: جالب اینجاست که روز گذشته هم شنیدم استقلال با یکی دیگر از بازیکنان جوان ما هم صحبت کرده است. باید یک آدم بزرگی بالای سرشان باشد که بگوید چنین کارهایی بی اخلاقی است. مگر می شود اینهمه بی قانونی حاکم باشد؟

 

1004

نظرات کاربران
آبی آبی آبی
باشگاه استقلال و جناب توفیقی کاملا حرفه ای و کار بلد هستن تا بازیکن نامه ای مبنی بر آزاد بودن و نداشتن قرارداد با تیم دیگری نداشته باشه قرارداد نمیبندند هنوز قراردادهای باشگاه و بازبکنان داخلی امضا میشه و تا زمان نقل و انتقالات و ثبت رسمی در فدراسیون امکان اثبات این مسائل هست.
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۱۲:۳۳
پاسخ
5
8
همیشه سرخ
هنر استقلال بالا بردن رقم هاس وبه هر قیمتی حتی با التماس بازبکنارو میگیرن / واین کارشون مشکل برای تیمای دیگه درست می کنن بهرحال بعد هفت سال تصمیم گرفتن به هر قیمتی شده جام بگیرن...
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۹:۰۴
پاسخ
14
5
ali
7 سال بهتر از 10 سال هست با جعل قرارداد و التماس و پول هدایتی و کمک هدایتی به فدراسیون بعد از 10 سال قهرمان شدید
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۰۰:۰۹
5
5
sara
سایپا با اس اس بزرگ درنیوفت که ضررمیکنی ی دفه دیدی تیمتوخالی کردیم رفته دسته یکا
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۵:۵۱
پاسخ
11
10
Ahmad dh
تا دلت بسوزه
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۴۳:۴۷
پاسخ
4
9
قرمز من
حل میشه آقای درویش 3 4 میلیارد میدن رضایت نامشو میگیرن. غصه نخورید
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۸:۳۵
پاسخ
13
11
رامین
حرف نزن اگه راست میگی شکایت کن
۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۰:۲۶
پاسخ
1
14
y.m
اگه با سایپا قرارداد داره اول از همه باید مدیر برنامه هاشو تنبیه وبازخواست کرد حتی اگر به قیمت حبس شدن هم شده باید این کارو انجام بدن بازیکن جوون و بی تجربه است و مثل بقیه دوست داره توی تیم های پر طرفدار بازی کنه یعنی توی باشگاه استقلال یک نفر نیست که بره استعلام بگیره
۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۳:۴۷
پاسخ
17
23
موسی
کلا یکی نیست به اینا بگه شماها اگه کاربلد بودین به قول خودتون یک بچه این کارها را با شما نمی کرد.
۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۱:۱۷
پاسخ
9
23
Taj Kabir
برای چی جلوی پیشرفتشو میگیرین ! بمونه که سه سال دیگه بیاد استقلال خب بزارین همین الان بیاد دیگه !
۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۶:۴۰
پاسخ
72
59
Pouya
پرسپولیسیم ولی بعنی چی اش دهن سوزی نیست حالا بازیکن سایپا یا استقلال بین دو باشگاه هست ولی اینکه به یکی از بهترین و اینده دار ترین جوونای ایران میگید اش دهن سوزی نیست ادمو ناراحت میکنه این از برخوردار مدیر عامل های فوتبالمون تازه سایپا یکی از باشگاه های بازیکن سازه مثلا راست میگن دمبله و امباپه و اسنسیو هم تو ایران بودن فوقش توپ جمع کن میشدن
۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۲:۳۹
پاسخ
22
116
عـلـی ...
بالاخره کی راست میگه ..؟!
۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۹:۱۹
پاسخ
13
41
Avaperspolisi
امیدوارم فدارسیون مثل قضیع کسر۶ امتیازنخوادلاپوشونی کنه وبااین مسئله برخوردقاطع کنه... میدونیدکه بازیکنی که قراردادداره وبه باشگاه دیگه ایی میره تقریبامثل پرونده طارمی...حکمش چیه:) بازم تاکیدمیکنم اگه لاپوشونی نکنن!
۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۹:۰۲
پاسخ
68
103
reza
مگه اون موقع که رفیعی با فولاد قرارداد داشت اما اومد شانسپولیس فدراسیون با سوگلی خودش کاری کرد که حالا بخواد تو کار استقلال دخالت کنه.. بعد اگه این آقا مدرک داشت به جای حرف پیگیر شکایتش می شد.. تو اون عکسی که منتشر شد قرار داد فسخ شده بود و بندی در مورد ترکیه رفتن نبود
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۴۱:۲۸
25
16
تاج نامی به بزرگی تاریخ فوتبال ایران
حکم پرونده طارمی اعلام نتیجه 3 بر 0 تمام بازی هایی بود که ایشون برای شما حتی 1 دقیقه بازی کرد که این به معنی گرفتن قهرمانی و فرستاده شدن به دسته یک هست. اگر خیلی دوست داری قانون اجرا بشه اول بگو فدراسیون این قانون رو در مورد شما اجرا کنه ولی خب لاپوشانی کردن. بازم تاکید میکنم لاپوشانی کردن!!!
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۳۰:۲۷
21
39
✔✰✰سجاد✰✰✔
خخخ دمت گرم توفیقی جان. عشقی پندار تایم... به شما ها چه عکس میگیره....
۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۵:۳۷
پاسخ
111
165
amin
شماها الان دو سه ساله که پندار تایم میکنید. باز آخر سال که بزور داور سوم شدید همگی شروع میکنید به فحش دادن که این فقط اهل نمایش دادن و تو عکسها بودن هست. اون وقت میشه پندار شوآف براتون. خخخخخخ
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۸:۵۶
45
63
حامد استقلالی
اگه راست میگه باید باشگاه پیگیری کنه چون سایپا شکایت کنه بدبخت میشیم مثل پیروزی ممکنه نقل و انتقالات اینده بسته بشه برامون
۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۵:۱۲
پاسخ
77
90
علی
چرا باید از یه اسم یونانی و یا رومی سوزش داشته باشیم،،،،
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۸:۳۹
51
41
Omid
اره راس میگی حامد جان باید مواظب باشیم اتفاقی که برای پیروزی افتاد برامون نیفته
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۲:۱۰
23
35
كيوان
سوزش اسم بزرگ برسپوليس خيليا رو اذيت ميكنه كه هنوز ميگن پيروزي
۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۹:۴۴
117
153
پیر ژرمن
فرزندم پیروزی نه پرسپولیس
۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۰:۴۱
104
164
شهربابک
بازیکن سایپا بدید
۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۳:۴۵
پاسخ
95
49