درویش: وجود دایی انگیزه بازیکنان جوان ما را بیشتر کرده است

درویش: وجود دایی انگیزه بازیکنان جوان ما را بیشتر کرده است

584
10:24
30 تیر 1396
وبسایت رسمی برنامه نود - مدیرعامل باشگاه سایپا گفت: تیم ما در فصل جاری نسبت به گذشته جوان‌تر شده است اما حضور علی دایی انگیزه بازیکنان جوان ما را بیشتر کرده است .

وبسایت رسمی برنامه نود -  مدیرعامل باشگاه سایپا گفت: تیم ما در فصل جاری نسبت به گذشته جوان‌تر شده است اما حضور علی دایی انگیزه بازیکنان جوان ما را بیشتر کرده است .

به گزارش وبسایت نود ، رضا درویش  در خصوص تمدید قرارداد مهدی ترابی و محمدرضا اخباری اظهار داشت: این نفرات بازیکنان تیم ما بودند اما با توجه به حضور در اردوهای تیم فرصت ثبت آن فراهم نشده بود که در روزهای گذشته این اتفاق نیز افتاد و رسما با این بازیکنان قرارداد بستیم.

وی در خصوص احتمال حضور ترابی در باشگاه‌های خارجی عنوان کرد: ما قبلا نیز گفتم که اگر این بازیکنان پیشنهادی داشته باشد که به رشد و ارتقای او و فوتبال ایران کمک کند زمینه را برای لژیونر شدنش مهیا می‌کنیم .

مدیرعامل باشگاه سایپا در پاسخ به این سوال که این تیم باز هم بازیکنی را جذب خواهد کرد، گفت: این مسئله به تصمیم سرمربی تیم بستگی دارد اما تا به امروز درخواستی برای جذب بازیکن دیگری به ما ارائه نکردند.

درویش با ابراز رضایت از نحوه آماده‌سازی این تیم عنوان کرد: خدا را شکر ما تمرینات بسیار خوب و اردوهای مفیدی را پشت سر گذراندیم . آرام آرام از شدت تمرینات ما کاسته شده است و بیشتر تمرکز ما روی کارهای فنی و هماهنگی تیمی جهت ارائه یک عملکرد خوب است.

وی در خصوص اهداف این باشگاه در هفدهمین دوره لیگ برتر عنوان کرد: سعی و تلاش کادرفنی، بازیکنان و مجموعه مدیریتی باشگاه در این است که بتوانیم کسب سهمیه کنیم و امیدوارم با انگیزه و تلاش بچه‌ها در این راه موفق باشیم.

مدیرعامل باشگاه سایپا در خصوص حضورمربیان جوان در لیگ امسال گفت: قطعا اینکه جوانان با دانش به جمع مربیان ما اضافه شوند برای فوتبال ما بسیار خوب است و باعث بالابردن سطح کیفی و انگیزشی خواهد شد. وقتی این بازیکنان بزرگ گذشته به جمع مربیان اضافه می‌شوند روی بازیکنان جوان تاثیرگذار خواهند بود. تیم ما در فصل جاری نسبت به گذشته جوان‌تر شده است اما حضور علی دایی انگیزه بازیکنان جوان ما را بیشتر کرده است .

درویش در پایان در خصوص پیگیری‌های باشگاه نفت تهران برای بازگشت بازیکنان این تیم که به سایپا پیوسته‌اند، خاطر نشان کرد: باشگاه نفت در این زمینه تماسی با ما نداشته است. شرط ما نیز برای جذب این بازیکن آزاد بودنشان بود و فکر نمی‌کنم مشکلی نیز در این زمینه وجود داشته باشد.

 

 

2020

نظرات کاربران