درکسلر گزینه بایرن مونیخ برای جانشینی روبن و ریبری

درکسلر گزینه بایرن مونیخ برای جانشینی روبن و ریبری

3140
13:15
17 آبان 1396
ازیولیان درکسلر به عنوان گزینه جانشینی روبن و ریبری نام برده می شود.

وبسایت رسمی برنامه نود - باشگاه بایرن مونیخ در نظر دارد تا یولین درکسلر، مهاجم پاریسن ژرمن را در تابستان آینده به خدمت بگیرد و او را جایگزین آرین روبن و فرانک ریبری کند.

به گزارش وبسایت نود، بنابر شایعات به نظر می آید گزینه اول باواریایی ها برای جانشینی ریبری سی و چهار ساله، درکسلر می باشد. درکسلر که سابقه بازی در شالکه و وولفسبورگ را دارد، گزینه جذابی برای بایرن مونیخی ها به شمار می آید. 

به نقل از وبسایت Sport-English، درکسلر در ژانویه گذشته از وولفسبورگ به پاریسن ژرمن پیوست، اما جایگاه او در پاریس با آمدن نیمار و امباپه متزلزل شده است. خبر علاقه بایرن مونیخ کم و بیش توسط حسن صالح حمیدزیچ تایید شد. صالح حمیدزیچ که به عنوان مدیر ورزشی در باشگاه بایرن مونیخ مشغول به کار است در آخرین مصاحبه خود گفته بود:

درکسلر بازیکنی است که با تمام خواسته های ما مطابقت دارد. 

بایرن مونیخ در تابستان گذشته بعد از خداحافظی لام و آلونسو از فوتبال و فروش داگلاس کاستا به یوونتوس، نیکلاس سوله و رودی از هوفنهایم و کورنتین تولیسو از لیون را خریداری کرد تا ترکیب این تیم کمی تقویت شود.

 

4416

نظرات کاربران
علیرضا تابانی
اول اینکه با توجه به پست تخصیصیش ، باید دراکسلر رو جایگزین ریبری بدونیم البته یه همچین بازیکنی همه جا می تونه بازی کنه.یه بازیکن داریم مثل دراکسلر که اسمش رو دو تا کامیون هم نمی تونن بکشن.تو پاریس یه بازی در میون رو نیمکت هستش و درست حسابی بازی بهش نمی رسه ، خم به ابروش نمیاد.اون وقت آقا دو روز رو نیمکت می شینه واسه ما قیافه می گیره در صورتی که بند کفش دراکسلر هم نیست....نمی دونم بعضی از فوتبالیست های ایرانی چه با خودشون فکر می کنن (کلی گفتم منظورم بازیکن خاصی نیست).
۱۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۵:۲۹
پاسخ
1
15
Alireza.M
ولی داداش دمت گرم... از کجا به کجا رسیدی خخخخخخخخخ
۱۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۲۱:۲۰
1
5