در تقابل با پرسپولیس برانکو، کدام مربی ضعیف ترین نتایج را داشته است؟

در تقابل با پرسپولیس برانکو، کدام مربی ضعیف ترین نتایج را داشته است؟

16351
07:13
19 بهمن 1396
سرمربی صنعت نفت آبادان باز هم در برابر مربی کروات سرخپوشان شکست خورد تا آمار بسیار ضعیفی را مقابل وی به ثبت برساند.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی صنعت نفت آبادان باز هم در برابر مربی کروات سرخپوشان شکست خورد تا آمار بسیار ضعیفی را مقابل وی به ثبت برساند.

به گزارش وب سایت نود، فراز کمالوند سرمربی صنعت نفت آبادان در هفته بیست و سوم نیز همانند بازی رفت چاره ای جز شکست مقابل برانکو نداشت و در آبادان با 3 گل مغلوب این مربی کروات شد. به این ترتیب، کمالوند ششمین بازی متوالی را هم مقابل برانکو شکست خورد تا آمار بسیار ضعیفی را در این زمینه داشته باشد. وی پس از پیروزی در اولین تقابل با برانکو، در 6 مصاف بعدی همواره یک بازنده کامل بوده و هیچگاه در رقابت های لیگ برتر حریف جدی و خطرناکی برای پرسپولیس و برانکو نبود. وی به غیر از دو بازی فصل جاری همراه با صنعت نفت، در لیگ برتر شانزدهم و پانزدهم به عنوان سرمربی گسترش فولاد تبریز مقابل برانکو حاضر شد اما هر چهار بازی را بازنده این نبرد بود.

آمار دیگری که عملکرد ضعیف تیم های کمالوند در تقابل با پرسپولیس برانکو را نشان می دهد، عدم گلزنی برابر این تیم در پنج بازی از شش تقابل اخیر است. در شش مصاف اخیر کمالوند با پرسپولیس و برانکو، تنها در یک بازی شاگردان کمالوند در گسترش فولاد موفق به باز کردن دروازه پرسپولیس شدند؛ بازی که در پایان با نتیجه 4 بر 2 به سود سرخپوشان خاتمه یافت. پرسپولیس برانکو در هفت تقابل خود با تیم های کمالوند موفق به زدن 13 گل شده و فقط 4 گل از حریف دریافت کردند. به این ترتیب، در تقابل مربیان با برانکو ایوانکوویچ، فراز کمالوند ضعیف ترین آمار و نتایج را به خود اختصاص داده است.

پس کمالوند که با 6 شکست بیشترین باخت را مقابل برانکو متحمل شده، علی دایی و عبدالله ویسی با چهار باخت در رده بعدی قرار دارند. همچنین، کمالوند برابر پرسپولیس 8 بار شکست خورده است.

 

2081

نظرات کاربران
پرسپولیس ودیگرهیچ
درجواب بالایی حالا که منصوریان مقابل برانکوخوب نتیجه میگیره چرا واسش حیاکن رهاکن سردادین دوبازی باضدفوتبال نتیجه گرفت استقلالیهاهم که متوهم! دقت کردین ازوقتی رفته نشاط مردم کم شده تعداداتوبوسها کم شد داچعلی برگرد نرو ادمین نمی چاپی؟؟
۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۰:۰۶
پاسخ
1
21
خطاب به بالایی
چون استقلال فقط قهرمانی را میخواست.. پارسال که نایب قهرمان شد هوادارا ناراحت بودن... ولی تو دربی شما را له کرد علی منصور و هم تو نفت...
۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۳:۳۲
14
2
ایمون زاید
قلعه نویی هم کم نباخته بهشاااا
۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۷:۳۱
پاسخ
2
22
پسر آبی
لطفا قویترین مربی هم بگید علی منصوربان
۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۳:۱۹
پاسخ
44
12
یلدا
درسته آمار پروفسور جلوی شیش علی ضعیفه می خوایدش دوباره؟ پس از همین امروز حیا کن رها کن رو به شوفر بگید تا فصل بعد منصوریان با یه استارت هیرو قهرمانتون کنه...
۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۷:۳۲
4
28
ایدا سادات 25بهمن 1380
هههههههه کمالوند
۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۲:۱۱
پاسخ
2
25
اندی
برانکو بهترین سرمربی تاریخ لیگ برتر و فوتبال ایرانه بدون شک
۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۴:۵۹
پاسخ
6
41
سارا اس اسی
آمارش جلو علی منصوریان هم بذارید خخخ همیشه بهش باخت یا به زور ی مساوی گرفت و در رفت. چه تو نفت چه تو استقلال =))))
۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۶:۰۳
پاسخ
55
14
تی
تو دربی که شک نکن پرسپولیس میبازه... ان شاالله...
۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۲:۵۲
24
3
افت پرسپولیس، حسرت شیش تاییها
فهمیدید امسال قراره علی منصور هم ۴تایی بشه، خودتون گذاشتیدش کنار، درعوض به جاش ژنرالتون رو ۴تایی کردیم، دربی رفت هم با شوفر بردیم، البته چون برانکو ضعیف کش نیست فقط یک گل زد، ولی دربی برگشت، ۴تایی میشید. ادمین با سپاس فراوان.
۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۳۸:۳۹
5
35
سرخ دل ۲۴
اینها تیمهایی هستن که اصلا اتوبوسی بازی نمیکند هر تیمی جلو پرسپولیس اتوبوسی بازی نکنه امار مربیاش همین سوره
۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۱:۰۸
پاسخ
5
45
بنیامین
در توصیف کیفیت برانکو هرچقدرتعریف کنیم بازم کمه.به دور از هر موفقیتی از اینک به هیچ بازیکنی وابسته نیس خیلی خیلی خوشم میاد.و هر کدوم که میخواد بره جلوشونو نمیگیره.دوست داریم برانکو
۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۴:۵۵
پاسخ
4
49