در جلسه مدیران باشگاه‌ها با سجادی، کفاشیان و تاج چه گذشت؟

در جلسه مدیران باشگاه‌ها با سجادی، کفاشیان و تاج چه گذشت؟

1032
17:23
25 آبان 1394
صبح امروز جلسه‌ای میان مدیران باشگاه‌های لیگ‌برتری فوتبال، معاون وزیر ورزش، رییس سازمان لیگ و علی کفاشیان در آکادمی ملی فوتبال برگزار شد تا پیرامون مسائل داوری بحث و تبادل نظر شود.

وبسایت رسمی برنامه نود - صبح امروز جلسه‌ای میان مدیران باشگاه‌های لیگ‌برتری فوتبال، معاون وزیر ورزش، رییس سازمان لیگ و علی کفاشیان در آکادمی ملی فوتبال برگزار شد تا پیرامون مسائل داوری بحث و تبادل نظر شود.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، در این جلسه که حدود 6 ساعت به طول انجامید و در پایان نارضایتی خبرنگاران رابه همراه داشت، بحث اصلی به مشکلات داوری برمی‌گشت. در وقت اول جلسه مدیران هر یک از باشگاه‌ها نقطه نظرات خود را درباره اشتباهات داوری و مشکلات موجود در قضاوت‌های فوتبال مطرح کردند و در نهایت همه به این نتیجه رسیدند که باید از جامعه داوران حمایت شود تا داوران بتوانند با آرامش بیشتری در بازی‌ها حاضر شوند. پس از صحبت‌های مدیران باشگاه‌ها درباره داوران، نصرالله سجادی نیز گفت که من هم معتقدم باید از عملکرد داوران حمایت شود. او تاکید کرده که تا آخر این جریان را دنبال می‌کند و حمایت‌های لازم برای آموزش بیشتر داوران را انجام خواهد داد.

 در ادامه و پس از صرف ناهار، بحث حق پخش در دستور کار جلسه قرار گرفت و این بار بدون حضور سجادی مدیران باشگاه‌ها دغدغه‌های خود پیرامون حق پخش و معضل برگزاری منظم رقابت‌ها لیگ را مطرح کرده‌اند. در پاسخ مهدی تاج نیز توضیحاتی را درباره این موضوع و همین طور بحث اسپانسرینگ مطرح کرده است. او با رد تخفیف 40 میلیاردی به شرکت ایران نوین، ابراز امیدواری کرده تا سازمان لیگ هرچه زودتر طلبش را از این شرکت وصول کند.

 با توضیحات تاج، مدیران باشگاه‌ها که هر کدام جداگانه نظرات خود را پیرامون این موضوع مطرح کرده بودند اعلام کردند که از توضیحات ارائه شده قانع شده‌اند. البته برخی از مدیران باشگاه‌ها انتقادات تندی را به سازمان لیگ وارد کردند اما در پایان این بحث مقرر شد تا بررسی بیشتری درباره درآمدزایی لیگ و وصول طلب حق پخش و اسپانسرینگ رقابت‌های لیگ انجام پذیرد.

 در این جلسه هم‌چنین برخی مدیران انتقاداتی را نیز درباره‌ی برنامه‌های لیگ و تعطیلی‌های بیش از اندازه مسابقات مطرح کردند با این حال رییس سازمان لیگ در پایان گفت که برای سال آینده قبل از اینکه برنامه مسابقه‌ها تدوین شود، با مدیران باشگاه‌ها و مربیان تیم‌های لیگ برتری و همین طور سرمربیان تیم‌های ملی و امید جلسه‌ای مشترک را برگزار می‌کند تا برنامه‌ای تدوین شود که هیچ یک از عناصر فوتبال از آن ناراضی نباشند.

 هم‌چنین در پایان این هم‌اندیشی بر طبق اعلام قبلی روابط عمومی سازمان لیگ قرار بود نشست خبری برگزار شود که بدلیل عدک هماهنگی روابط عمومی خبرنگاران این نشست خبری را تحریم کردند.

 

2051

نظرات کاربران