دست‌نشان: قرار بود به کریمی در مورد تسویه حساب نامه بزنند

دست‌نشان: قرار بود به کریمی در مورد تسویه حساب نامه بزنند

3905
14:11
17 خرداد 1397
وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال سپیدرود گفت: قرار بود به علی کریمی نامه بزنند تا برای تسویه حساب به رشت برود ولی من تا زمانی که تکلیف کریمی مشخص نشود روی حرفم هستم.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال سپیدرود گفت: قرار بود به علی کریمی نامه بزنند تا برای تسویه حساب به رشت برود ولی من تا زمانی که تکلیف کریمی مشخص نشود روی حرفم هستم.
به گزارش وبسایت نود، نادر دست نشان در خصوص آخرین وضعیت خود با باشگاه سپیدرود  گفت: من طی 2 روز اخیر چند بار با مسئولان باشگاه سپیدرود صحبت کردم و به آنها گفتم که منتظر هستم تا وضعیت علی کریمی را مشخص کنید.

وی افزود:تا آنجایی که من اطلاع دارم آنها نامه‌ای نوشتند و حتی قرار بود روی سایت باشگاه بگذارند که از علی کریمی دعوت کنند تا برای تسویه حساب به رشت برود. این تنها چیزی است که من از آن اطلاع دارم.روز گذشته به مسئولان باشگاه گفتم تا زمانی که تکلیف کریمی مشخص نشود از حضور در باشگاه معذرو خواهم بود و روی حرفم هستم.

1140

نظرات کاربران
RR
من خودم رشتیم طرفدار سپیدرود هم هستم اصن شما فک کنین من طرفدار تیم نیستم به عنوان یه فرد بی طرف باید بگم کریمی اصلا سرمربی خوبی نیست چه اون چن تا بازی تو نفت چه این نیم فصل توی سپیدرود توی سپیدرود که تیم همش رفت بیرون خونه 3 و4 تا خورد برگشت تو خونه هم اگه هوادارا نبودن و تیمو تشویق نمیکردن مطمئنا تیم سقوط میکرد تیم توی منطقه سقوط بود کریمی توی برنامه 90 داشت به فدراسیون گیر میداد جای اینکه فکرش به تیم باشه با احترام به همه اونایی که میگن کریمی خوبه و باید برگرده سپیدرود ولی باید بگم بهتون شما فقط شخص کریمی واستون مهمه تیمتونو فراموش کردین
۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۴:۱۷
پاسخ
14
17
وحید...
هرجایی ک بیمنطقی و حاشیه هس نام علی کریمی میدرخشد
۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۳:۳۵
پاسخ
34
21
تیم ملی
کریمی دست از سر این فوتبال بردار
۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۹:۰۴
پاسخ
36
21
Sajadfahimi
درود برشرفت که بخاطر پست و مقام از اصولت عقب ننشستی با اینکه استقلالی ام اما واقعا کریمی رو دوست دارم و این اقدام دست نشان قابل تحسین است ایلام شهرکوچک با تاریخی بزرگ
۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۴:۰۳
پاسخ
10
31