دست‌نشان: نمی‌گذارم کسی از ما انتظار بی‌جا داشته باشد

دست‌نشان: نمی‌گذارم کسی از ما انتظار بی‌جا داشته باشد

2122
16:34
22 مرداد 1395
وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: با هشت امتیازی که امروز داریم نه می‌توانیم قهرمان شویم، نه سهمیه آسیایی می‌گیریم و نه حتی ماندن تیم در لیگ برتر قطعی می‌شود.

وبسایت رسمی برنامه نود -  سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: با هشت امتیازی که امروز داریم نه می‌توانیم قهرمان شویم، نه سهمیه آسیایی می‌گیریم و نه حتی ماندن تیم در لیگ برتر قطعی می‌شود.

به گزارش وبسایت نود ، نادر دست‌نشان با اشاره به شرایط خوبی که برای صنعت نفت پس از شکست استقلال و سپاهان به وجود آمده است، گفت: انتظارات از ما زیاد شده است، ولی من با همه این مسائل کنار می‌آیم. در این سال‌ها عادت کرده‌ام این‌طور باشم.

وی ادامه داد: روز قرعه‌کشی لیگ، به من گفتند با توجه به اینکه با صبا، تراکتورسازی، استقلال و سپاهان بازی داری، اولین مربی اخراجی لیگ برتر می‌شوی. همان شب به فردی که این موضوع را مطرح کرده بود گفتم تجربه و شناختی از فوتبال نداری. امروز فکر می‌کنم خیلی مسائل ثابت شد، چون توانستیم تیم را به خوبی نگه داریم. خدا را بابت این اتفاقات شکر می‌کنم. من از روز اول به فکر شکست نبودم بلکه برنامه‌ریزی می‌کردم برای امروز که هشت امتیازی و بالانشین جدول شده‌ایم و اینکه برای موفقیت باید چه کار کنم.

دست‌نشان با انتقاد از افزایش یکسری انتظارات عجیب، گفت: حالا که کار به اینجا رسیده، برخی از من سهمیه آسیایی می‌خواهند ولی من به این موضوع اعتقاد ندارم. ما اول باید تیم را برای ماندن در لیگ برتر آماده کنیم. من به مردم آبادان و خوزستان قول دادم که تیم‌شان را حفظ کنم و نمی‌خواهم بدقول شوم. ما با هشت امتیازی که امروز داریم نه می‌توانیم قهرمان شویم، نه سهمیه آسیایی می‌گیریم و نه حتی ماندن تیم قطعی می‌شود. اول از همه باید به فکر حدنصاب امتیاز برای ماندن در لیگ باشیم. تا قبل از اینکه به حدنصاب امتیاز نرسیده‌ایم، هیچ‌کدام از بازیکنان‌مان حق ندارند در خصوص اتفاقات و موفقیت‌های دیگر حرفی بزنند. بازیکنانم باید بدانند بابت چهار بازی خوب و چهار نتیجه خوب نباید مغرور شوند.

وی گفت: البته تا همین جای بازی‌ها نیز کار بزرگی انجام داده‌ایم، ولی دلیل نمی‌شود قول قهرمانی بدهیم. ما به‌تازگی به لیگ برتر آمده‌ایم و نیاز به فضای بیشتری برای کار داریم. انتظارات بی‌جا در این شرایط می‌تواند مسیرمان را به سمت ناکامی کج کند و من از این می‌ترسم. نمی‌گذارم کسی انتظار بی‌جایی از ما در تیم رواج بدهد. خودم جلوی این اتفاق می‌ایستم.

 

2020

نظرات کاربران
پسر آبی
آبادان ...برزیلة....
۲۲ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۴۶:۲۲
پاسخ
0
17
رسام
سلام کاری نداره بازی با شاسیپولیس مدافعاتو بکش بیرون تا کسی توقع اش نره بالا!؟ باور کن با شانسولیس انقدر بد بازی میکنی و میبازی
۲۲ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۴۵:۰۵
پاسخ
13
4
m.p
پرسپولیس خوب بازی میکنه ،، خداوکیلی بازی دیروز تیمها رو تو ذهنت مرور کن ،،، اس اس به قول خرمگاه ۱۵دقیقه بازی کرد که اونم فقط دویدن الکی بود و سانتر خسرو ،، حالا شما بگو پرسپولیس چکار میکرد مخصوصا نیمه اول
۲۲ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۰۸:۳۵
2
12