دستور ویژه تاج برای حل مشکلات مالی استقلال خوزستان

دستور ویژه تاج برای حل مشکلات مالی استقلال خوزستان

1049
09:39
01 اسفند 1395
رئیس فدراسیون فوتبال تاکید کرد که فدراسیون فوتبال برای حضور تیم‌های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند.

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس فدراسیون فوتبال تاکید کرد که فدراسیون فوتبال برای حضور تیم‌های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند.

به گزارش وب سایت نود، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال درباره آخرین وضعیت حضور تیم استقلال خوزستان برای حضور در لیگ قهرمان آسیا گفت: در حال حاضر فدراسیون فوتبال تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا نمایندگان فوتبال  ایران در رقابت‌های لیگ قهرمانان فوتبال  آسیا عملکرد موفقی داشته باشند.

 وی ادامه‌ داد: با توجه به مشکلات مالی باشگاه استقلال خوزستان و مذاکراتی با مدیرعامل و استاندار محترم خوزستان داشتیم و در نهایت قرار شد تا اقدامات و همکاری‌های لازم برای حمایت از این تیم به جهت حضوری پر قدرت در لیگ قهرمانان آسیا صورت بگیرد.

تاج گفت‌: در واقع تمام هدف ما این است که تیم‌های باشگاهی ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا در بهترین شرایط به مسابقات اعزام و عملکرد قابل قبولی را از خود به نمایش بگذارند.

به نوشته پایگاه خبری وزارت ورزش، رییس فدراسیون در پایان اضافه کرد: استقلال خوزستان نماینده فوتبال ایران است و برای موفقیت این تیم و حل مشکلات آن دستور ویژه‌ داده‌ایم و از سازمان لیگ هم خواسته ام برای رفع دغدغه‌ مالی استقلال خوزستان کمک کند.

 

2051

نظرات کاربران
❤❤ بهشت قرمز ❤❤
الان عربا دارن به ما می خندن
۰۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۵۶:۲۵
پاسخ
3
11
مرد عمل باش
دستور رو من هم ميتونم بدم مهم اجراي دستوره ، من هم دستور ميدم مشكلات مالي همه باشگاهها بايد حل بشه و چهار نماينده ما هم جزو چهارتيم مرحله نيمه نهائي بايد باشن گفته باشم با كسي هم شوخي ندارم ، بابا يه ذره عمل كنيد
۰۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۳۷:۰۵
پاسخ
0
12
محمد خوزستانی
به امید موفقیت آببی های اهواز... زنده باد خوزستان
۰۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۵:۱۲
پاسخ
0
9