دستیار خارجی وینفرد شفر در راه تهران

دستیار خارجی وینفرد شفر در راه تهران

19591
19:14
24 مهر 1396
وبسایت رسمی برنامه نود - «میگوئل کولی» دستیار سابق «وینفرد شفر» در تیم ملی جاماییکا به زودی به منظورصحبت‌های نهایی و عقد قرارداد با باشگاه استقلال راهی تهران می‌شود.

وبسایت رسمی برنامه نود - «میگوئل کولی» دستیار سابق «وینفرد شفر» در تیم ملی جاماییکا به زودی به منظورصحبت‌های نهایی و عقد قرارداد با باشگاه استقلال راهی تهران می‌شود.

به گزارش وبسایت نود ، با درخواست رسمی وینفرد شفر، دستیار سابق وی در تیم ملی جاماییکا برای پیوستن به کادر فنی استقلال تا آخر این هفته وارد تهران می‌شود. میگوئل کولی دستیار سابق شفر در تیم ملی جاماییکا بعد از صحبت‌های نهایی قراردادش را با آبی پوشان منعقد می‌کند تا کارش را با این تیم آغاز کند.

محمد نوری سخنگوی کمیته فنی باشگاه استقلال در گفتگو با خبرنگار مهر، این خبر را تایید کرد.

امروز بیژن طاهری بعنوان یکی از دستیاران شفر آلمانی معرفی شد و رسما کارش را در تمرینات آغاز کرد. با اضافه شدن کولی و پسر شفر بعنوان آنالیزور کادر فنی استقلال تکمیل خواهد شد.

اولین دیدار پیش روی استقلال در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی و مقابل تیم لیگ یکی نساجی است. این دیدار از ساعت ۱۶:۴۵ روز ۲۵ مهر و به میزبانی تیم استقلال برگزار می‌شود.

 

 

2020

نظرات کاربران
hamood
ایشون برای تیم کشور خودش خوب بوده. اول یک نفر لازمه که بازیکنان رو به شفر بشناسونه. تیم باید به ارنج ثابت و پلن برسه تا در جدول سیر صعودی بگیره. بعد هم یک مهاجم تراز اول و تمام کننده در تیم نیست.
۲۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۴۱:۳۸
پاسخ
2
19
دختر پرسپوليسي
ششتقلال با اين شوفر به جايي نميرسه صد رحمت به ٦ علي
۲۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۶:۴۳
پاسخ
59
50
مسعود گل باشی
شمما برو عمویی فکر کامبکتون باش خخخخ
۲۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۴۶:۵۷
12
19
خطاب به بالایی
به 9پولیسیا ربطی نداره.. چه خبر از بازیکنای قلیونی?
۲۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۰۳:۳۳
13
24
عاشق استقلال
شما لازم نکرده راجب تاج کبیر اسیا نظر بدی ...عشقست استقلال جوووووونم استقلاله
۲۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۴۰:۱۷
19
23
**لیوانغربی**
شما با پروووووووفسوووووووور برید بفکر بازی با الهلال باشید تا دبل چوبله نشین......
۲۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۲۷:۱۸
20
26
جواد **لیوانغربی**
**واقعا برای مدیریت ضعیف و حسادت های بیجای موجود مابین پیشکسوتان در باشگاه محبوبم **استقلال کبیر** متاسفم!!!! **چرا در کنار شفر از یک دستیار ایرانی دیگری استفاده نمی کنید؟؟؟؟ تا دانش شفر به دستیار ایرونی انتقال پیدا کنه!!!!! **آقای نوری تا کی این گونه حسادت ها رو میخواهید کنار بگذارید؟؟ و به چه قیمتی؟؟؟
۲۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۹:۴۳
پاسخ
17
43
یاسر
اقا مهم تیم هست نه مربی بیاد یاد بگیره الان مهم استقلال هست که برگرده به دوران اوجش اگه مربی ایرانی پیشش باشه دانشش میخاد بره بالا بره اروپا اونجا تعلیم بگیره نه از مربی پس مهم استقلال هست
۲۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۰۰:۰۴
3
20
hamid
خلاصه خوب با بازی کردن با اسامی سر مارو گرم کردین... از تریم و دالیچ و فرهاد تهش ختم شد به دین محمدی و طاهری... اقای افتخاری با یه خداحافظی مجلسی خوشحالمون کنید.
۲۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۸:۴۵
پاسخ
16
60
پاسخ به حمید
پسره خوب سنت قد نمیده ،ظاهرا فقط مجیدی میشناسی،بیژن خان طاهری سال 78 مربی جوانان سایپا بوده که زیر نظرش کار کردم،مربی فوق العادهای بود،حالا ازون سال تا حالا هم تجربش بیشتر شده هم یادگیریش
۲۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۰۸:۴۹
15
14
کاکو شیرازی
ایییولللل خدارو شکر افتخاری از خر شیطون اومد پایین و فهمید هیچ مربی داخلی لیاقت نشستن روی نیمکت استقلال بزرگ رو نداره
۲۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۲:۳۶
پاسخ
11
70
شاهین
پسرخاله و نوه‌عموش رو هم بیاره به نظرم. از پیتزافروش راحت شدیم گیر خاندان معزز شفر افتادیم گویا
۲۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۵۶:۱۸
پاسخ
67
40
mehrab
خیلیم عالی امیدوار بودیم دستیار روانشناسشم بیاد بازم امیدواریم ولی اومدن میگوئل کولی هم خبر خوبی بود امیدوارم موفق باشه ..
۲۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۵۲:۵۵
پاسخ
18
80