دست رد نیمار به سینه پاریسن‌ژرمن؛ تمدید بی تمدید!

دست رد نیمار به سینه پاریسن‌ژرمن؛ تمدید بی تمدید!

7981
17:52
28 آبان 1398
نیمار تمایلی به تمدید قرارداد با پاریسن‌ژرمن ندارد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، آخرین خبرها حکایت از آن دارد که تلاش باشگاه پاریسن‌ژرمن برای تمدید قرارداد با نیمار، ستاره 27 ساله و برزیلی اش به بن بست رسیده است.

به نقل از اسپورت کاتالونیا، پاریسن‌ژرمن با پیشنهاد تمدید قرارداد تا سال 2025 به سراغ نیمار رفته اما با جواب رد نیمار مواجه شده تا نیمار نشان دهد که تمایل به ترک این باشگاه پاریسی دارد. 

قرارداد کنونی نیمار تا سال 2021 با پی‌اس‌جی معتبر است و ورود به سال پایانی قرارداد، می‌تواند منجر به جدایی او از پارک دو پرنس با رقمی بسیار پایین (برای جلوگیری از عدم خروج مجانی او بعد از پایان قرارداد) شود. 

نیمار که در سال 2017 با انتقالی 222 میلیون یورویی از بارسلونا به پاریسن‌ژرمن پیوست در 2 تابستان اخیر تلاش برای خروج از پی‌اس‌جی و بازگشت به بارسلونا داشته است. 

این در حالی است که چندی پیش سینیور، پدر و مدیربرنامه های نیمار عنوان کرده بود هرگز برای بازگشت پسرش به بارسلونا مذاکره نخواهد کرد و نیمار در پاریسن‌ژرمن باقی می‌ماند.

7712

نظرات کاربران
بارسلونای کبیر
واقعا دلم واسه مثلت MSN تنگ شده
۲۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۰:۰۷
پاسخ
19
100
فقط یوونتوس
از همی آلان¤__¤ خوش آمدی ب محبوبترین باشگاه دنیا یوونتوس بزرگ *** آیا نیمار بلاخره ب آرزوی قلبیش در یوونتوس بزرگ میرسه ♥♥♥♥♥
۲۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۶:۵۴
پاسخ
290
28
Sinaaa
نه چون همچین آرزویی نداشته⁦☺️⁩
۲۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۲:۳۴
12
125
عبآس
!!!!!!!!.
۲۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۲:۵۲
9
68