دست‌نشان: آمده‌ام تا سپیدرود در لیگ بماند/ از تجربه کریمی و خداداد استفاده می‌کنیم

دست‌نشان: آمده‌ام تا سپیدرود در لیگ بماند/ از تجربه کریمی و خداداد استفاده می‌کنیم

1665
22:05
15 فروردین 1398
سرمربی تیم فوتبال سپیدرود گفت: ذوب آهن را مجبور به استفاده از بازی مستقیم کردیم، آمده‌ام تا سپیدرود در لیگ برتر بماند.

به گزارش وبسایت نود، نادر دست‌نشان بعد از تساوی مقابل ذوب‌آهن در نشست خبری گفت: عید نوروز را تبریک می‌گویم و همچنین به خاطر سیل به مصیبت‌زدگان تسلی می‌گویم. بازی سنگینی بود و بسیار حائز اهمیت. در نیمه اول ذوب‌آهن خواست عرصه را برای ما تنگ کند اما در نیمه دوم با آمدن بازیکن با تجربه فشار زیادی وارد کردند. سبک بازی را می‌دانستیم و آنالیز خوبی کرده بودیم. سعی کردیم کناره‌ها را ببندیم که موفق شدیم و ذوب آهن را مجبور به بازی مستقیم کردیم. در ضد حمله‌ها عجولانه عمل کردیم.

وی افزود: گردش توپ در ضد حمله متناسب نبود اما در مجموع بازی قابل قبولی داشتیم. هم هواداران ما و هم هواداران ذوب‌آهن از این بازی لذت بردند و دیدند که بازیکنان ما چقدر عاشقانه بازی کردند.

دست‌نشان در پاسخ به این سوال که سپیدرود در این 2 فصل برای بقا جنگیده فکر می‌کنید حضور این تیم‌ها در لیگ کمکی می‌کند یا خیر، عنوان کرد: حرفتان درست است. تیم‌هایی مانند سپیدرود، نساجی، ابومسلم، نفت آبادان و برق شیراز که در شهرستان‌ها هستند، حیف است در لیگ نباشند. ما با مشکلات عدیده‌ای روبه‌رو هستیم اما این سوال را باید از مسئولان عالی رتبه بپرسید. 
سرمربی سپیدرود ادامه داد: به جای تیم‌های صنعتی که استعدادی ندارند، چند سال بازی می‌کنند اما دریغ از هزار تماشاگر که تعدادی از آنها پایتخت‌نشین هستند به جای هزینه‌های میلیاردی بدون حمایت مردمی برای آنها بهتر است این بودجه را به سمت تیم‌هایی مثل ابومسلم و سپیدرود سوق دهند که به فوتبال ما کمک کنند.

وی درباره داوری در دیدار امروز خاطرنشان کرد: درباره داوری باید بگویم ذوب‌آهن بیشتر نفع برد. اجازه دهید فیلم را ببینم، از این گل‌ها زیاد زده می‌شود اما دلیل نمی‌شود داور با میل من و شما تصمیم بگیرد. اجازه دهد نسبت به داوری صحبت نکنم، بنیادی‌فر بعد از فغانی از داوران خوب ماست و این افراد باید مورد حمایت قرار بگیرند. شاید اشتباهی هم کرده باشد، اما من نمی‌توانستم از آن فاصله ببینم. ذوب‌آهن هم خطاهایی داشت که بازیکنش باید اخراج می‌شد، اما داور اخطار نداد،‌ ما هم اعتراض نکردیم. در مجموع قضاوت خوب بود.

دست‌نشان همچنین در مورد قاسم حدادی‌فر یادآور شد: او بازیکن باتجربه و فنی است، خوب نیست در داخل زمین برای بردن هر کاری کرد. مطهری مچ بازیکن من را زد، اما داور خطا نگرفت و من انتظار داشتم حدادی توپ را بیرون بزند. فکر نمی‌کنم چنین گل‌هایی لذتی برای منصوریان و ذوب‌آهن داشته باشد.

وی در اعتراض به یکی از خبرنگاران به صحبت‌هایش و اینکه بازیکنان سپیدرود هم وقت‌کشی می‌کنند، خاطرنشان کرد: ذوب‌آهن مساوی کرده و شما از روی تعصب این حرف را می‌زنید. ارسلان مطهری بعد از بازی عذرخواهی کرد. آن وقت شما می‌گویید بازیکن من خودش را انداخت؟ ما آدم آهنی نداریم، بازیکنان هم احساس دارند، همان‌طور که ما توپ را بیرون زدیم، بازیکن خارجی شما هم بیرون زد. انتظار من از حدادی هم همین بود.

سرمربی سپیدرود درباره باقی ماندن در لیگ عنوان کرد: من آمده‌ام با کمک این بازیکنان در لیگ بمانیم. مگر فاصله‌مان با تیم‌های دیگر چقدر است. مگر بازی‌های بعدی ما مقابل چه تیم‌هایی است؟ مگر این تیم‌ها بالاتر از ذوب‌آهن هستند؟ ما غرور نداریم؟ بچه‌های ما حالا امیدوار هستند. ما از تجربه علی کریمی و خداداد استفاده می‌کنیم. می‌بینید بچه‌های ما چطور بازی می‌کنند.زمانی که من جوان بودم، ذوب‌آهن در لیگ تخت جمشید بازی می‌کرد. همه تیم‌ها عزیز هستند، اما تیم ما تماشاگران زیادی دارد که با عشق آنها تلاش می‌کنیم تیم را در لیگ نگه داریم. مسئولان باید نگاه جدی کنند. وزارت هم باید کار اساسی کند و تیم‌هایی که مردمی نیستند به شهرستان بیایند. مطمئن باشید هیچ تیمی در تهران به جز آبی و قرمز رشد نمی‌کند، مردم فقط به این دو تیم علاقمند هستند، پس بهتر است بودجه به تیم‌های دیگری مثل ذوب‌آهن، نساجی،‌ سپاهان و پدیده برود. 

وی در مورد تعویض گلر گفت: هر دو دروازه‌بان ما تمرین داشتند اما برای بازی با ذوب‌آهن ایمان صادقی را ترجیح دادیم که موفق بود و کارش را خوب انجام داد.

1004

نظرات کاربران
Ghasem
همه از با اخلاق بودن حدادی فر آگاهند بعد این آقا در مورد اخلاقه حدادی فر صحبت میکنه
۱۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۴:۴۲
پاسخ
16
7
فرهاد تراکتور
من کاری به هیچ چیزی ندارم , فقط اینو میدونم که حیفه تیمهایی مثل سپیدرود , نساجی , نفت ابادان با اون همه هوادار سقوط کنن دسته یک اونوقت تیمهایی مثل سایپا پیکان که 3 تا تک نفرم طرفدار ندارن بمونن لیگ برتر , خدا وکیلی حیف نیست تیم سپید رود بیوفته؟ فوتبال با تماشاگره که قشنگه
۱۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۹:۰۸
پاسخ
1
28