دست‌نشان: بازی با پرسپولیس یکی از راحت‌ترین بازی‌های ماست!

دست‌نشان: بازی با پرسپولیس یکی از راحت‌ترین بازی‌های ماست!

5930
11:39
20 اسفند 1397
نادر دست‌نشان، سرمربی تیم فوتبال سپیدرود اعتقاد دارد بازی با پرسپولیس به لحاظ انگیزشی یکی از راحت‌ترین بازی‌های تیمش است.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، نادر دست‌نشان درباره شرایط تیم سپیدرود رشت اظهار داشت: بعد از بازی با صنعت نفت آبادان، یک بازی تدارکاتی را برای تیم‌مان در نظر گرفتیم تا از بازیکنانی که در دیدار با نفت بازی نکرده بودند، استفاده کنیم و ببینیم کدام یک از آنها می‌توانند به تیم اصلی اضافه شوند و ما را کمک کنند. البته در نیمه دوم به پنج شش بازیکن اصلی‌مان هم بازی دادیم که خوشبختانه بچه‌ها هم عملکرد خوبی داشتند و توانستند تیم خوب پاس رشت را که در لیگ دسته سوم حضور دارد، شکست دهند. ما سعی کردیم با این بازی بچه‌ها به خودباوری برسند و برای پیروزی انگیزه پیدا کنند.

وی در مورد اینکه تیمش در نخستین حضور او روی نیمکت این تیم نتیجه خوبی مقابل صنعت نفت آبادان به دست آورد، تصریح کرد: مطمئناً همین‌طور است. ما بچه‌های خوبی داریم، اما باید انگیزه پیروزی و موفقیت را به تیم تزریق کنیم. خوشبختانه در بازی با صنعت نفت هم بچه‌ها خوب کار کردند. همان‌طور که گفتم در مجموع به دنبال این هستیم که بچه‌ها به انگیزه و خودباوری برسند تا در بازی‌های آینده موفق شویم.

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود در مورد دیدار هفته بیست‌و‌دوم تیمش مقابل پرسپولیس عنوان کرد: واقعاً بازی سخت و سنگینی است. این بازی از یک طرف برای پرسپولیس مهم است که نمی‌خواهد صدر جدول را از دست بدهد، از طرف دیگر برای ما مهم‌تر است، چون باید از قعر جدول جدا شویم و خودمان را به رقبای بالادستی برسانیم. این بازی در عین حال که به لحاظ تاکتیکی و فنی یکی از سخت‌ترین بازی‌های ماست، از طرف دیگر هم یکی از راحت‌ترین بازی‌ها ما محسوب می‌شود. راحتی این بازی مربوط به انگیزه بازیکنان می‌شود. سالی یک بار فرصت بازی مقابل پرسپولیس در رشت پیش می‌آید و بچه‌ها انگیزه بسیار زیادی برای این مسابقه و بازی در حضور 20 هزار هوادار دارند. به همین دلیل این بازی می‌تواند به لحاظ انگیزشی یکی از راحت‌ترین بازی‌ها ما باشد، اما به لحاظ فنی پرسپولیس اکنون برخلاف گذشته یکی از پُرمهره‌‌ترین تیم‌های لیگ است و  در هر پست می‌تواند با تغییر تاکتیک به موفقیت برسد. با توجه به حضور برانکو ایوانکوویچ، سرمربی بسیار خوب و موفق این تیم، انتظار هر تغییری را خواهیم داشت.

دست‌نشان در مورد امیدواری‌اش برای بقای تیم سپیدرود در لیگ برتر یادآور شد: صد درصد به تیمم و بازیکنانم امیدوارم. همان‌طور که گفتم ما تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا بچه‌ها به شرایط خوب روحی و روانی برسند. بچه‌ها در زمان علی کریمی هم حتی در بازی‌هایی که نتیجه‌اش را واگذار کردند، عملکردشان خوب بود و با کمترین اختلاف و بدشانسی شکست می‌خوردند. الان هم ما به دنبال این هستیم که این شانس را پیدا کنیم، چون همیشه شانس در فوتبال وجود دارد. امیدوارم بتوانیم موفق شویم، چون تیم‌مان لیاقتش را دارد. ما در عین حال که به لحاظ مالی ضعیف هستیم، اما بزرگ‌ترین سرمایه را که حضور و حمایت عاشقانه هواداران سپیدرود است را در اختیار داریم و به کمک آنها می‌توانیم موفق شویم.

2051

نظرات کاربران
عشقممم نیمار
اینقد شیش_پولیس تاکتیک‌ نداره ..اونم ب این همه‌مهره گرون قیمت ک حتی سپیدرود ته جدولی هم میگ میتونیم شیش_پولیسه ببریم :-) پروفسور ..شیش_پولیس تبدیل ب تیم‌دلخواه همه کرده :-)
۲۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۴:۳۰
پاسخ
38
4
چه حرفا!!!
با تاکتیک جلو دوحیل سوبله شدی... :) افتخار داره بی تاکتیک رسیدیم به فینال اسیا خدا قسمت شمام کنه.... :)
۲۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۸:۴۵
5
22
امپراطوری پرسپولیس
حرف دست نشان از لحاظ فوتبالی درسته.مقابل بهترین تیم ایران و اسیا تیمش انگیزه بالایی داره. مطمعن باشید هیچوقت بازی با شیشتقلال همچین جملاتی نمیگه.
۲۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۱:۲۷
پاسخ
6
27
طلوع سرخ
دوستان عزیز پرسپولیسی، لطفا متن رو بادقت بخونید. نادر دست نشان بسیار محترمانه از تیممون تعریف کرده، و خیلی هوشمندانه در عین کاهش بار روانی تیمش، انگیزۀ اونارو افزایش داده: "...این بازی در عین حال که به لحاظ تاکتیکی و فنی یکی از سخت‌ترین بازی‌های ماست،...از طرف دیگر هم یکی از راحت‌ترین بازی‌های ما محسوب می‌شود. راحتی این بازی...انگیزه بازیکنان... سالی یک بار فرصت بازی مقابل پرسپولیس در رشت پیش می‌آید و بچه‌ها انگیزه بسیار زیادی برای این مسابقه...دارند...این بازی می‌تواند "بلحاظ انگیزشی" یکی از راحت‌ترین بازی‌ها ما باشد،...بلحاظ فنی پرسپولیس...یکی از پُرمهره‌‌ترین تیم‌های لیگ است و...می‌تواند با تغییر تاکتیک به موفقیت برسد...با برانکو، سرمربی بسیار خوب و موفق این تیم، انتظار هر تغییری را خواهیم داشت."
۲۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۵:۳۴
پاسخ
6
13
علی
راس میگه دیگه اگه ببازه میگن پرسپولیس تیم خوبیه اگه ببرن هم میشن شگفتی ساز دقیقا چه فشاری رو تیم سپیدروده؟
۲۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۲:۵۷
پاسخ
3
45
احمدعلی
الان این داور چهارم بود؟؟!
۲۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۱:۱۸
پاسخ
9
25
Tt
اگر کمک های غیبی و داوری را در نظر نگیریم حق با شماست
۲۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۸:۲۴
پاسخ
25
16
سعید پرسپولیسی
دوستان اول متن رو بخونن بعد کامنت بذارن...دست نشان درست گفته
۲۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۹:۳۵
پاسخ
3
26
ناشناس
شما اگه مربی خوبی بودی از مس بیرون نمی انداختنت
۲۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۲:۳۷
پاسخ
12
11
کیروش صدای حق و عدالت مردم ایران
انشالله سپیدرود میبره
۲۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۳:۴۴
پاسخ
34
16
Amin
باشه
۲۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۹:۲۱
پاسخ
17
7
سیفی
اره همتونم در جریانید که داور باهاتونه معلومه بازی براتون راحت میشه دیگ وقتی دوتا پنالتی واضح رو نگرفتن همه یقین دارن دستای پشت پرده داره میاد جلوپرده....
۲۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۵:۴۸
پاسخ
7
24
کارن
کامل مصاحبه رو بخونید گفته سخت ترین بازی فصله ولی بلحاظ انگیزشی راحتترینه چون خود بازیکنان انگیزه فراوون برای درخشش دارن..
۲۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۸:۲۶
پاسخ
3
18
pinar از آذربایجان
خخخخخخخخ........زنده بادسپید رود
۲۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۷:۵۳
پاسخ
21
7
تیراختوروم
نادرخان جعل اگه نتیجه نگیره بعد بازی سید جلال و فرارکو اینبار شما رو متهم میکنن ها که گفتین بازی راحتی داریم،داور عزیز یه پنالتی برای علیپور بذارین کنار که دوباره بعد بازی نگه پنالتی نگرفتن بزنم
۲۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۰:۱۸
پاسخ
22
7
استقلال رشت
با رفتن علی کریمی از سپیدرود بچه بازی ها کمتر شده علی کریمی میومد یه سری بازیکنم میومدن میرفت یه سری بازیکنم میرفتن
۲۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۳:۰۲
پاسخ
13
6