دست نشان: باید پرسپولیس را شکست دهیم/ امیدوارم زرگر عدالت را رعایت کند

دست نشان: باید پرسپولیس را شکست دهیم/ امیدوارم زرگر عدالت را رعایت کند

5014
20:43
24 اسفند 1397
سرمربی تیم فوتبال سپیدرود ابراز امیدواری کرد، داور دیدار این تیم مقابل پرسپولیس عدالت را در مسابقه فردای دو تیم به اجرا درآورد.

به گزارش وبسایت نود، نادر دست‌نشان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پرسپولیس در هفته بیست‌و‌دوم لیگ برتر اظهار داشت: با توجه به شرایط موجود، تلاش کردیم تغییراتی در مسائل روحی و روانی بازیکنان ایجاد کنیم. فکر می‌کنم در اولین بازی، ایده‌آلِ کامل نبودیم، اما بازی در آبادان و تساوی مقابل صنعت نفت،‌ نتیجه خوبی بود. پس از آن امیدواری میان بازیکنان زیاد شد و آنها انگیزه زیادی در تمرینات داشتند.

 

وی ادامه داد: برای بازی مقابل پرسپولیس، بازیکنان از لحاظ روحی به من نیاز ندارند. پرسپولیس تیم بزرگی است و روز گذشته هم صدر جدول را از دست داد. این تیم فردا تلاش می‌کند تا به صدر جدول بازگردد که این کار ما را سخت خواهد کرد. با این حال انگیزه بازیکنان ما برای اثبات توانایی‌های‌شان بارورتر شده است و با کمک هواداران، می‌توانیم انرژی خوبی بگیریم.

 

«پرسپولیس در تمام خطوط تیم پرمهره‌ای است و نصف بازیکنان تیم ملی که در لیگ برتر بازی می‌کنند، در این تیم حضور دارند.»، سرمربی تیم فوتبال سپیدرود با بیان این جمله گفت: ضمن احترام به پرسپولیس، ما راه دیگری به جز پیروزی در مسابقه فردا نداریم، چون به اندازه کافی عقب مانده‌ایم. تلاش می‌کنیم بازی خوبی ارائه کنیم و به پیروزی برسیم.

 

دست‌نشان درباره ضرب و شتم یک خبرنگار در پایان دیدار دو هفته پیش سپیدرود برابر استقلال خوزستان خاطرنشان کرد: من الان متوجه شدم که چنین اتفاقی رخ داده است. اگر این اتفاق افتاده است، مطمئناً باید از جامعه خبری عذرخواهی کرد و من نیز از خبرنگاران عذرخواهی می‌کنم. می‌دانم خبرنگاران جزو زحمتکش‌ترین افراد هستند و شایسته این برخورد نیستند. نباید برخورد غلطی در قبال آنها شکل بگیرد.

 

وی با بیان اینکه با مدیران باشگاه برای دلجویی از خبرنگاران صحبت خواهد کرد، گفت: فکر می‌کنم در زمان آن بازی، مدیریت جدید حضور نداشته است و شاید ما مربیان و مدیران سپیدرود به دلیل مشغله بیش از حدی که برای امور عقب مانده تیم داشتیم، از این مسئله غافل بودیم. باید قدر شما زحمتکشان را دانست، چون اگر شما نباشید، شاهد انعکاس خوبی از اتفاقات مثبت و منفی نخواهیم بود و جامعه ورزش در سالم‌سازی و کیفیت، پیشرفت نخواهد داشت.

 

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت درباره غایبان تیمش برای دیدار برابر پرسپولیس اظهار داشت: خوشبختانه تعداد مصدومان ما به یک نفر رسیده است. محمدرضا مهدوی هنوز به تیم اضافه نشده و فعلاً تمرینات شخصی خود را با بدنساز تیم آغاز کرده است. بازیکن محروم هم نداریم و تمام بازیکنان را در اختیار خواهیم داشت.

 

دست‌نشان درباره اینکه سپیدرود باید در هفته‌های آینده بازی‌های خود را ببرد، تصریح کرد: ما 9 دیدار در پیش داریم و باید امتیازاتی را جمع کنیم تا در لیگ برتر بمانیم. برای رسیدن به این مسئله باید پیروز شویم که تمام توان من و کادر فنی در راستای این است که بازیکنان از لحاظ روحی و روانی، شرایط مناسبی برای کسب پیروزی داشته باشند، مگر اینکه یک جا زورمان نرسد.

 

وی دیدار مقابل پرسپولیس را یکی از سخت‌ترین و مهمترین بازی‌های سپیدرود دانست و خاطرنشان کرد: با این حال با نگاه برد به میدان می‌رویم. این مهم به این بستگی دارد که بازیکنان چگونه حمایت شوند، انرژی مثبت بگیرند و چقدر بتوانند موارد فنی را در زمین پیاده کنند. پرسپولیس نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیاست و همین اعتمادبه‌نفس بازیکنان را افزایش می‌دهد. کارهای زیادی برای ایجاد انگیزه در تیم انجام داده‌ایم، اما هنوز کارمان تمام نشده و بیشتر از این کار می‌کنیم.

 

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت درباره تغییر داور بازی تیمش مقابل پرسپولیس گفت: کمک داور بازی تغییر کرده است. زرگر داور دیدار فرداست که در لیگ دسته اول،‌ قضاوت دو دیدار تیم‌های من را بر عهده داشت. زرگر در هر دو بازی، من را بدون کوچک‌ترین توهین و اعتراضی از کنار زمین اخراج کرد و این مسئله مرا نگران کرده است. زرگر یکی از بهترین داوران ماست و امیدوارم با کمک همکارانش، عدالت را در زمین اجرا کند تا حقی از ما و پرسپولیس ضایع نشود. فکر می‌کنم آن زمان ذهنیت تیم به سمت مثبت‌گرایی می‌رود.

 

دست‌نشان درباره جذب مونگ بت آلاسان، مهاجم کامرونی برای تیمش تصریح کرد: این مهاجم از روز گذشته تمرینات ما را ترک کرد. ما کاری نداریم که او در چه تیمی حضور داشته است. بلکه عملکرد فنی‌اش مورد قبول کادر فنی نبود.

 

وی درباره بازگشت پیام صادقیان به تمرینات سپیدرود گفت: صادقیان بازیکن خیلی خوبی بوده است، اما از زمانی که به سپیدرود آمده‌ام، او را ندیده‌ام. صحبتی میان ما انجام نشده است و او فعلاً جزو برنامه‌های ما نیست، مگر اینکه خودش بخواهد به تیم بازگردد که باید صحبت‌هایی انجام شود. باید بررسی شود که چرا تیم را ترک کرد و چگونه می‌خواهد به سپیدرود بازگردد. اگر شرایط‌مان با یکدیگر هماهنگ شد، می‌توانیم از وجودش استفاده کنیم.

 

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت درباره جای خالی لیست تیمش اظهار داشت: ما یک جای خالی داریم و نمی‌توانیم بیش از یک بازیکن جذب کنیم. بازیکن هم باید آزاد باشد و جایی بازی نکند تا بتواند به سپیدرود بیاید. از روز اول به دنبال این بودیم تا بازیکنی را صرف‌نظر از شرایط مالی باشگاه جذب کنیم.

 

دست‌نشان با بیان اینکه بازیکنان ایرانی زیادی به صورت آزاد حضور ندارند، خاطرنشان کرد: به دنبال این هستیم بازیکنی را به خدمت بگیریم که از بازیکنان فعلی سپیدرود، کیفیت مطلوب‌تری داشته باشد. شاید هم بازیکنی جذب نکنیم، مگر اینکه بتواند به ما کمک کند. شرایط سختی داریم و احتمالاً برای کارهای سخت ساخته شده‌ایم. برای از بین بردن این سختی‌ها به کمک یکدیگر نیاز داریم.

1004

نظرات کاربران
ارمین
خدا لعنت کنه کسانی که تیممونو به این روز انداختن،اه ما رشتی ها و ســپیدرودی ها همیشه همراهشونه!! ایشالا فردا بازی رو میبریم تا هم طلسم نــبردن بشکنه و هم به نفت مسجدسلیمان و.. نزدیک بـشیم و امیدوارتر برای بازی های بعدی.. دوتا بازی پشت هم توی خونه و گرفتن شش امتیاز از این دوبازی کلی به ســپیدرود کمک میکنه!! به امید برد مقابل پرسپولیس ایـران ایــــران ســــــپیدرودیم
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۴:۵۴
پاسخ
66
80
هوادار واقعی
این حرف یعنی چی ؟؟؟؟ کجای دنیا دیدید مربیه یک تیم قبل از بازی برگرده تو رسانه ها بگه امیدوارم داور عدالت را رعایت کنه ؟؟ یعنی با این حرفش خیلی راحت داره داور را تحت تاثیر قرار میده . تمام این کارها را انجام میدیم بعد پای حرف زدن که میشه مدعی هستیم ما مربیه حرفه ای هستیم .
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۶:۵۲
پاسخ
82
8
تی
دست حق بهمراهت آقای دست نشان... ان شاالله فردا شب هواداران تیم سپیدرود رشت شاد بشوند...
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۰:۰۸
پاسخ
94
81
حسین آقازاده شنداباد
باسلام اگه من جای کمیته انظباطی بودم اقای دست نشان روچند جلسه محرم میکرم بازی شروع نشده استرس ب جون اقای زرگر انداخت
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۰:۱۱
پاسخ
102
5
استقلال
به امید موفقیت سپید رود
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۶:۱۰
پاسخ
96
59
من
اگه داور عدالتو رعایت کنه که کارتون ساخته است
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۳:۳۰
پاسخ
20
96
هدایتی
با کمی اعتماد به نفس میتونید پرسپولیس را ببرید این تیم فقط اسم دارد
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۸:۴۵
پاسخ
135
101
Miladfarzad
واقعا تو ذهن مدیران فوتبال این مملکت چی میگذره ک همش انتخاباهای مدیران حول چندتا مربی خاص میچرخه ک همیشه‌ هم از تیمهاشون بخاطر نتایج ضعیف اخراج میشن. مثلا مجید جلالی هر تیمی میره اخراج میشه و فرداش باز تیم دیگع باهاش قرارداد میبنده یا فیروز کریمی همین دست‌نشان و یا میثاقیان ک خداروشکر دیگه الان خیلی کمتر سراغشون میرن والا الان میبینیم مربیان نسل جدید بهتر نتیحع میگیرن. مثل تارتار یا فکری و امثال اینها ک حداقل دانششونم کم باشه حداقل جدیدتره در ضمن اقای دست‌نشان با این حرفها سعی نکن داور رو تحت تاثیر قرار بذی بیشتر از شما پرسپولیسی‌ها دنبال عدالت تو داوری هستن و مطمئن باش رعایت عدالت به نفع پرسپولیسه چون تو هر بازی داورا ب ضررش سوت میزنن
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۷:۲۹
پاسخ
123
13
سینا اردبیل
بله به عنوان هوادار پرسپولیس ما هم امیدواریم هر چند که فکر نمیکنم
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۶:۳۸
پاسخ
13
62
پرسپولیس
دیگه همه میدونن چجوری ازپرسپولیس امتیازبگیرن شمام ازداوری استفاده کن مثل بقیه که بوسیله داورازماامتیازگرفتن،شمام روش
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۳:۰۵
پاسخ
49
16
جی اچ
نگران نباشیدبازهم داوری برعلیه پرسپولیسه
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۰:۴۹
پاسخ
52
27
زانیار
اگه عدالت رعایت میشد که پرسپولیس حداقل 6 امتیاز با تیم دوم اختلاف داشت ولی داوری ها 4 بازی پشت سرهم به ضرر پرسپولیسه
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۲:۳۳
پاسخ
65
71
پرسپولیس محبوب دلها
کی میخواد کمیته انضباطی با این گونه حرف ها مقابله کنه؟تخریب داور قبل مسابقه قطعا تاثیر منفی تو قضاوت داورا میزاره.متاسفانه روال شده این کار و همه مربیان یاد گرفتن
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۷:۵۸
پاسخ
63
56
علی
آقای دست نشان شما تمرکزت رو بزار رو تیمت،خیالت راحت حریفای پرسپولیس 12 نفره میان تو زمین
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۰:۰۸
پاسخ
62
59
Hedye
منظورش از عدالت سر بریدن پرسپولیس مثل بازی های قبلیه!!!!
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۳:۴۴
پاسخ
18
56