دست نشان: به دنبال ثبات هستیم

دست نشان: به دنبال ثبات هستیم

1176
15:39
31 اردیبهشت 1397
سرمربی تیم فوتبال سپیدرود می‌گوید که در فصل پیش روی لیگ برتر به دنبال ثبات و هم‌چنین حفظ تیم در میانه جدول است.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال سپیدرود می‌گوید که در فصل پیش روی لیگ برتر به دنبال ثبات و هم‌چنین حفظ تیم در میانه جدول است.

 

به گزارش وب سایت نود، نادر دست نشان، سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت درباره برنامه‌ها و سیاستگذاری این تیم برای فصل آینده لیگ برتر اظهار کرد: ما به دنبال ثبات هستیم و این که بتوانیم در میانه جدول تیم را حفظ کنیم. در سال گذشته مردم رشت خیلی سختی کشیدند.

دست نشان درباره جذب بازیکنان جدید برای فصل پیش‌رو تصریح کرد: هر بازیکنی که با مبالغ ما بتواند کنار بیاید را جذب می‌کنیم. آن‌هایی که قانع‌اند و انگیزه فوتبال بازی کردند دارد را می‌خواهیم. بودجه باشگاه محدود است.

او درباره انتخاب دستیارانش در سپیدرود گفت: فعلا در حال برسی هستم تا گزینه‌های جدید را معرفی کنم. فعلا آقای ربیعی‌فر را به باشگاه معرفی کردم.

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود در پایان گفت: منتظر باشگاه هستیم که با بازیکن‌هایی که نیازداریم تسویه حساب کند تا بتوانیم برنامه‌ریزی‌ های لازم را انجام دهیم.

2051

نظرات کاربران
کهنه سوار سرخپوش
نادر بازیهات تو نساجی درخشان بود اما با وجود تو و صمد فقط غلام پیروانی و بهمن صالح نیا برای بازگشت به عقب کم هست و البته اکبر میثاقیان
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۱:۱۸
پاسخ
0
2