دست‌نشان: داور بازی ما با استقلال خدا را در نظر داشته باشد

دست‌نشان: داور بازی ما با استقلال خدا را در نظر داشته باشد

3376
12:29
24 اردیبهشت 1398
سرمربی تیم سپیدرود رشت گفت:‌ هر چقدر روز بازی تلاش، دقت و کمتر اشتباه کنیم می‌توانیم شانس بیشتری برای موفقیت داشته باشیم.

به گزارش وب سایت نود، نادر دست‌نشان در خصوص بازی مهم این هفته مقابل استقلال تهران، گفت: همه اتفاقات به روز آخر کشیده شد و ما روز پنج‌شنبه بازی مهمی با استقلال داریم که تعیین‌کننده است. در بازی قبلی شکست خوردیم اما آن بازی دیگر گذشته، اتفاقات زیادی افتاد اما دیگر به آن فکر نمی‌کنیم. تمرکزمان روی تمرینات و آماده شدن برای بازی با استقلال است. 

وی در ادامه گفت: استقلال تیمی بسیار بزرگ، پرهوادار و پرافتخار است که شرایط و امکانات خوبی دارد اما ما هم سپیدرود هستیم. این تیم قدمت زیادی دارد، الان یک تیم جوان رو به رشد و خوبی را در اختیار داریم که می‌خواهد مقابل یک تیم باتجربه و غنی مبارزه کند تا موفق باشد.

سرمربی سپیدرود در مورد اینکه چقدر شانس پیروزی را برای تیمش در این مسابقه متصور است، گفت: طبیعتاً هر کس برای بازی خودش شانسی قائل می‌شود و سعی می‌کند آن شانس را به دست بیاورد. میزان و اندازه ندارد، هر چقدر روز بازی تلاش کنیم، دقت کنیم و کمتر اشتباه کنیم می‌توانیم شانس بیشتری برای موفقیت داشته باشیم. تمام تلاش‌مان را می‌کنیم، کار سختی است اما ناامید نیستیم، استقلال تیم بزرگی است اما فوتبال به این مسائل نیست. مهم این است که چقدر در زمان بازی دقت داشته باشیم و اشتباه کمتری کنیم. 

دست‌نشان در خصوص حضور هواداران سپیدرود در این بازی، گفت: هواداران سپیدرود آنقدر عاشق تیم هستند که تحت هیچ شرایطی تیمشان را تنها نگذارند، ما هم هر چه تلاش می‌کنیم به خاطر این هواداران است که عاشقانه تیم را دوست دارند. بازیکنان تیم صد درصد انگیزه کافی برای بازی با استقلال دارند. این بازی‌آخرین گام و آخرین فرصت برای ما است، بچه‌ها در تمرین شرایط خوبی دارند ما هم به ‌آنها کمک می‌کنیم که با کیفیت بهتر و روحیه بیشتری پا به میدان بگذارند. 

وی در مورد اینکه از داوری بازی قبلی رضایت ندارد و آیا نگران مسائل داوری در بازی با استقلال نیست، گفت: راضی هستیم به رضای خدا، داوران نماینده‌ خدا در فوتبال هستند، ان‌شاءالله هر کسی در این بازی قضاوت می‌کند اول خدا را در نظر داشته باشد. 

سرمربی تیم سپیدرود در خصوص ادامه همکاری با این تیم برای فصل آینده، گفت:باید این بازی تمام شود، طبیعتاً بعد از بازی نسبت به این قضیه فکر و تصمیم‌گیری خواهم کرد.

2051

نظرات کاربران
فرهاد
بازم هوچی گری قبل بازی ما
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۷:۴۶
پاسخ
20
5
غریبه
این بازی رو استقلال ب راحتی میبره امیدوارم داور بازی الکی ی پنالتی ب سود استقلال نگیره منظورم ب ناحق ب سود استقلال نگیره ک بعدش بیان خراب کاری هاش رو با اون اشتباه ب نفع استقلال رو بشورن بره شما حواستون ب صحبت های برانکو بود ک تیمش در حالی ک نه گلی میزنه نه خوب بازی میکنه از برد قاطعانشون مقابل تارتار حرف میزنه
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۲:۴۶
پاسخ
15
6
پرسپولیس یونایتد
امیدوارم این نتایج در پایان هفته سی ام اتفاق بیفته.....برد سپیدرود و موندنش توی لیگ برتر❤️برد پدیده و گرفتن سهمیه اسیا❤️ برد پرسپولیس و سومین قهرمانیش در لیگ برتر❤️
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۸:۳۸
پاسخ
6
17
عشقممم نیمار
واقعا در دنیای شگفتی ها زندگی میکنم ... :-P داورا سر عشق_تقلاله راحت میبرن بعد مربیان حریف عشق_تقلال طوری حرف میزنن ک‌ انگار ..داورا ۴ گل ناسالمه عشق_تقلاله قبول کردن و‌داوری بنفعه عشق_تقلال بوده :-P نمیدونم‌چرا قبل بازی برگشت شپیدرود با شیش_پولیس ..اقای دست نشان ..نگران داوری نبودن ؟؟:-P
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۹:۴۹
پاسخ
54
24
مهراد
من موندم کار استقلال رو تموم کردن این دیگه چی میگه
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۳:۵۹
10
9
اس اس
زنده باد رشت. استقلال نیازی به کمک داور یا به نفع گرفتن نداره داوران به حق قضاوت میکردن استقلال قهرمان میشد. امیدوارم حداقل در هفته آخر عدالت رعایت بشه.
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۳:۴۴
پاسخ
44
29
علی
با هوچی گری هایی که این هفته اینا انجام دادن و فکر میکنن همیشه داوری باید به نفعشون باشه زیاد به این مسئله امیدوار نباش آقای دست نشان
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۶:۵۲
پاسخ
44
78
6*4
احتمالا قربانی میشید بخاطر اتفاقای اخیر
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۰:۳۸
پاسخ
34
78
.....
خدا را در نظر داشته باشد! فوتبال پاکی که مجیدی میگفت این بود؟
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۷:۱۲
پاسخ
25
61
حسین
اگر داور خدارا در نظر نداشته باشد مثل بازی شما با تراکتور که بازیکن خدارا در نظر داشت و شما کیفش را بردید فطعاً خدا براعمال همه نظر خواهد داشت.بشرطی که از اعمق وجود به این اعتقاد داشته باشیم.
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۰:۲۴
پاسخ
67
29
بابک۰۲۱
ای بابا..همه تیمها از داوری مقابل شیشتقلال تــرس دارند!!! (چـــــرا )؟؟ به قول رحمتی :حتـــما چیزی هست که همه حرفشو میزننــــد!
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۹:۵۵
پاسخ
41
82
Reza
چه ربطی داره درست نخوندی حرفش رو..طرف میگه بازی قبلی از داوری ضربه خورده نگفته که داوری ها به نفع استقلاله...بعدشم همه ی عالم و آدم و کائنات میدونن که همه ی داورها دست به دست هم دادن به مهر که پرسپولیس رو کنند قهرمان
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۰:۱۷
23
20
پرستو
چرا عصبی شدی.. داورا که واسه پنالتی پولیس یه پنالتی کنار گذاشتن.. پس پرت و پرت نگو
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۶:۰۷
54
45