دست‌نشان دوباره سرمربی سپیدرود رشت شد

دست‌نشان دوباره سرمربی سپیدرود رشت شد

2005
15:16
26 آبان 1398
نادر دست نشان‌ پس از برکناری علی‌نظرمحمدی برای بار دوم هدایت سپیدرود رشت را بر عهده گرفت.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، پس از برکناری علی‌نظر محمدی از هدایت تیم سپیدرود رشت، مسوولان باشگاه برای جانشین او گزینه‌های مختلفی را مد نظر خود قرار دادند و در نهایت با نادر دست‌نشان که محتمل‌ترین گزینه سرمربی‌گری این تیم بود و به توافق رسیدند تا در ادامه مسیر لیگ دسته یک، دست‌نشان هدایت سپیدرود را بر عهده بگیرد.

نادر دست‌نشان، فصل گذشته در چند بازی آخر فصل هجدهم رقابت‌های لیگ برتر،‌ هدایت سپیدرود رشت را بر عهده گرفت و پس از سقوط این تیم به لیگ یک، از سمت خود کنار رفت.

2051

نظرات کاربران
محمدرضا
اینکه قدیمیا میگن "تجربه رو تجربه کردن خطاست" یعنی کشک ...
۲۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۳:۲۹
پاسخ
10
6
نبرد ما
حیف این تیم ریشه دار با علی کریمی اگر میموند دسته دو هم میرفتن ضرر نمیکردن من با این که رشتی نیستن اما این تیم و دوست دارم . طرفدارها عجله کردن . ۱. من تو اخبار خوندم نه میلیارد بدهکاری رو علی کریمی داده و با دو میلیارد رفته (کاری که عمرا دیگه هیچ کس نمیکنه ) و میان تبلیغ میکنن و تیم و با ده میلیارد بدهکاری ول میکنن ۲.بعد از پرداخت بدهی ها میتونست بازیکن های خوب یا مربی خوب جذب کنه و تیم و بکشه بالا ۳.بعد از چند سال میتونست آکادمی خوبی دست و پا کنه چون تجربه حضور تو بایرن تجربه کمی نیست . من فکر میکردم استعداد فوتبال ایران بیشتر توی جنوب هست اما بعد از برنامه ستاره ساز متوجه شدم شمال ایران به شدت فوتبال خیره با علی کریمی بد کردین باید متحد شین و برش گردونین
۲۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۶:۰۶
پاسخ
1
16
hasan prime
این داور چارم بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!
۲۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۱:۴۰
پاسخ
0
23
طه
در حد خودش و لیگ یک مربی خوبیه، میتونیم به سپیدرود کمک کنه.
۲۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۰:۴۳
پاسخ
6
22