دست نشان: مقابل تراکتور با تمام وجود می جنگیم/ بازی با نفت مسجدسلیمان از این بازی حساس تر است

دست نشان: مقابل تراکتور با تمام وجود می جنگیم/ بازی با نفت مسجدسلیمان از این بازی حساس تر است

1951
19:58
22 فروردین 1398
سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت با اشاره به نیاز مبرم سپیدرود به کسب سه امتیاز گفت: تمرینات خوبی در طول هفته برگزار کرده و با تمام وجود مقابل تراکتورسازی تبریز می‌جنگیم.

به گزارش وبسایت نود، نادر دست‌نشان در نشست خبری پیش از دیدار مقابل تراکتورسازی تبریز با اشاره به وضعیت سپیدرود در جدول اظهار کرد: تراکتورسازی تبریز تیمی که مهیای قهرمانی است و بازیکنان خوبی داشته و از مربی بزرگی سود می‌برد برای نام سپیدرود با تمام وجود می‌جنگیم که بهترین نتیجه که کسب سه امتیاز را کسب کنیم.

وی با تأکید بر اینکه مقابل تراکتور محکوم‌به پیروزی هستیم افزود: به‌سان چند بازی گذشته کیفیت برتری از خود به نمایش می‌گذاریم، حضور هواداران پرشور سپیدرود انگیزه بالایی به تیممان داده و با همدلی به پیروزی دست پیدا می‌کنیم، تراکتور در فاز تهاجمی تیم خطرناکی بوده و برای خنثی کردن کارهای هجومی این تیم برنامه‌هایی داشته و از ضعف‌های این تیم برای گلزنی استفاده می‌کنیم.

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت با اشاره به اینکه مقابل هوادارانمان برای کسب پیروزی به میدان می‌رویم گفت: شکست یا پیروزی دیدار مقابل تراکتور تضمینی برای بقا یا ناامیدی نیست، بعد از بازی مقابل تراکتورسازی یک بازی حساس‌تر مقابل نفت مسجدسلیمان در پیش داریم، شش بازی تا پایان لیگ باقی‌مانده و با کسب امتیازات لازم در این دیدارها در لیگ برتر خواهیم ماند.

دست‌نشان با بیان اینکه بازیکنان سپیدرود باانگیزه بالایی به میدان می‌روند گفت: دوسوم بازیکنان سپیدرود بومی هستند و با تمام وجود به میدان می‌رویم، رومان چاچوآ در حد و اندازه‌های تیممان نبود و در لیست 18 نفره تیم جایی نداشت، باشگاه خواهان این بود که در صورت عدم استفاده از این بازیکن خارجی با وی تسویه‌حساب کنیم، بنده به بازیکنان جوان بومی اعتقاد داشته و به همین دلیل چاچوآ را در اختیار باشگاه قراردادم.

وی با اشاره به محرومان سپیدرود گفت: تعدادی از بازیکنان تیممان به دلیل شرایط نامساعد امکاناتی دچار مصدومیت شده‌اند، به‌عنوان‌مثال در یک سفر طولانی به اصفهان رفته و این سفر طولانی باعث مصدومیت و یا تشدید مصدومیت می‌شود، جانشینان خوبی در بازی فردا جای بازیکنان مصدوم را پر خواهند کرد.

با اشاره به اعلام مصدومان تیم سپیدرود از سوی یکی از عوامل سپیدرود گفت: اعلام اسامی مصدومان کاری غیرحرفه‌ای بوده است، کوروش ملکی، حسین ابراهیمی و لوکا نوزادزه دچار مصدومیت بوده و محمد علیزاده دچار مشکلات نظام‌وظیفه است، بدون محروم به مصاف سپیدرود می‌رویم.

1004

نظرات کاربران
حسین آقازاده شنداباد
سپیدرود تیم دوست داشتنی هست حیف هست این تیم بره دسته اول ولی تراکتور میباره با احترام ب تیم سپیدرود
۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۵:۵۰
پاسخ
17
48
TT
انشالله میزنیم
۲۲ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۲:۴۹
پاسخ
21
38
Sami
فردا پرسپولیس برنده واقعی بازیه
۲۲ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۸:۴۸
پاسخ
43
24
Tt
با احترام به تیم های سپیدرود که مانند تراختور تیم مردمی است برنده بازی تراختور کبیره
۲۲ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۱:۵۹
پاسخ
74
89
TT تهران
به امید برد تیم محبوب و مردمی تراختور
۲۲ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۰:۴۵
پاسخ
74
85
عشقم تراختور
تراختور فردا برنده بازی است عشق فقط تراختوررر
۲۲ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۰:۱۲
پاسخ
69
82
امیر TT کبیر
تراکتور سرور آسیا
۲۲ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۹:۱۳
پاسخ
81
82
sasa
آسیا ؟؟!! سپیدرود ایرانیه و شمام تو لیگ قهرمانان آسیا نیستین!
۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۵۴:۳۶
48
26
هوادار واقعی
با کدوم افتخار شدید سرور آسیا ؟؟؟ نه می خوام بدونم شما تو مسابقات بین دو نیمه تا حالا قهرمان شدید ؟؟؟که حالا صحبت از سروری آسیا میکنی ؟؟
۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۳۹:۵۶
44
28
منچستر
توی دنیا بعد منچستر اوله.
۲۲ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۲:۱۲
40
28