دست‌نشان: پرسپولیس برای گلزنی برنامه نداشت!/ هنوز ۲۴ امتیاز دیگر مانده

دست‌نشان: پرسپولیس برای گلزنی برنامه نداشت!/ هنوز ۲۴ امتیاز دیگر مانده

3030
19:21
25 اسفند 1397
نادر دست‌نشان، سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت تصور نمی‌کرده است تیمش در خانه با نتیجه ۳ بر یک مغلوب پرسپولیس شود.

به گزارش وبسایت نود، نادر دست‌نشان پس از شکست 3 بر یک تیمش مقابل پرسپولیس اظهار داشت: همان‌طور که از قبل هم گفته بودیم، بازی بسیار سخت و سنگینی بود. فکر نمی‌کردم این نتیجه رقم بخورد. فوتبال ما دو حالت داشت. در نیمه اول پر بود از اشتباهات فردی و با پرسینگ تیم پرسپولیس از نواحی مختلف زمین، بازیکنان ما دچار اشتباه شدند. گل‌هایی که خوردیم خودمان اشتباه کردیم که پاس به عقب و اوت دستی بود و شرایط طبیعی گل و برنامه نبود. پرسپولیس آن موقع برای گلزنی برنامه نداشت و ما خودمان عامل شدیم و خیلی بد است که خودمان شرایط گل زدن را برای تیم حریف به وجود آوردیم.

وی در ادامه افزود: با صحبت‌هایی که بین دو نیمه کردیم و تعویض‌هایی که انجام شد، فکر می‌کنم شوکی به تیم وارد شد. یک گل زدیم و باز هم می‌توانستیم در دو مرحله دیگر گل بزنیم، اما تیم پرسپولیس هم خیلی خوب بود. از بازی نیمه دوم بازیکنانم راضی‌ام و با وجود اینکه تیم پرسپولیس در نیمه اول با سه گل برتر بود، اما فکر می‌کنم اگر بازی نیمه دوم را بازیکنانم از ابتدا انجام می‌دادند، نتیجه غیر از این بود. البته فوتبال همین است و ما هم جریمه شدیم، چون خودمان اشتباهاتی داشتیم.

سرمربی تیم فوتبال سپیدورد درباره شانس ماندن این تیم در لیگ برتر، خاطرنشان کرد: اکنون یکی از معضلات فوتبال ما همین سؤالات است. سؤالاتی که شاید نزدیکان بازیکنان هم از آنها می‌پرسند. خانواده، دوستان و هواداران در خیابان این سؤالات را می‌پرسند و این استرس وارد می‌کند. شاید اگر شما جای من بودید، با آن استرس وسط بازی به خانه می‌رفتید، اما با صحبت‌هایی که کردیم توانستیم حس مبارزه و جنگجویی را به بازیکنان انتقال بدهیم. ما در نیمه اول هم بد بازی نمی‌کردیم، اما با پرسینگی که هافبک‌های پرتعداد حریف انجام می‌دادند، این اتفاقات افتاد. می‌دانستیم که علیپور بازیکنی سرعتی است که از فضای خالی مدافعان ما استفاده می‌کند، اما نه اینکه دفاع ما خودش اشتباه کند.

وی خاطر نشان کرد: درباره سؤالی هم که کردید، باید بگویم می‌توانیم بمانیم و هنوز 24 امتیاز دیگر موجود است. همان‌طور که پرسپولیس می‌آید در خانه ما را می‌برد، ما هم می‌توانیم به خانه نفت برویم و آنها را شکست بدهیم. با بازی نیمه دوم بازیکنانم می‌توانم امیدوار باشم. اینکه به بازیکنانم، کادر و مسئولان باشگاه امید داشته باشم و با حس مبارزه طلبی برای ماندن تلاش کنیم. اگر شهامت داشته باشیم، هر اتفاقی خواهد افتاد. بازیکنان ما به لحاظ فنی مشکلی ندارند و یک مقدار روحیات آنها به هم ریخته است که باید این مشکل را حل کنیم.

1004

نظرات کاربران
هوادار واقعی
گیرم برنامه نداشت اگر داشت به روزه شیشتقلال میفتادی که ...
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۷:۱۰
پاسخ
9
51
عشقممم نیمار
من تعجب میکنم سپیدرود در نیمه اول .. مث تیم اماتوری بازی کرد ..ولی نیمه دوم‌ب خودش اومد :-P
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۹:۴۱
پاسخ
37
8
اژدهای آبی
برنامه فقط استقلال. پیروزی بویی از برنامه و کیفیت نبرده
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۳:۲۴
پاسخ
122
14
ARYOBARZAN
نیمه اول هرکی واسه خودش بازی میکرد ولی نیمه دوم تیمت خوب شد حتی میتونستین بازی رو مساوی کنین که رادویچ خیلی خوب بود
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۳:۲۵
27
17
ریزبین
پرسپولیس بی برنامه اخر فصل قهرمان سپید رود با برنامه اخر فصل سقوط نکنه منظورت از برنامه برنامه کودکه؟
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۲:۰۸
پاسخ
9
106
ARYOBARZAN
بستگی به برداشتت داره
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۹:۱۴
30
4
amir
حالا خوبه هر سه تا گل با پاسکاری به ثمر رسیدن
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۳:۰۹
پاسخ
5
107
11
تو که تیمت برنامه داشت میخواستی بیشتر گل بزنی
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۲:۰۷
پاسخ
3
94
reza
باشه آقا شما درست میگی
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۶:۴۶
پاسخ
3
78
PersePolis
قطعاً اگر شما بارسلونا بودید گل نمی خوردید، دراین شکی نیست!! ما هم اگر منچسترسیتی بودیم، الان با بیست امتیاز تو صدر بودیم!! وگرنه تیمای دیگه جلوی ما رو نگرفتن!!! تقصیر خودمونه!!! خخخخخ چ توجیهایی آدم میشنوه!!! یوونتوس چجوری سه تا به اتلتیکو زد؟؟ رو دو تا ضربه سر و یه پنالتی اهدایی!! ولی سیمئونه حرف شما رو نزد!! متاسفانه مربی های ما مربی گری رو با هوچی گری اشتباه گرفتند!!! اگر تیم پرسپولیس برنامه نداره چجوری تو صدره؟؟؟
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰:۴۸
پاسخ
5
179
ایداسادات25بهمن1380
خخخخخخ3 تا خورده می گه برنامه نداشتن خخخخخخخخ
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۹:۱۴
4
73
MRS
ماشالله به شما چقدر برنامه داشتین صدات ۹۰ دقیقه مخمو داغون کرد بیا میلاد پاس بده خوبه آقای داور برو برگرد پلی استیشن بازی میکردی انگار
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۸:۴۲
پاسخ
4
165
amir
خوبه برنامه نداشت سه تا خوردی برنامه داشت 30 تا میخوردی
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۵:۱۲
پاسخ
5
166