دشام: ژیرو پاسخ انتقادهای موجود را داد

دشام: ژیرو پاسخ انتقادهای موجود را داد

1589
16:28
06 فروردین 1396
دیدیه دشام در کنفرانس خبری پس از دیدار فرانسه و لوگزامبورگ شرکت کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - الیویه ژیرو که در حال حاضر جزو 10 گلزن برتر تیم ملی فرانسه است تحسین دیدیه دشام را برانگیخت.

به گزارش وبسایت نود، ژیرو دو گل از 3 گل فرانسه مقابل لوگزامبورگ را به ثمر رساند تا نقش موثری در پیروزی خروس ها مقابل لوگزامبورگ داشته باشد. این بازیکن که فصل نه چندان موفقی را با باشگاه آرسنال سپری می کند تنها 7 دیدار آرسنال را از ابتدا آغاز کرده است و در دو دیدار دیگری که برای فرانسه در مسابقات انتخابی جام جهانی به میدان رفته است موفق به گلزنی نشده بود. با این وجود عملکرد او در این دیدار باعث شد تا سرمربی فرانسه لب به تحسین وی بگشاید. او در کنفرانس خبری پس از این دیدار ضمن اعلام این موضوع که وی حق داشته است تا به این مهاجم 30 ساله اعتماد کند افزود:

پست مهاجم تیم همیشه پر مسئولیت است، انتقادات زیادی از بازیکنان مهاجم صورت می گیرد. گاها این انتقادات منصفانه نیستند، همانند انتقاداتی که پیش از یورو از ژیرو می شد. با او در این خصوص صحبت کردم و او متقاعد شد که فصل خوبی را با آرسنال سپری نمی کند. او مصدومیت های متعددی را پشت سر گذاشته است اما با این وجود هنوز هم گل های مهمی به ثمر می رساند. به او اعتماد داشتم و او را در ترکیب قرار دادم چراکه می دانستم او در چنین بازی هایی می تواند عملکرد خوبی داشته باشد.

ژیرو با دو گلی که به ثمر رساند به جمع 10 گلزن برتر تاریخ تیم ملی فرانسه پیوست و همچنین کمک بزرگی به تیم ملی کشورش کرد تا صعود نسبتا راحتی به مسابقات جام جهانی 2018 داشته باشد. دشام در این خصوص افزود:

مقابل تیمی که به خوبی دفاع می کرد شرایط سخت و پیچیده ای داشتیم. بازی را به خوبی کنترل کردیم اما در نیمه نخست و یک ساعت ابتدایی این دیدار سرعت خوبی در بازیمان نداشتیم. زمین بازی نیز کیفیت مناسبی نداشت اما آن کاری که لازم بود تا موقعیت مناسب به دست آوریم را انجام دادیم و موفق شدیم 3 بار دروازه حریف را باز کنیم. هنوز راه طولانی در پیش داریم اما این پیروزی کمک بزرگی به ما خواهد کرد تا به مسابقات جام جهانی صعود کنیم.

فرانسه که با 3 امتیاز اختلاف نسبت به سوئد در رتبه نخست گروه A مسابقات انتخابی جام جهانی قرار دارد میبایست در دیداری دوستانه به مصاف اسپانیا برود.

1899

نظرات کاربران
Khalil
سلام فرانسه قهرمان جام جهانیه اگه به ارژانتین نخوره
۰۶ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۸:۴۴
پاسخ
2
3
حشمت یونایتد
جای خالی بنزما هنوز حس میشه
۰۶ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۹:۵۶
پاسخ
3
3