دشان: خودمان را از پیش قهرمان نمی‌دانیم؛ احترام زیادی برای کرواسی قائل هستم

دشان: خودمان را از پیش قهرمان نمی‌دانیم؛ احترام زیادی برای کرواسی قائل هستم

2106
20:54
23 تیر 1397
سرمربی فرانسه تاکید کرده شاگردانش خودشان را از الان قهرمان جام جهانی نمی دانند.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی فرانسه تاکید کرده شاگردانش خودشان را از الان قهرمان جام جهانی نمی دانند. 

به گزارش وبسایت نود، دیدیه دشان در نشست خبری خودش پیش از بازی فردا شب تیمش مقابل کرواسی در فینال جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه تاکید کرد احترام زیادی برای این تیم قائل است و از شاگردانش خواست آرامش شان را در طول بازی حفظ کنند. 

دشان به نقل از espn گفته:

من احترام زیادی برای بازیکنان کرواسی و زلاتکو دالیچ قائل هستم. فارغ از هر نتیجه ای که در بازی فردا بدست آید نباید کاری که او با تیم ملی چنین کشور کوچکی انجام داده را فراموش کنیم. کرواسی بازیکنان باتجربه ای دارد که مدت زیادی است در کنار هم بازی می کنند. مودریچ و راکیتیچ بازیکنانی باتجربه و باهوش هستند اما ما مقابل هازارد و مسی هم بازی کردیم و نشان دادیم که این بازیکنان به تنهایی نمی توانند نتیجه را تغییر دهند.

حضور داشتن در فینال جام جهانی افتخار بزرگی است. برای یک بازیکن فوتبال چیزی زیباتر از حضور در فینال جام جهانی وجود ندارد. ما خودمان را برای این بازی آماده کردیم. باید آرام باشیم و روی کار خودمان تمرکز کنیم. همه مربی ها می دانند که جزئایت سرنوشت چنین بازی هایی را مشخص می کنند. از رسیدن به فینال خوشحال هستیم اما از تجربه یورو ۲۰۱۶ درس گرفتیم و کار را تمام شده نمی دانیم. البته نتیجه بازی تکلیف این موضوع را مشخص می کند.

۲۰۳۱

نظرات کاربران
بهمن بهمن
کرواسی خیلی بهتر و قویتر از فرانسه بازی میکنه ،امیدوارم فرانسه اتوبوس نذاره
۲۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۲۶:۰۶
پاسخ
10
10
مهدی
بابا چیه خودتونو گرفته اید. انگار دو تا تیم برتر دنیا اومدن فینال. فینال واقعی باید بین برزیل و اسپانیا برگزار میشد. حالا فرانسه یک جام گرفته، دیگه کرواسی این وسط چی میگه. از همه انتظار دارند بهشون احترام بذارند. اصلاً این دو تا تیم از لحاظ اسمی پرستیژ فینال رو برده اند زیر سوال.
۲۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۵۱:۱۳
پاسخ
17
11
morteza
ببینم از لحاظ اسمی چی چیه تیم بردن زیر سوال تو هنوز نمیدونی کدوم تیم ها حقشون فینالیست بودن رو دارن بعد اومدی حرف از پرستیژ میزنی فقط دو تا تیم اسپانیا و برزیل رو میبینی که تونستن اسم ورسمی براخودشون دست وپا کنن درسته فرانسه حقش فینال نبود ولی بی شک کرواسی بود فینال باید بین کرواسی و بلژیک میبود نه برزیل و اسپانیا که عرضه بازی کردن ندارن حالا چون دوره های قبلی خوب بودن این دوره هم باید فینالیست باشن شک ندارم از فوتبال جهان چیزی جز اسپانیا و رئال و برزیل نمیدونی یا اینکه در دوران طفولیت به سر میبری حالا یه دوره اسپانیا از سال 2008 تا 2012شاخ شد اومد قهرمان بود دیگه نه قبلش تیم بود نه بعدش یعنی دوران اوج اسپانیا فقط چهار سال بود همین تموم شد و رفت برزیل هم که دیگه خدا رحمتش کنه از سال 2002دیگه چپزی ازش ندیدیم الان تنها تیمی که حقش قهرمانی بود تو این جام فقط و فقط بلژیک بود که فرانسه با نامردی حذفش کرد.
۲۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۰۶:۱۲
5
8
ایمون زاید
مساوی میشه وقت اضافی و پنالتی
۲۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۳۹:۲۹
پاسخ
13
3
صدرا پرسپولیسی
کرواسی قهرمانه شما بهتره خودتو بازنده بدونی
۲۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۰۸:۱۰
پاسخ
14
10