دشتی:بی انضباطی نکردم و همه چیز را به استراماچونی گفته ام

دشتی:بی انضباطی نکردم و همه چیز را به استراماچونی گفته ام

7175
16:20
27 مهر 1398
هافبک تیم فوتبال استقلال گفت:هیچ بی انضباطی نکرده ام و سرمربی تیم را در جریان مشکلاتم قرار داده ام.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، علی دشتی، در خصوص تصمیمی که استراماچونی گرفته و رسانه باشگاه استقلال عنوان کرده وی به دلیل بی انضباطی در اختیار باشگاه قرار گرفته است گفت: من امروز در تمرین حضور داشتم ولی با بچه ها تمرین نکردم چون مشکلم را به آقای استراماچونی گفته بودم.

وی افزود: هیچ بی انضباطی انجام ندادم و چند روز است از طریق مترجم سرمربی تیم همه چیز را به آقای استراماچونی اعلام کردم. اینکه بگویند من چون بازی نکرده ام ناراحت هستم کذب محض است چون من یاد گرفته ام به تصمیم سرمربی تیم احترام بگذارم.

هافبک استقلال تصریح کرد: بازی دادن بازیکن سلیقه مربی است و من هیچ مشکلی با نظر سرمربی ندارم و به آن احترام می گذارم اما چیزی که من را ناراحت کرده بدقولی باشگاه است. من مشکل مالی دارم و این موضوع را چند بار به مسئولان باشگاه اعلام کردم، آنها هم قول دادند مشکلم را بر طرف کنند اما نه تنها این اتفاق نیفتاد بلکه هر بار مدیر برنامه هایم راهی باشگاه شده جوابی نگرفته است.مشکل من در حال حاضر با باشگاه است نه با سرمربی و دیگران.

دشتی ادامه داد: من به آقای استراماچونی اعلام کردم مشکل مالی دارم و واقعا نمی توانم تمرکز کنم چون همه فکرم درگیر مشکلی است که دارم و اگر با این شرایط در تمرینات شرکت کنم ممکن است به خاطر مشکلات روحی مصدوم شوم. سرمربی تیم هم صحبت‌های من را شنید و گفت اگر مشکل داری در تمرین حاضر باش و اگر نمی خواهی تمرین نکن. من هم امروز به محل تمرین رفتم و به درخواست سرمربی تیم گوش کردم و از گوشه زمین نظاره گر تمرینات بقیه بچه ها بودم ولی اینکه گفته شده من بی انضباطی کردم عجیب است.

وی در پایان گفت: وقتی من به سرمربی گفته ام که تمرکز ندارم و او خودش گفته در تمرین حاضر باش و تمرین نکن نشان می دهد که من هیچ مشکلی با تصمیمات سرمربی استقلال ندارم.

2051

نظرات کاربران
مهریار
بزرگترین بی انظباطی رو وقتی کردی که بدون دلیل موجه قراردادت با سایپا رو لغو کردی و رفتی به باشگاهی که هم مدیرانش و هم طرفدارانش به اسطوره هایشان هم رحم نمیکنندچه به تویی که دنبال پولت هستی در حالیکه هنوز به زعم آقایان کاری نکردی که مستحق دریافت پول قراردادت باشی،اصلا چه معنی داره که باشگاه مجبور باشه به قراردادش پایبند باشه اونهم وقتی که تو پول قراردادت رو میخوایی
۲۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۹:۴۲
پاسخ
9
26
رئال مادرید
بازیکن خوبیه.بایدجای ریگی توترکیب باشه.ولی متاسفانه انگارهربازیکنی که بدبازی کنه مثه تبریزی وریگی بیشترفیکس میشن.دشتی بازیکنیه که بایدبهش بازی برسه تاخودشوثابت کنه.
۲۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۷:۵۹
پاسخ
38
26
قشقایی کبیر
ریگی که خوبه ...
۲۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۳:۱۸
12
8
زانیار
بازیکن سالاری
۲۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۱:۲۳
پاسخ
42
20
حامد
چرا داداش بازیکن ۲۰۰ ملیونی یک میلیارد دویست گرفتی مشکل مالی داری .ضعف مدیریت تو روخواستم میری شکایت میکنی یک میلیارد ۵۰۰ گیرت میاد..تو ایران فقط ووریا و بیرانوند میلیاردی ارزش دارن
۲۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۷:۵۹
پاسخ
8
54
محمد
ترانسفرمارکت کی بودی تو!
۲۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۳:۵۹
12
8
لر
آقای دشتی لطفاً تمرکزت را بذار رو فوتبال ت و به حرف سرمربی ت گوش کن ...
۲۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۳:۳۲
پاسخ
6
95
FC taj
فتحی قبلا هم سرقضیه چشمی و باقری و ... نشون داده زیرکه. هیچ پرداختی به بازیکنا نداره و اونارو روبروی هوادار و مربی قرار میده. قشنگ شاگرد ممتاز برای مهندسی وزارته. #تا_۱۴۰۰_با مهندسی
۲۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۵:۵۳
26
100
اشکان
وقتی تیم میدریت نداشته باشه و بازیکنش تمرکز لازم همینه.مگه میشه بازیکنی قرارداد ببنده و بعد دس به سرش کنن؟؟؟ ما استقلالیا همیشه از خودمون ضربه خوردیم( از داخل)
۲۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۴:۰۸
پاسخ
30
66
ایمان۰۴
خیلی درخشان بودی و شاهکار ‌کردی پول هم‌ میخوای؟ شماها باید یه پولی هم بدید تا پیرهن استقلال رو بپوشد همین که یه روز تو استقلال بودی تا آخر فوتبالت بیمه هستی که قرارداد خوب ببندی
۲۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۹:۵۰
پاسخ
33
150
ا.
یه پاس سالم ندادی... فقط دو سه بار دریبل خوب زدی -البته خودتو-
۲۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۶:۵۳
10
34