دغاغله تا 10 روز دیگر آماده می‌شود

دغاغله تا 10 روز دیگر آماده می‌شود

1164
12:48
10 آبان 1393
مربی بدنساز تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه بازی برابر راه آهن و پیکان نشان داد از نظر بدنی مشکلی نداریم، گفت: مهدی دغاغله را هم تا 10 روز دیگر آماده بازی می‌کنیم.

وبسایت رسمی برنامه نود - مربی بدنساز تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه بازی برابر راه آهن و پیکان نشان داد از نظر بدنی مشکلی نداریم، گفت: مهدی دغاغله را هم تا 10 روز دیگر آماده بازی می‌کنیم.

به گزارش وب سایت نود،  مسعود مومنی در گفتگو با سایت باشگاه پرسپولیس با بیان مطالب فوق اظهار کرد: در بازی با راه آهن وقتی به دقیقه 90 رسیدیم همه نگران وقت‌های اضافه بودند اما من گفتم نگران نباشید. بازیکنان بویژه در وقت اضافه دوم کاملا سوار بازی بودند و به حریف اجازه هیچ حرکتی نمی‌دادند.

وی ادامه داد: بازی با پیکان را خوب شروع نکردیم ولی این موضوع ربطی به بازی 120 دقیقه‌ای برابر راه آهن نداشت. در این بازی یک مقدار تک‌روی در تیم زیاد بود اما آقای درخشان در بین دو نیمه خیلی جدی صحبت کرد و تاثیرش هم تغییر رویه بازی تیم در نیمه دوم بود.

مومنی تصریح کرد: در این نیمه حداقل یک پنالتی مسلم که روی محمد نوری انجام شد را داور اعلام نکرد اما جدا از صحنه‌های مشکوک به پنالتی عدالت فوتبال این بود که حداقل با 4 گل برنده می‌شدیم. حتی مدافعان ما از جمله بنگر موقعیت گلزنی داشتند و این در حالی بود که توانسته بودیم کلیه حرکت‌های پیکان را خنثی کنیم تا هیچ حرفی برای گفتن نداشته باشند.

بدنساز پرسپولیس درباره آخرین وضعیت مهدی دغاغله هم گفت: دغاغله یک هفته‌ای می‌شود که تمرینات را کامل با تیم انجام می‌دهد. او از یک سو به خاطر چند آسیب‌دیدگی مکرر، هنوز ترس دارد و از سوی دیگر مرتب می‌خواهد به بازی‌ها برگردد. البته این انگیزه زیاد، خوب است اما نباید عجله کنیم. او در حال حاضر آماده بازی نیست. ما می‌خواهم این بازیکن زمانی برگردد که بتواند بدون نگرانی بازی کند. دو پارگی عضله در یک ناحیه اتفاق کوچکی نیست. پیش بینی ما این است که 10 تا 12 روز دیگر به یک آمادگی مطلوب برسد و بتواند حدود 50 دقیقه بازی کند تا بازی به بازی این آمادگی بیشتر شود.

 

2051

نظرات کاربران