دفاع سرمربی تیم ملی فرانسه از پوگبا در مقابل انتقادات

دفاع سرمربی تیم ملی فرانسه از پوگبا در مقابل انتقادات

1147
17:12
08 مهر 1397
سرمربی تیم ملی فرانسه از ستاره فرانسوی منچستریونایتد دفاع کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم ملی فرانسه از ستاره فرانسوی منچستریونایتد دفاع کرد. 

به گزارش وبسایت نود، دیدیه دشام که اخیرا به عنوان بهترین سرمربی سال ۲۰۱۸ دنیا انتخاب شد در جدیدترین مصاحبه خود به دفاع از پل پوگبا که این روزها رابطه خوبی با ژوزه مورینیو ندارد و همین باعث شده مورد انتقاد رسانه ها و عده ای طرفداران منچستریونایتد قرار بگیرد پرداخته است. 

دشام به نقل از espn گفته:

همه چیز به پوگبا وابسته نیست. نتیجه گرفتن تیم به بازیکنان اطراف او و همچنین سبک بازی تیم هم بستگی دارد. او به تنهایی نمی تواند باعث پیروزی تیم شود. یکی از مسائلی که مردم باید بدانند این است که پوگبا واقعی با آن شخصیتی که از او در رسانه ها ساخته شده فرق دارد. در ۵ سال گذشته که با پوگبا کار کردم متوجه شدم که به موفقیت تیم اهمیت می دهد. 

مبلغی که یونایتد برای او پرداخت کرد و همچنین چهره رسانه ایش باعث شده وضعیت سخت شود. او در طی جام جهانی نشان داد که می تواند رهبر خوبی باشد. او در داخل زمین هم کاری که نیاز بود را انجام داد. 

۲۰۳۱

 

نظرات کاربران
رائول
پل پوگبا واقعا ارزش اینهمه پول رو نداشت نهایتا میشه گفت که ی هافبک وسط خیلی خوب هست، ولی تعداد هافبک های وسط خیلی خوب هم زیاده...
۰۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۸:۰۵
پاسخ
9
1
Mshh
داداش میشه گفت پوگبا را مفت خریدن با این رقمای جدید.حالا مورینیو تیم کرده تو استرس ونمیتونه بازی بگیره از موگبا و با هر باخت بین بازیکنا دنبال مقصر میگرده که دلیلیل نمیشه.ادن هازارد هم فصلی که مورینیو اخراج شد خیلی خوب کار نمیکرد.این مشکل مربی هست به نظر من
۰۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۲۸:۰۵
0
6