دفاع مورینیو از تعویضی که پیروزی را از تیمش گرفت

دفاع مورینیو از تعویضی که پیروزی را از تیمش گرفت

4637
00:55
15 آذر 1395
منچستر یونایتد در یکی از دیدارهای این هفته لیگ جزیره، در خانه اورتون با پنالتی دقایق پایانی تیم میزبان، پیروزی را به تساوی عوض کرد و به نتیجه 1 بر 1 رسید.

وبسایت رسمی برنامه نود - منچستر یونایتد در یکی از دیدارهای این هفته لیگ جزیره، در خانه اورتون با پنالتی دقایق پایانی تیم میزبان، پیروزی را به تساوی عوض کرد و به نتیجه 1 بر 1 رسید.

به گزارش وبسایت رسمی برنامه نود، در حالی که بازی دو تیم با گل زیبای زلاتان به نفع منچستر یونایتد در جریان بود، مروان فلینی در دقیقه 85 وارد میدان شد و درست 4 دقیقه بعد، با خطایی که انجام داد باعث شد تا داور مسابقه نقطه پنالتی را نشان بدهد. این پنالتی با لیتون بینز تبدیل به گل کرد تا منچستر یونایتد باز هم علی رغم برتری محسوسی که در کل بازی داشت، با نتیجه تساوی متوقف شود. مورینیو در خصوص تعویضی که انجام داد، گفت:

فکر کنم همه شما که این سوالات را می پرسید بیشتر از آنچه که باید جواب سوال هایتان را می دانید. ما در خصوص فوتبال صحبت می کنیم. ما تیم برتر میدان بودیم. اورتون اصلا فوتبال زیبایی ارائه نکرد. فقط بازی مستقیم. آن ها از همه جای زمین بازی مستقیم را انجام می دادند و یهیچ کار خاصی نکردند. حتی اشلی ویلیامز از دفاع آخر هم همین کار را انجام می داد. وقتی آن ها در مقابل ما ناتوان بودند و عقب هم افتادند. شدت بیشتری به بازی مستقیم خودشان دادند. 

وی افزود:

وقتی من یک بازیکن دو متری روی نیمکت دارم، طبیعتا او را برای مقابله با این حربه آن ها وارد زمین می کنم تا در نبرد های هوایی موفق باشد و ضربه سر بزند. 

1313

نظرات کاربران