دلخوری شدید ذوب‌آهنی‌ها از سازمان لیگ بابت تاریخ جام حذفی

دلخوری شدید ذوب‌آهنی‌ها از سازمان لیگ بابت تاریخ جام حذفی

6678
13:07
24 اردیبهشت 1395
وبسایت رسمی برنامه نود - اعضای باشگاه و تیم فوتبال ذوب‌آهن از برگزاری فینال جام خذفی در تاریخی که سازمان لیگ اعلام کرده است، به شدت دلخورند.

وبسایت رسمی برنامه نود -  اعضای باشگاه و تیم فوتبال ذوب‌آهن از برگزاری فینال جام خذفی در تاریخی که سازمان لیگ اعلام کرده است، به شدت دلخورند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، تیم فوتبال ذوب‌آهن باید 5 خردادماه 95 بازی برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا را در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان مقابل العین امارات برگزار کند. حضور ذوب‌آهن در این مرحله باعث شد تاریخ برگزاری دیدار نهایی جام حذفی تغییر کند و سازمان لیگ اعلام کرد به جای 3 خردادماه، ذوب‌آهن و استقلال 9 خرداد باید به مصاف هم بروند.

باتوجه به اینکه ذوب‌آهنی‌ها باید دو بازی حساس را در تاریخ‌های 29 اردیبشهت‌ماه و 5 خردادماه مقابل العین برگزار کنند، از سازمان لیگ درخواست کرده‌اند تاریخ فینال جام حذفی تغییر کند تا آنها با شرایط بهتری مقابل استقلال حاضر شوند. سازمان لیگ تاکنون با این درخواست ذوب‌آهنی‌ها موافقت نکرده و تاریخ 9 خردادماه را برای برگزاری فینال حذفی در نظر گرفته است.

این موضوع باعث دلخوری سعید آذری، مدیرعامل باشگاه، یحیی گل‌محمدی، سرمربی ذوب‌آهن و سایر اعضای این تیم شده است. ذوب‌آهنی‌ها انتظار دارند همانطور که فصل گذشته برای پایان بازی‌های آسیایی نفت تهران صبر کردند تا این تیم فرصت کافی برای استراحت داشته باشد، این فصل هم سازمان لیگ به ذوب‌آهنی‌ها فرصت استراحت پس از بازی با العین را بدهد.

 

2020

نظرات کاربران
ا.ا
نمی خواد بازی رو برگزار کنن همین طوری جام رو بدن به استقلال ... اخه اونجوری امکان باخت استقلال باز هم هست
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۱۵:۰۶
پاسخ
3
5
ستار 6 ملی - 4 فعلی
حق با ذوب اهنه چطور رحمتی رو اجازه دادن امروز بازی کنه و هنوز گزارش به دستشون نرسیده ولی یه بازی رو نمیتونن دو روز عقب بندازن این کار رو میکنن حالا میخوان برا ذوب اهن استرس ایجاد کنن برا این بازی اخر لیگ فردا موافقتشونو اعلام میکنند
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۴۴:۳۸
پاسخ
30
87
ملوانی
ب نظرم مدیران ذوب اهن حق دارن
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۲۳:۴۰
7
23