دلفی: اگربا سفرم به هلند مخالفت شود، با تمام وجود در تیم امید بازی می‌کنم

دلفی: اگربا سفرم به هلند مخالفت شود، با تمام وجود در تیم امید بازی می‌کنم

1477
22:50
23 مرداد 1397
بازیکن تیم امید گفت: اگربا سفرم به هلند مخالفت شود، باز هم با تمام وجود در تیم ملی امید بازی خواهم کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن تیم امید گفت: اگربا سفرم به هلند مخالفت شود، باز هم با تمام وجود در تیم ملی امید بازی خواهم کرد.

به گزارش وبسایت نود، یونس دلفی بازیکن تیم امید درباره شرایط خود و تیم امید قبل از رویارویی با عربستان اظهار داشت: فردا یک بازی خیلی سخت مقابل تیم امید عربستان داریم. اگر در دو بازی بعدی ببازیم باید عربستان را ببریم. البته انشالله که در هر 3 بازی پیروز شویم.

وی افزود: هدف ما در اینجا قهرمانی است، نیامدیم اینجا خوشگذرانی کنیم، می‌توانستیم خانه بمانیم و استراحت کنیم بازی‌ها را از آنجا ببینیم. آمده‌ایم 20 تا 30 روز تلاش کنیم و سختی بکشیم تا به هدفمان برسیم.

بازیکن تیم امید خاطرنشان کرد: خدا رو شکر بچه‌ها همه تمرکزشان را گذاشتند برای بازی با عربستان تا نتیجه خوبی بگیریم و دل مردم را شاد کنیم.

دلفی درباره ماجرای خروج از تیم ملی و پیوستن به تیم آیندهوون هلند گفت: مدیرعامل تیم شرایط سختی را برای من فراهم کرد و سنگ جلوی پای من انداخت اما به نظر می‌رسد که با پیشنهاد تیم هلندی به توافق رسیدند. اما حالا باید فدراسیون و باشگاه باهم هماهنگ کنند. اما اگر هم نروم در خدمت تیم امید خواهم بود و تمام توانم را برای تیم امید خواهم گذاشت.

وی در پاسخ به این سوال که آیا درباره این نامه با کرانچار هم صحبت کرده است، گفت: این نامه را امروز فهمیدم که باشگاه به فدراسیون زده است و خبر نداشتم اما آقای کرانچار می‌دانست که من پیشنهاد دارم از آیندهوون و حتی در این باره من را راهنمایی کرد.

 

1004

نظرات کاربران
دبل.۶:::::::۶+۶
از جوانان اینده دار کشورمون در بخش فوروارد.... امیدورام همانند جهانبخش شما هم در هلند موفق باشی.
۲۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۲۶:۱۵
پاسخ
0
16