دلیخت، گزینه جدید و جدی لیورپول

دلیخت، گزینه جدید و جدی لیورپول

5505
12:59
23 اسفند 1397
احتمال دارد دلیخت به توصیه فن‌دایک به لیورپول برود

به گزارش سایت نود، ماتیاس دلخیت، مدافع با استعداد هلندی آژاکس که به عنوان بهترین بازیکن جوان سال بالاتر از کسی مثل امباپه قرار گرفت در مصاحبه‌ای با خبرنگار سایت گل احتمال پیوستن به لیورپول و بازی کنار هم‌تیمی‌اش در تیم ملی، ویرجیل فن‌دایک را رد نکرد..

او در این باره گفت:  ویرجیل بازیکنی است که تجربه حضور در لیگ‌های بزرگ را دارد. البته که شما می‌خواهید از او بیاموزید. بازی کردن کنار او‌ در تیم هلند خیلی مفید است.

کمتر تیم بزرگی است که به این استعداد بی‌نظیر پیشنهادی نداده و با مدیر برنامه‌هایش تماسی نگرفته باشد. بارسلونا، یوونتوس، منچستر یونایتد، رئال‌مادرید و خیلی از تیم‌های مطرح اروپا به دنبال شکار پدیده فوتبال هلند هستند. اما این اولین بار است که به صورت رسمی یک خبرگزاری از متصل شدن او به لیورپول می‌گوید. تصور دفاعی متشکل از ده‌لیخت و فن‌دایک با حمایت دروازه‌بانی مثل آلیسون خارق‌العاده به نظر می‌رسد. قرمزها در همین فصل بدون ده‌لیخت هم 17 بار دروازه را بسته نگه داشته‌اند. اگر این احتمالات رنگ حقیقت پیدا کنند، دفاع میانی هلندی لیورپول جاده‌ها را به سمت دروازه مسدود خواهد کرد. بدون شک رقابتی نفس‌گیر و‌ مهیج برای جذب این جوان آینده‌دار بین تیم‌های بزرگ درگیر است که لیورپول هم ظاهرا با جدیت تمام و با بهره‌گیری از فن‌دایک قدرتمندانه وارد این میدان شده است.

83003
 

نظرات کاربران
بارسلونا❤
حالا بارسا رو یه مدافع دست گذاشت طبق معمول همه‌ی تیمهای بزرگ خریدارش شدند ..... دلیخت برای بارساست
۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۳:۰۳
پاسخ
41
33
hadi tk
چ شود به به
۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۰:۳۴
پاسخ
16
24
LIVERPOOL
امیدوارم حقیقت داشته باشه....بیاد فوق العاده میشه...هرچند که لیورپول هنوز هم به یه بازیساز خوب احتیاج داره
۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۷:۲۸
پاسخ
17
28
..
دلیخت به احتمال 90 در صد میره بارسا
۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۲:۴۵
پاسخ
27
26
رائول
اگه بره لیورپول ، بهترین خط دفاعی اروپا تشکیل میشه
۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۷:۱۳
پاسخ
12
35
امید زشک
به نظرم مسئولای هلندی اگر بشه باید حتی با مبلغی کمتر باید به لیورپول بدن د لیخت رو چون واسه تیم ملیشون هم بهتره وقتی هماهنگ باشن و از همه مهمتر منم خوشحال میشم لیورپول قوی تر بشه اگرم نرفت بره بارسا
۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۶:۴۹
پاسخ
8
29
morteza
بازیکنی که اینده دار باش و مفید باشه برا تیم هر تیمی حاضره کلی پول برا دست اوردن اون بازیکن خرج کنه چون میدونه بعدا این هزینه ای که کرده جبران میشه
۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۲:۲۵
0
4
قرمز پرسپولیسی
فوق العادست این پسر. اگه این انتقال انجام بشه دروازه لیورپول سال آینده تسخیرناپذیر میشه. دیدیم که چجوری این دو نفر هلند جوان رو به جمع 4 تیم برتر اروپا آوردن و فرانسه و آلمان رو حذف کردن.
۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۶:۳۷
پاسخ
5
26