دلیل آشتی‌کنان قلعه‌نویی و نکونام چه بود؟

دلیل آشتی‌کنان قلعه‌نویی و نکونام چه بود؟

6146
12:07
26 آبان 1394
سرمربی فصل گذشته تیم استقلال صبح امروز شکایتش را از جواد نکونام پس گرفت ولی چرایی این موضوع در نوع خودش جالب است.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی فصل گذشته تیم استقلال صبح امروز شکایتش را از جواد نکونام پس گرفت ولی چرایی این موضوع در نوع خودش جالب است.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، پس از جدایی جواد نکونام از استقلال این بازیکن صحبت‌هایی را علیه امیر قلعه‌نویی در یکی از روزنامه‌های ورزشی کشور مطرح کرد و در آن گفت‌وگو اظهارات تندی را علیه سرمربی وقت استقلال انجام داد.

همین اظهارات کافی بود تا امیر قلعه‌نویی توسط وکیلش شکایتی را از جواد نکونام تنظیم و به دادسرای فرهنگ و رسانه تقدیم کند. پس از این موضوع کشمکش‌ها بین طرفین ادامه داشت و حتی امیر قلعه‌نویی در یکی از جلسات درخواست (ترک تعقیب) از جواد نکونام را توسط دادگاه انجام داد.

در این بین تلاش‌ها برای آشتی دادن سرمربی و کاپیتان اسبق تیم ملی ایران بی‌فایده بود و خیلی‌ها سعی کردند این دو نفر را آشتی دهند اما این تلاش‌ها به سرانجام نرسید.

ماه گذشته نیز اولین جلسه رسیدگی به پرونده شکایت امیر قلعه‌نویی از جواد نکونام در حضور آرش برهانی و تعدادی از نزدیکان امیر قلعه‌نویی برگزار شد و در آن نشست مهاجم تیم استقلال درخواستی را از قاضی حیدری مطرح کرد.

برهانی در آن جلسه از قاضی پرونده خواست تا طرح شکایت امیر قلعه‌نویی از نکونام را یک ماه عقب بیندازد و مهاجم استقلال به قاضی حیدری قول داد در این یک ماه طرفین را با یکدیگر آشتی دهد. امروز نیز این اتفاق رخ داد و هنگامی که قلعه‌نویی و نکونام در دادسرا حضور پیدا کردند قاضی حیدری سعی کرد کدورت میان این دو نفر را برطرف کند.

وقتی وی موفق به انجام این کار نشد از آرش برهانی، امیر عرب و شاهرخ بیانی نیز خواست تا نکونام و قلعه ‌نویی با یکدیگر روبه‌رو شده و صحبت‌های خود را در فضایی کاملا دوستانه با یکدیگر انجام دهند که این فرصت قاضی پرونده به طرفین شرایط را برای پایان دادن به این پرونده آسان کرد.

در نهایت پس از صحبت‌های نکونام و قلعه‌نویی و وساطت برهانی، عرب و بیانی، امیر قلعه‌نویی و جواد نکونام با یکدیگر روبوسی کردند و با فرستادن صلوات در حضور قاضی پرونده، پرونده مختومه اعلام شد.

2051

نظرات کاربران
علی
این آشتی کردنا چه معنی میده، اگه حرفهای نکونام درست بود باید اثبات می کرد اگه حرفاش دروغ باشه باید حداقل باید معذرت خواهی می کرد تا کی می خوان با ریش سفیدی همه چی رو ماست مالی کنن
۲۶ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۱۸:۳۴
پاسخ
12
27
mahsa
حالا که اشتی کردند هرچی بوده بوده به من و شما چه والا......... بالاخره خودشون باهم کنار اومدن دیگه..
۲۶ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۴۲:۴۵
3
4
محمد
خیلی مردی امیرخان
۲۶ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۱۷:۴۶
پاسخ
22
16
مرتضی
این نکونام حقش بود امیرخان ی گوشمالی بهش میداد
۲۶ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۰۵:۲۳
پاسخ
29
16