دلیل اتفاقات عجیب در تبریز چه بود؟

دلیل اتفاقات عجیب در تبریز چه بود؟

75786
23:08
25 اردیبهشت 1394
وبسایت رسمی برنامه نود - مدیرعامل باشگاه نفت تهران پس از دیدار این تیم برابر تراکتورسازی با بیان این که تیمش را قهرمان می‌داند، از پشت پرده اتفاقات عجیب رخ داده پس از پایان بازی سخن گفت.

وبسایت رسمی برنامه نود -  مدیرعامل باشگاه نفت تهران پس از دیدار این تیم برابر تراکتورسازی با بیان این که تیمش را قهرمان می‌داند، از پشت پرده اتفاقات عجیب رخ داده پس از پایان بازی سخن گفت.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از ایسنا، پس از اتمام بازی تراکتورسازی و نفت تهران اتفاق عجیبی در تبریز رخ داد و بازیکنان و هواداران تراکتورسازی به نشانه قهرمانی در لیگ برتر به شادی پرداختند.

منصور قنبرزاده در گفت‌وگو با ایسنا درباره علت این اتفاق گفت: اتفاق عجیبی در ورزشگاه رخ داد. ما از طریق تلویزیون از داخل رختکن بازی‌های دیگر را پیگیری می‌کردیم اما از دقیقه 87 شبکه‌های تلویزیونی، رادیویی و حتی شبکه موبایل قطع شد و هیچ راه ارتباطی نداشتیم. در همان لحظات بود که اعلام کردند دیدار سپاهان و سایپا در اصفهان دو بر دو مساوی شده است!

وی افزود: همان طور که حتما دیده‌اید در 6-5 دقیقه آخر بازی بازیکنان تراکتورسازی بازی را نگه می‌داشتند و سعی می‌کردند وقت را تلف کنند. حتی پس از بازی منصوریان به تونی تبریک گفت و مربی تراکتورسازی هم خوشحال به نظر می‌رسید. پس از آن هم بازیکنان و تماشاگران تبریزی برای شادی به زمین ریختند.

قنبرزاده ادامه داد: واقعا باید بررسی شود که چرا این خبر کذب به نیمکت تراکتورسازی، بازیکنان این تیم و سپس تماشاگران انتقال پیدا کرد. معلوم نیست چه کسی به نیمکت تراکتورسازی این خبر را اعلام کرده است و چرا تمام کانال‌های ارتباطی از دقیقه 87 قطع شد و سه چهار دقیقه پس از تمام شدن بازی دوباره وصل شد.

مدیرعامل باشگاه نفت تهران در ادامه از وضعیت مبهم بازیکنان و کادر فنی تیمش در ورزشگاه یادگار امام سخن گفت: ما اکنون در رختکن هستیم و به ما گفته‌اند که تا شرایط امنی برقرار نشود، نمی‌توانیم خارج شویم. در رختکن هم قفل است و از بیرون خبری نداریم.

قنبرزاده در ادامه درباره بازی تیمش با تراکتورسازی و از دست رفتن قهرمانی گفت: قهرمانی لیگ در دستان نفت و تراکتورسازی بود اما آنها جام را یک لحظه زمین گذاشتند و در همان لحظه سپاهان آن را برداشت. به این تیم تبریک می‌گویم. حتما خواست خدا بوده است که این اتفاق بیفتد.

وی همچنین از پرداخت پاداش ویژه به بازیکنانش خبر داد و گفت: بازی کردن برابر حدود 100 هزار هوادار پرشور و آن شرایط ویژه‌ای که ورزشگاه یادگار امام داشت،‌ سخت بود. بازیکنان ما مردانه جنگیدند و همین جا اعلام می‌کنم که از نظر ما آنها قهرمان هستند و به همین دلیل پاداشی را که قول داده بودیم در صورت قهرمانی پرداخت می‌کنیم به آنها می‌دهیم.

 

کد/2020

نظرات کاربران
azo
یاشاسین تراختور....یاشاسین آذربایجان
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۰۰:۱۳:۵۰
پاسخ
0
2
amir xan
اخلاق باید بیاد بله !!! من دبروز خودم یادگار امام بودم و شاهد همه قضایا بودم کاملا عین حقیقته این حرفها
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۳۱:۵۴
پاسخ
0
1
مهران
دوستان مغرضانه نظر ميدهند, بدون اينكه همه ي جوانب را بررسي كنند. عزيزان من گزارشگر تبريز داخل ورزشگاه حضور داشت و تا دقيقه ي 90 بازي را گزارش كردو از نتيجه ي بازي سپاهان و سايپا مطلع بود.پس چطور ميگن همه ي وسايل ارتباطي قطع شده بود. پس اين گزارشگر از كجا اطلاع داشت. همچنين بازي در تبريز برگزار ميشه و همهرآذري هستند, آيا همه ميخواستن تراكتور قهرمان نشه!!! متأسفم براي اين قضاوت هاي شما فقط ميخواين قهرماني سپاهان را لوس كنيد. .....
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۲۱:۱۷
پاسخ
7
2
حمید
من واسه مردم تبریز واقعا ناراحت شدم. اما اینکه بعضیا میگن کار سپاهانی هاست ازون حرفهای خنده داره خداییش. اولا سپاهانیها مگه میتونن بیان تو تبریز همه ارتباطارو یهو قطع کنن؟؟!!! دوما از انجام این کار چه سودی میبردن؟ دیدید که تو همون دقایقی که میگین ارتباط قطع بود نفت چقدر موقعیت داشت. خب یکیش گل میشد سپاهان الان قهرمان نبود. سوما جالبه گزارشگر تبریزی خودش میدونست سپاهان ۲-۰ برده. اونوقت هیچکی دیگه نمیدونست؟؟؟؟!!!! من فکر میکنم این کار خود تبریزیا بوده. البته نه با قصد و غرض. یه نفر جوگیر شده احتمالا خواسته خوش خبر باضه.
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۱۰:۱۴
پاسخ
0
5
نیما ایرانی
درود بر تراکتور - درود بر آذربایجان
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۰۹:۴۹
پاسخ
0
7
yaser
فغانی مطمئن باش ناله های ما تراکتوریها هدر نمیره
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۰۷:۱۳
پاسخ
4
4
saeid
با این کارشون تراکتور که هیچ حق نفتم خوردن من خودم از تماشاگران تراکتور هستم تو ورزشگاه بودم یه جوی درست کردن که همه چی مشخص بود می خوان چی کار کنن لطفا اونجا که نبودید قضاوت نکنید عادلانه رفتار کنید فوتبال کشور رو زیر سوال نبرید با این کارهاتون ما عاشق تراکتور هستیم اون همیشه قهرمانه ...
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۵۷:۵۰
پاسخ
0
3
مسعود
اسکوربرد ورزشگاه نتیجه سپاهان سایپا رو 2-2 نشون میداده و این باعث اشتباه همه شده
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۴۵:۵۷
پاسخ
2
3
بهاره
آقای ولی دیدید که نفت داشت حمله میکرد و چند تا موقعیت هم آخر بازی از دست داد اما تراکتوری ها جانانه واسه قهرمانی که در واقع نایب قهرمانی بود دفاع میکردن.
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۵۹:۵۳
پاسخ
0
3
منتقد
خیلی مسخره است ، چقدر خندیدم از این موضع گیری مسخره و بچه گانه نفتی ها و نظرات تنگ برخی از کاربران ! خجالت بکشید قهرمانی دادید به سپاهان چون هیچکدام نمیخواستید مغموم و شکست خورده بزرگ بازی تبریز لقب بگیرید ، آقای منصوریان اگر بازی می باخت قطعا بخشی از زحماتش و هنرش در این فصل قطعا دیده نمیشد و از آن طرف هم تراکتور نمیخواست شکست بخورد و چون یک یار کمتر داشت باید دفاعی تر بازی میکرد ، چرا باید ما حقارت خودمون با حرفی های مشخره و توجیه های آبکی و افترا بستن به اصفهانی ها نشان بدیم و یاد آن دیالوگ معروف افتادم که تو این مملکت تنگ نظری و حسد شغل دوم آدم هاست . بله وقتی همه چیز باب طبع ما نیست متاسفم هستیم . بهترین سازمان لیگ در زمان تاج مححق شد واگر این اصفهانی ها تو فدراسیون نبودند که باید با امثال کفاشیان درش ببنندند با این مدیریت کردنشون
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۴۶:۱۰
پاسخ
4
4
سعید
سپاهان نایب قهرمان اسیا شد بخاطر تاج بود؟ بازیکنای سپاهان رو با بازیکنای تراکتور مقایسه کنید حامد لک کجا و رحمان احمدی و شهاب گردان کجا وریا غفوری . حاج صفی . پرییرا . خلعتبری . محرم نوید کیا . عقیلی . رسول نوید کیا . شریفی . من عاشق تراکتور هستم اما قهرمانی حق سپاهان بود
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۵۴:۱۴
پاسخ
6
3
Ali
اینا همه فرا فکنی هست به قول دوستمون گزارشگر از کجا نتیجه را میدونست تازه نفت باید در هر صورت می برد اینا همه توجیه مزخرفه.دیگه وقتشه اخلاق حرفه ای بیاد تو فوتبال
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۱۰:۳۳
پاسخ
4
3
ابی از تبریز
بخدا من استادیوم بودم دقیقه 80 وقتی یدونه صندلی به زمین پرتاب شد بخاطر اشتباهات داور هواداران گمنام حاضر در ورزشگاه با یک شایعه جو استادیوم 180 درجه تغییر دادنو کلن به اوضاع امنیتی مسلط شدن قطع کلیه وسایل ارتباطی هم که همه میگن مشکل پیدا کرد. آدمین خوهشا بچاپ تا الکی کری نخونن بدونن که چطور سر تراکتور و نفت این همه زحمت کشیده بودن رو بریدن.
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۳۲:۱۸
پاسخ
3
8
سپاهان قهرمان
این یارو قنبر زاده میگه همه ی کانال های ارتباطی قطع شد پس گزارشگر بازی که اخر بازی میدونست تراکتور دوم شده نه اول از کجا میدونست؟؟؟!؟!؟!بعدشم یه تلویزیون تو اون ورزشگاهنبود که نتیجه رو ببینن ؟؟؟؟ثالثا چه ربطی به فدراسیون داره خوبه بازی تو تبریز بوده مسئولای استان نمی تونستن نتیجه رو لحظه به لحظه بهشون بدن؟؟!؟؟!!!؟؟!
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۰۶:۰۰:۴۵
پاسخ
70
41
علی
واقعا از این موضوع ناراحت شدم با وجود این که مشهدی هستم اما دوست داشتم تراکتور قهرمان بشه نفت هم لیاقت قهرمانی رو داشت...
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۰۵:۱۷:۵۳
پاسخ
9
53