تنبیه انضباطی دو بازیکن توسط برانکو/ قلم قرمز روی نام احمدزاده و منشا برای دیدار با نفت

تنبیه انضباطی دو بازیکن توسط برانکو/ قلم قرمز روی نام احمدزاده و منشا برای دیدار با نفت

73117
14:16
14 دی 1396
حمله مهاجم نیجریه‌ای تیم پرسپولیس به بازیکن شماره ۱۰ این تیم در تمرین امروز باعث شد تا برانکو روی نام دو بازیکن تیمش قلم قرمز بکشد.

وبسایت رسمی برنامه نود - حمله مهاجم نیجریه‌ای تیم پرسپولیس به بازیکن شماره ۱۰ این تیم در تمرین امروز باعث شد تا برانکو روی نام دو بازیکن تیمش قلم قرمز بکشد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس فرشاد احمدزاده و منشا دو بازیکن تیمش را به دلیل بی انضاطی از ترکیب سرخ‌پوشان برای دیدار با نفت تهران کنار گذاشت.

درگیری فرشاد احمدزاده و گادوین منشا در تمرین امروز باعث شد تا برانکو روی نام این دو بازیکن برای بازی با نفت تهران قلم قرمز بکشد و آنها به دلیل تنبیه انضباطی در این بازی حضور نخواهند داشت.

در حالیکه امروز بازیکنان پرسپولیس تمرین شادابی انجام می‌دادند اما بر سر تصاحب یک توپ گادوین منشا به سمت احمدزاده حمله‌ور شد و یک سیلی به او زد که البته احمدزاده واکنشی به این حمله هم‌تیمی‌اش نشان نداد.

در این صحنه کریم باقری مربی تیم پرسپولیس به سرعت وارد عمل شد و اجازه نداد تا کار به درگیری‌های بیشتری کشیده شود.

حالا باید دید که برانکو فقط در بازی با نفت تهران با این دو بازیکن برخورد خواهد کرد یا اینکه تبعات آن در بازی‌های بعدی هم گریبان آنها را خواهد گرفت.

 

2051

نظرات کاربران
M.Z
ای بابا ..! بازم این فرشاد احمدزاده و منشا ، دارن برای تیم حاشیه و بحران ، درست می کنن ...؟!؟!؟ عجبا ...!!!!!!!!
۱۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۲۱:۱۱
پاسخ
0
7
M75A
بیچاره فرشاد ای کاش منشا رو جریمه مالی کنن فرشاد هم حداقل واسه بازی بعد ببخشه برانکو
۱۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۰۷:۳۱
پاسخ
2
7
علیرضا abi33
اگه احمد زاده کاری نکرده بود که اون محروم نمیشد احتمالا دوتاشون یه کاری کردن که هردو محروم شدن
۱۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۷:۲۳
پاسخ
1
17
ali
ببینیم حالا کمیته انضباطی چیکار میکنه؟؟ یا فقط منتظره برای امثال مهدی کیانی و تیم های شهرستانی کاسه داغ تر از اش بشه و حکم صادر کنه؟ اگه برا موضوع منشا حکم صادر کنه میگن چرا تو مسائل درون باشگاهی دخالت میکنه ولی در مسائل تیم های شهرستانی خقشونه!اینست منطق پرسپولیسی
۱۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۳۵:۳۰
پاسخ
17
7
ج بالایی
چاقوکشی راباسیلی یکی میکنی؟خدایاشفای عاجل آمین
۱۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۱۸:۴۵
3
12
4*6
اینکارا چیه اینا در میارن پروفسور تا آخر پشت شما هستیم. کارت درسته
۱۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۴۹:۴۰
پاسخ
3
14
امییییییییررررررررر
یعنی چی بپا نخوردت؟؟؟واقعا ادم متاسف میشه واسه بعضی از دوستان استقلالی.چون سیاه پوسته پس ادم خواره؟؟؟واقعا فرهنگ و اخلاق رو دوستان استقلالی به اوج خودش رسوندن.نزاد پرستی به این میگن نه جواب کری تراکتوریا.ما همه انسانیم چه سفید چه سیاه چه سرخ.جای تاسف داره ولی خوب از مکتب استقلال برمیاد دیگه این چیزا
۱۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۹:۲۵
پاسخ
7
19
در ج امیر
داداش ایلیا طرفدار پیروزیه اشتپ زدی خخ!
۱۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۴۷:۳۲
11
6
افشین بصیری توتکابنی
این جا پرسپولیس است و مربی شما هم برانکو یادتان باشد با بزرگتر از شما هم برخورد می شود . این کلاس حرفه ای شدن را می آموزید .
۱۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۰۲:۰۲
پاسخ
4
19
حمید اسدزاده
تیم بی اخلاق ، هوادار بی اخلاق .....
۱۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۰۱:۱۲
پاسخ
20
9
666666
توخوبی
۱۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۳۷:۰۶
2
9
66
خداشفات بده ولی نمیده که
۱۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۲۳:۲۷
3
9
saeed
سلام همگی.من استقلالی هستم.نظرم اینه وثتی بازیکنی بی انضباطی کردچرابایدازبازی محرومش کنن؟؟مگه پول نگرفته تابازی کنه؟اینجوربازیکن هاروبایدبازی دادعوضش فقط جریمه مالی کرد.به اندازه تعدادبازی پول نمیگیره که ازبازی محرومش کنن.هربازیکنی چه استقلالی چه پرسپولیسی نامنظم بودفقط جریمه مالیش کنن بازی کنه اخرفصل ازقراردادش کم کنن.چه کاریه اخه محرومش میکنن.
۱۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۵۱:۴۴
پاسخ
1
20
cnm
کلا مسئولان این تیم باید یه بازنگری اساسی در فرهنگ سازی لیدرها هواداران و بازیکناشون داشته باشند استقلال و پرسپولیس پارسال آسیا بودند کدوم تیم یک جلسه محروم شد؟
۱۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۵۰:۳۳
پاسخ
15
5
حمید از مشهد(پرنده بی بال)
دوندگی و قدرت بدنی منشا رو دوست دارم ولی خیلی توپ خراب میکنه اگر بشه بازمانی که علیپور همین نقش دوندگی هارو ایفا میکرد مقایسه کرد ولی یک تضاد هست اونم اینه که علیپور اون زمان اگه کم گل میزد لااقل اینقد توپ لو نمیداد و بعضی صحنه ها که موقعیتی برای پاس دادن و موقعیت سازی داشت پاس میداد ولی منشا خودخواهی بیشتری داره و خیلی از موقعیت ها خودش ضربه میزنه ..امیدوارم این فرصتی برای حضور بیشتر سیامک نعمتی باشه که مطمنم بازی بدش در جام حذفی فقط دلیلش استرس و اعتماد به نفس بخاطر حضور کم در بازی هاست...
۱۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۲۹:۴۰
پاسخ
2
18
Mm
تو تیم پرسپولیس همیشه شاهد این اقدامات از قدیم بودیم و اصلا الان جای تعجب نداره.قطعا مشخصه این تیم با این بازیکن هاش ک الگوی طرفداراشون هستن خب طرفداراشونم مثل بازی با تراکتور همچون افرادی میشن دیگه
۱۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۴:۴۵
پاسخ
63
30
6666
115یا125
۱۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۵۸:۱۷
2
20
فرهاد
برانکو باید تنبیهات سختی براشون در نظر بگیره که دیگه این حاشیه ها تو تیم نباشه الان که دیدن محرومیم نمیتونیم بازیکن بگیریم پر رو شدن باید از بازیکن ها جون مثل همتی و بهاروند استفاده کنه چند بازی که بفهمن پرسپولیس تو این شرایط هم به بازیکن وابسته نیست علاوه بر این باشگاه هم باید به سختی جریمه مالی در نظر بگیره براشون به امید روزی که بازیکن های ایرانی و کسایی که میان تو لیگ ایران رفتار حرفه ای رو یاد بگیر مثل بازیکن های اروپا
۱۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۲:۵۰
پاسخ
6
48
منصور
برای برانکو نتیجه از هر چیزی مهمتر است چونه بارها نشان داده که برای مصلحت خودش تصمیماتش را زیر پا میگذارد نمونه اش تنبیه طارمی برای پنتالتی بود که گفت تا منم هستم هرگز این آقا پنالتی نخواهد زد اما همه دیدیم که 3روز بعد باز هم اولین پنالتی را این آقا زد وبرانکو از ترس صدایش هم بالا نیامد
۱۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۱:۴۲
پاسخ
57
23
آرش
لابد داچعلی بود که واسه بازی آسیایی تیم، علیپور و رامین رضاییان رو وقتی که تیم بازیکن ذخیره هم نداشت، برای بی انظباطی تو تمرینات، بیرون گذاشت و بازی نداد !؟! پروفسور واسه همه ثابت شدست، خودتون رو واسه زدنش خسته نکنید !!! پنالتی هم تو زمین بازی وقتی انچام میشه مربی که نمیتونه بره وسط زمین بگه تو نزن فلانی بزنه، وقتی طرف خودش توپ رو برمیداره میزنه میشه مثل بازی کریستال پالاس و بنتکه که همین کار رو کرد و مربی شون هم روی هاجسون بود که دقیقاً همین ماجرا بود و قرار بوده بنتکه پنالتی نزنه ولی برداشت زد و خراب کرد، کسی نمی تونه اون موقع دیگه کاری بکنه ! البته بنتکه رو از تیم هم بیرون ننداختن واسه یه دونه پنالتی و بازی بعدش هم فیکس اومد تو زمین درحالی که هاجسون هم مثل برانکو دقیقاً گفته بود پنالتی زن تیم بنتکه نیست و نباید میزد ! برعکس اون چیزی که عوام فکر می کنن، تمرینات برای هر تیم فوتبالی مهم ترینه، نه خود بازی و نتیجه ش، چه برسه به یه کاشته زدن و پنالتی زدن !!! سرمربی تو تمرینات هست که کار اصلی رو انجام میده و اونجاست که با هیچی شوخی ندارن و هرگونه بی انظباطی تو تمرینات هست که تحمل نمیشه ! همه جای دنیا اینطوریه ! اگه دیدین چهارتا مربی داخلی واسه اتفاقای تو زمین داستان درست کردن، چون اونجا دوربین هست و می خوان خودشون رو تو دیدها بیارن و بگن ما اینجوری حرفه ای هستیم ! درحالی که تو تمریناشون هرکی به هرکی هست و نتیجه تمرینای تیم ها رو هم تو بازی ها می بینیم هرروزه، همونطور که استقلال هم دیدیم چطوری از اون رو به این رو شد، درحالی که دیگه کسی هم موقع بازی ها کنار زمین شو اجرا نمیکنه، تفاوت از تمرینات ایجاد شده و میشه و خواهد شد !!!
۱۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۱:۱۹
3
11
A.Gh
عزیزم برانکو به فکر نتیجه بود نمیزاشت طارمی پنالتی بزنه چون گل نمیکنه پس بخشیدش راستی رامین و پیام یادتون بیاد
۱۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۱۱:۲۷
3
21
ف مثل فرهاد مجیدی
قضیه بو داره
۱۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۱:۲۶
پاسخ
52
24