دلیل تعویق دیدار پرسپولیس و التعاون مشخص شد/ النصر منتظر لغو بازی با سپاهان

دلیل تعویق دیدار پرسپولیس و التعاون مشخص شد/ النصر منتظر لغو بازی با سپاهان

1455
09:40
08 اسفند 1398
روزنامه عربستانی از دلیل لغو دیدار پرسپولیس و التعاون سخن به میان آورد و تاکید کرد که دیگر باشگاه عربستانی هم منتظر لغو بازی برابر نماینده ایران است.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، دیدار پرسپولیس برابر التعاون عربستان در هفته سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به تعویق افتاد.

روزنامه الریاضیه عربستان درباره تعویق این دیدار نوشت: این بازی قرار بود که در  امارات برگزار شود و چون این کشور پروازهای خود با ایران را به خاطر انتشار ویروس کرونا در ایران به حالت تعلیق درآورده است کنفدراسیون فوتبال آسیا هم تصمیم گرفت که این بازی را به تعویق اندازد. البته خود باشگاه التعاون هم چنین درخواستی را به AFC داده بود.

این روزنامه عربستانی در ادامه نوشت: باشگاه النصر هم درخواست رسمی لغو دیدار برابر سپاهان را داده است و منتظر است که کنفدراسیون فوتبال آسیا امروز جواب خود را اعلام کند.

2051

نظرات کاربران
سپهر
خب دیگه گل بود به سبزه هم آراسته شد بازی رودروشون که انجام نشد بازیهای آسیایی شون هم لغو شد راحت استراحت کنن این وسط همه فشار مسابقات و مصدومیت و... برای استقلال وزیر بیش از پیش خوشحال باش
۰۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۵:۱۶
پاسخ
8
9
قرمز قهرمان
بازی سپاهان اگه لغو نشه میرن تو راهرو قایم میشن خخخخخ
۰۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۱:۵۰
پاسخ
22
31
مجید بارسایی
الآن بهترین فرصته تا این بازی هم سه بر صفر به نفع پرسپولیس کنند تا بلکه یه جام اسنپی دیگه به دست بیارند.البته پرسپولیسیها باید دعا کنند که تو آسیا هم مثل ایران باهاشون مهربون باشند.
۰۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۰:۰۹
پاسخ
35
18
یاس کبود پرسپولیسی
ایتالیا هم کرونا اومده ولی بارسا رفت ناپل با ناپولی بازی کرد. بعلاوه کلی کشور دیگ هم کرونا اومده، همون امارات کرونا داره. این جماعت عرب حاشیه خلیج فارس یه نقشه شومی پشت این بازیشون دارند. تا با کمک داداشی هاشون یه شانتاژ خبری بکنند و دوباره یه بامبولی سر ایران در بیارند
۰۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۹:۲۰
پاسخ
8
22
علی---فسا --بیطرف
والا اگه اونا به فکر ما باشن وگرنه مسئولان دلسوز ما که میگن کرونا از انفولانزا ناچیزتره---مثل همینکه میگن فوتبال کره و ژاپن و عربستان و قطر........ازما ناچیزتره خدا فقط بهمون رحم کنه
۰۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۷:۴۲
پاسخ
10
15
عاشق مهدی مهدوی کیا
اصلا اشتباهه که بگیم AFC باید اصلاح کنیم بنویسیم کنفدراسیون فوتبال عربستان که آسیا زیر مجموعشه یعنی هر چی عربستان بگه بایست همون بشه والسّلام .
۰۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۸:۴۶
پاسخ
7
22