دلیل خط خوردن دروازه‌بان استقلال مشخص شد؛ دعوا با منصوریان!

دلیل خط خوردن دروازه‌بان استقلال مشخص شد؛ دعوا با منصوریان!

101978
17:19
16 شهریور 1396
دروازه‌بان دوم استقلال از لیست تیمش برای بازی با گل گهر سیرجان خط خورد. این اولین حاشیه استقلال پیش از بازی مقابل گل گهر سیرجان در جام حذفی باشگاههای کشور است.

وبسایت رسمی برنامه نود -  دروازه‌بان تیم استقلال از لیست تیمش برای بازی با گل گهر سیرجان خط خورد. 

به گزارش وب سایت نود، استقلال در حالی در حالی امروز (پنجشنبه) راهی کرمان خواهد شد که با تصمیم علیرضا منصوریان سرمربی این تیم، سیدحسین حسینی دروازه‌بان دوم استقلال از لیست 18 نفره تیمش خط خورد.

ظاهرا حسینی از نبودن در ترکیب اصلی ناراحت بوده و این موضوع را به گوش کادر فنی هم رساند و همین مسئله باعث شد سرمربی استقلال روی نام او خط قرمز بکشد. حسینی حتی با علیرضا منصوریان، دعوای لفظی هم داشته  است.

پیش از این قرار بود منصوریان در بازی های حذفی به سید حسین حسینی بازی دهد تا هم انگیزه این دروازه بان از بین نرود و هم اینکه بتواند خودی نشان دهد و منصوریان او را برای بازیهای لیگ برتر، آماده کند.

با توجه به عملکرد رحمتی در بازیهای لیگ برتر، که باعث انتقادهایی هم شده بود، همه فکر می کردند حسینی گلر اول استقلال در بازی مقابل گل گهر سیرجان خواهد بود اما علیرضا منصوریان ریسک نکرد و در نهایت رحمتی به عنوان دروازه بان اول اعلام شد. با اعتراض سید حسین حسینی به علیرضا منصوریان نام این بازیکن را از لیست خط خورد تا اولین حاشیه استقلال پیش از بازی با گل گهر رقم بخورد. به این ترتیب سید مهدی رحمتی و ارشیا بابازاده فرزند حمید بابازاده مربی دروازه بانان استقلال، تنها دروازه بان های استقلال در مقابل گل گهر خواهند بود. برخی خبرها حاکی از آن است که حسینی آنقدر ناراحت است که در نیم فصل دوم تصمیم به جدایی از استقلال خواهد گرفت.

حسینی به دوستان نزدیکش گفته است انتظار داشت در جام حذفی درون دروازه استقلال بایستد و البته اشاره غیرمستقیمی به نتایج و عملکرد سید مهدی رحمتی در بازیهای گذشته استقلال هم داشته است.

استقلال فردا (جمعه) در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی از ساعت 17:45 در ورزشگاه اختصاصی گل گهر سیرجان به مصاف این تیم خواهد رفت.

 

 

2051

نظرات کاربران
تاج همیشه تاج
مثل دوستی خاله خرسه مثل دیر اشنایی است که این جناب منصوریان هم دقیقآ برای استقلال همان دوستی را انجام میدهد فکر میکنم تا استقلال را نابود نکنه تصمیم به رفتن نداره کدام مربی عاقلی دروازه بان به این خوبی را از دست میده از کار های این جناب باید کم کم شاخ دربیاریم این تازه اولشه هفت تایی نشیم صلوات
۱۷ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۵۷:۵۲
پاسخ
2
14
کیروش-مورینیو-فرگوسن
داشعلی رهاکن حسینی رو حیا کن
۱۷ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۴۲:۳۱
پاسخ
1
15
سید مهدی
این منصوریان تا استقلالو نابود نکنه ول کن نیست
۱۷ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۱۹:۴۲
پاسخ
1
16
ایمان پرسپولیسی
میگم چی شد الان ای بچه شد بهترین گلر ایران اها خوب رو نیمکت توپ میگیره داداچ دارید اشتباه تایپ میکنید دروازبان تو گل بهترین دروازبان میشه ن رو نیمکت بیرانوند فوق العادس
۱۷ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۴۹:۱۷
پاسخ
12
11
تاجی
واقعا رحمتی دیگه به درد نمیخوره حسینی هر تیمی بود فیکس میشد
۱۷ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۳۸:۲۴
پاسخ
1
18
asad
بد آچمز شد این حسینی بیچاره از یه طرف رحمتی از طرف دیگه پسر مربی دروازه بانهای استقلال منصوریانم که هیچوقت اونا رو نمیذاره بخاطر حسینی !
۱۷ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۵۲:۰۶
پاسخ
1
39
استقلالی از تیم بیزار
آقای افتخاری دقت کن افتخاری دقت کن
۱۷ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۵۱:۱۰
پاسخ
0
35
خاطرات العین
منصوریان نمیدونه دقیقا که فیکس کردن رحمتی تو این بازی یه نوع ریسکه
۱۷ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۳۵:۴۲
پاسخ
2
37
Mohamadamin
منصوریان ،رحمتی برو ، ادمین لطفا
۱۷ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۳۳:۳۱
پاسخ
3
40
امیررضا
خدا وکیلی بهترین دروازه بان حال حاضر ایرانه ولی حیف که اون منصوریان بی علم بهش بازی نمیده
۱۷ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۲۴:۵۰
پاسخ
7
35
هستی
حسینی دروازه بان خوبیه ولی تو این شرایط نمیشه ریسک کرد
۱۶ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۹:۵۱
پاسخ
42
9
Mazhar
منصوریان تیم استقلال رو مثل نفت فرض کرده این جوان خیلی از رحمتی بهتره.متاسفم برای مدیریت .....مدیریت که چه عرض کنم این لیدرها خیلی بیشتر حکمشون میره تا چهارتا بیسواد.....امیدوارم این دو بازی رو هم ببازه خیلی بدم ببازه تا ببینیم میتونن این لابیگر رو بیرونش کنن..فقط خداکنه ببازه
۱۶ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۵:۵۲
پاسخ
5
42
مهدی استقلالی
#منصوریان حیا کن استقلال رو رها کن شومن برو تمام استقلال رایکوف میخواد تمام
۱۶ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۱:۳۶
پاسخ
8
46
صالحی
این بازی هم میاره رحمتی دروازه بان نیست بخاطر این آقا بیرانوند رو مفت از دست دادیم اینم از حسینی. منصوریان باین پیر پاتال ها مارومی خواد جهانی کنه بریم دسته یک
۱۶ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۰:۴۱
پاسخ
7
48
تاج کبیر
کسی ک داره قرق میشه ب اب هم چنگ میزنه..... شک نکنید حسینی در اینده دروازه ملی رو بیمه میکنه...
۱۶ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۸:۱۶
پاسخ
10
38